CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 38987|Reply: 111

Cari Ustaz, Sesiapa Boleh Keluarkan Susuk Di Bawah Dagu

Post Last Edit by medangmru at 18-8-2009 15:13

Assalamualaikum. Saya mempunyai masalah yang belasan tahun yang lalu sewaktu remaja saya tidak dapat ramai teman dan tidak tahu pasal benda ini.Sewaktu remaja saya baru mula bekerja seorang kaka telah membawa saya menemui seorang makcik, kerana saya ada sedikit masalah keluarga. Sebaliknya makcik itu cadangakan saya pakai pendending diri dan beritahu adalah tidak dosa.

Makcik itu telah memasukkan sebiji jarung emas di bawah dagu saya. Malam itu saya telah mencerita pada kawan saya.

Kawan saya marah saya dan memberitahu itu adalah susuk.(Sebenarnya saya tidak tahu yang itu adalah susuk dan saya tidak ada niat untuk memasukkan).Saya jadi tidak tentu arah. Keesokan hari, saya suruh kaka yang telah bawah saya jumpa mackik itu untuk mengeluarkan. Tetapi makcik itu kata dan sebati walaupun hanya satu hari dan suruh saya cari orang lain untuk mengeluarkan.

Saya meryau pada makcik itu tetapi dia tetap berdegil dan menghalau saya dan beritahu saya jangan datang lagi. Dan juga beritahu saya tidak dosa dan boleh bawah mati. Saya telah berusaha untuk mengeluarkan dan makan pantang larang.

Saya amat menyesal dan bertaubat.(Setelah kahwin saya telah mencerita pada suami saya). Baru baru ini Sahabat baik saya dari Malaysia telah membawa saya jumpa pakcik dan Habib untuk mengeluarkan.

Alangkah gembira saya dan bersyukur kepada Allah. Sekian lama saya tunggu akhirnya dapat juga orang keluarkan. Untuk memastikan
susuk itu telah keluar baru-baru ini saya ada membuat Xray. Film xray,itu menunjukan bawah ia masih di situ lagi.Saya amat sedih dan kecewa lalu telefon Pacik itu dan beritahunya. Pacik itu lalu ketawa besar dan beritahu itu adalah ampasnya dan bakinye dan katakan susuk itu telah di matikan.

Saya juga jumpa dengan Habib pun sama juga dia kata bekas susuk itu masih ada tetapi bila saya xray lagi susuk itu masih ada lagi. Harap sesiapa dapat bantu saya dan tolong saya memberi alamat orang yang betul betul boleh keluarkan. Sudah banyak kali orang tipu saya cakap susuk itu dan keluar tetapi bila buat pemeriksaan xray masih ada lagi. Sesiapa pernah mengalami dan dapat orang memgeluarkan susuk emas di bawa dagu tolong kasi saya alamat dan telefon. Ada sesiapa pernah pergi ke Plastic Surgery untuk keluarkan susuk itu?

Terima Kasih...

Rate

1

1# Honey2009

ko masuk sini......http://www.zamdurrani.dumei.com/v2/rawatan.php

Menakutkan.. hai makcik Ora..

kesiannya.. kenapa habib tu nak tipu plak..

Honey skrg banyak perawat islam yg ada blog ..cuba kol dan tanya mereka...

contoh blog akrine , ridam  or lagi detail kat thread ni ada list blog2 perawat islam ...

http://forum.cari.com.my/viewthr ... &extra=page%3D5

ko masuk expose mistik

Follow Us
err....
pening sku bscs tulisan ko tunggang langgang
ko langgar je pantang tak leh ke
mungkin ia boleh terkeluar sendiri

2# aura77

Terima Kasih reply.  Harap kalau ada info pls update.

sian plak dengar... aku penah baca, kalo susuk ni kita nk kuarkan, mesti jumpa balik org yg memasukkan susuk ni.. satu lagi, kalo langgar pantang mmg susuk tu akan keluar, tapi bukan kuar gitu jek, dia akan kuar dengan keadaan yang menakutkan.. ( aku rasa mungkin la kuar darah ke apa ke.. x kan senang2 je benda tu nk kuar kot?) ...

Baru Baru ini cousin saya bawah jumpa HAbib dia berubat pakai Wali Wali dia pun cakap susuk itu dah keluran bila xray masih ada di situ. Nazar di mahal saya baru kasih RM300 bal belum kasih. Kerana xray masih ada. Habib itu cakap itu bekas susuk. Susuknya dan keluar. Untuk menastikan saya buat xray lagi  still report dan film tulis masih ada lagi susk itu.  Habib ini Overconfident... Pasal expose mistik saya sudah cuba call Ustaz Khairey Saudi yang berada di Kelantan. Ustaz itu janji akan jumpa saya di KL untuk tolong Rawatan Tetapi bila tiba masa di tidak datang.  Saya telephone Hp Ustaz itu pun ia matikan. Bila saya dapat assistant Ustaz itu dia cakap saya mesti bayar duit Kapal Terbang dan juga Hotel (Abt RM$2500). Tetapi saya beritahu Ustaz itu punya assistant Ustaz tidak cakap suruh bayar cuma Ustaz itu cakap sebulan kali dia akan turun ke KL. Kalau Betul Betul ikhlas ada ustaz, doctor dan sesiapa boleh tolong saya amat bersyuku kepada Allah. Saya telah banyak Iktiar barangkali ini satu ujian daripada Allah....

10# Honey2009

ambik kesempatan diatas kesusahan orang la tu....

ko gi jumpa ustaz sharhan je la...

Menakutkan.. hai makcik Ora..
princebrunei Post at 14-8-2009 21:59

hai pokcik....sihat ke..?

sebelum ni ko langgar pantang pastuh apa yg jadi??

napa BM awk mcm tunggang langgang je

dari indonesia agaknya

tapi Bm kita semua kat sini mana ada yg betul, semua tunggang langgang. hehehe

Post Last Edit by Honey2009 at 17-8-2009 17:29

That's why  i need you all punya help... Kalau tahu orang boleh  keluarkan tolong beri alamat or Contact no.... Anybody ada dengar MAs Ayu Pusat Perubatan TRadisional Kerohanian Islam....?

tak cuba dgn harun din ka..?

di indon sana kan lagi ramai yg handal2..{:2_68:}

saya pon mcm tak berapa faham sgt bahasa tuan umah, tapi apa pon cuba la berubat kat ust yg ikhlas. zaman skrg ramai mengaku ust n ambik kesempatan, berhati2 lah