CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Honey2009

Cari Ustaz, Sesiapa Boleh Keluarkan Susuk Di Bawah Dagu

betul ker aku der dgr hanya org yg masukkan je yang leh buang susuk tu...hmm aku pon bm tonggang langgak gaks..baik aku ngaku sensiang

Post Last Edit by medangmru at 18-8-2009 16:12
saya pon mcm tak berapa faham sgt bahasa tuan umah, tapi apa pon cuba la berubat kat ust yg ikhlas. zaman skrg ramai mengaku ust n ambik kesempatan, berhati2 lah
moimed Post at 18-8-2009 10:38 AM

Aku try perbetulkan ....mungkin poremer lain akan lebih memahami dan memberikan bantuan kepada Tuan rumah. kesian jugak aku baca....

Versi yg telah diubahsuai oleh aku sendiri..harap2 korang leh paham...hehe

Assalamualaikum.

Saya mempunyai masalah
sejak berusia belasan tahun lagi . Semasaremaja ,saya tidak mempunyai ramai kawan dan saya tidak mengerti mengapa ianyaberlaku pada diri saya .
Semasa remaja, saya telah  bekerja dengan seorang Kaka dan apabila diceritakanpermasalahan ( masalah keluarga ),saya telah dibawa berjumpa dengan seorang Makcik yang boleh mengubat/merawatmasalah saya . Makcik tersebut mencadangkan agar saya memakai pendinding diridan memaklumkan yang ianya tidak ditegah oleh agama dan tidak berdosa

Makcik itu telah memasukkan sebatang jarung emas di bawah dagu saya. Malam itusaya telah memberitahu rakan saya tentang jarum tersebut. .Kawan saya marah dan mengesyaki jarum emas tersebut adalah susuk.(Sebenarnya sayatidak tahu yang itu adalah susuk dan saya tidak ada niat untuk memasukkan).

Saya jadi tidak tentu arah.Keesokan hari, saya suruh kaka membawa saya  berjumpa dengan makcik tersebut untuk mengeluarkan jarum emas (susuk) . Tetapi makcik itu kata dan sebati walaupun hanya satu hari danmenyuruh saya cari orang lain untuk mengeluarkannya.

Saya merayu pada makcik itu tetapi dia tetap berdegil dan menghalau saya sertamemberi amaran supaya jangan berjumpa dengannya lagi. Sebelum itu dia juga bagitahusaya yang jarum emas tersebut tiada kena mengena dengan susuk dan perbuatanmemasukkannya juga tidak ditegah oleh agama dan boleh dibawa “mati ‘. Saya telah berusaha untuk mengeluarkan namuntidak berhasil. Saya juga telah cuba untuk tidak mengikut pantang larang tetapijuga tidak berhasil

Saya amat menyesal danbertaubat.(Setelah kahwin saya telah mencerita [erkara tersebut kepada suamisaya). Baru baru ini sahabat baik saya dari Malaysia telah membawa saya berjumpapakcik dan Habib untuk mengeluarkan jarum emas tersebut. .

Alangkah gembira saya dan bersyukur kepada Allah. Sekian lama saya tungguakhirnya ada juga orang yang sanggupmengeluarkan jarum emas tersebut.
Untukmemastikan
susuk itu telah keluar baru-baru ini saya ada membuat Xray. Alangkahterkejutnya apabila hasil ujian masih menunjukkan yg jarum emas itu masih ada.,

Saya amat sedih dan kecewa lalu menghubungi semula Pakcik itu danberitahunya. Pakcik tersebut hanya ketawa dan memaklumkan yang susuk tersebuttelah dimatikan namun
hampasnya/bakinya akan masih kelihatan
jikadibuat ujian X-ray.

Saya juga telah berjumpa dengan Habib dan jawapannya sama sperti jawapan ygdiberikan oleh Pakcik tersebut

Harap sesiapa dapat bantu saya dengan
memberikan alamat sesiapa
yang betul betul boleh keluarkan jarum emastersebut. Sudah banyak kali orang menipu saya cakap susuk itu dan keluar tetapibila buat pemeriksaan xray masih ada lagi.

Sesiapa pernah mengalami dan dapat orangmemgeluarkan susuk emas di bawa dagu tolong kasi saya alamat dan telefon. Adasesiapa pernah pergi ke Plastic Surgery untuk keluarkan susuk itu?

erm...sian jugak kat tuan rumah nie. At least tuan rumah nie Ikhtiar macam mana nak buang susuk tu. Sian kan...semoga Allah mempermudahkan jalan untuk mencari org yg boleh tolong saudari..

haiyyyooo
ayat...
mcm ayat posh
pening aku nk memahamkan

Rasanya tuan umah bukan oeg malaysia sbb klu tak takan ayat dia 'kawan baik saya dari Malaysia' ...tu bermaksud dia tak sama negara dgn kawan dia lah yea..

Mod medang pon dah tulun translate sikit sebanyak ..

pasal susuk tak sakit masa masuk sbb ada penunggu yg menunggu jarum tu ke..

klu gitu selagi tak buang berpenunggulah tmpt disususkan...

kasian juga dgn masalah tuan umah...
tp Cat tak pulak kenal sesape yg tahu tentang susuk ni...
myb Ilah or Bro king boleh tolong tuan umah tak.....

ini cerita bole buat pengajaran utk kita sumer.... byk lagik ayat2 Al-Quran yg boleh diginakan sbg pendinding dan sebagainya waima klo nk jln (normaly kt highway la) terasa cepat perjalanannya pon ade ayatnya..

Follow Us
kesian tuan umah...
ku xpat menolong...

mcm orang Indon jerk...

tgk dari ayat mcm bukan melayu.. mcm india pun ade jugak.. ayat terbalik2.. mcm yg cina and india selalu ckp..

cuba baca quran tiap-tiap hari keluarlah dia sendiri...

meh sini jumpa boshi....

baru2 nie aku ade tgk ulangan cite yg tyg kt ASTRO 2...tajuk hapeh yer...MISTIK ker?
kt darul syifa(rse2 tempat nie la kot)...dak nie buang susuk die kt dagu....real tol haku tgk...first time aku tgk susuk....
cam 2 rupenyer....
aku suggest ang pegi la kt sni...buang susuk 2...

32# cik_ted143 Baru Baru ini cousin saya bawah jumpa HAbib dia berubat pakai Wali Wali dia pun cakap susuk itu dah keluran bila xray masih ada di situ. Nazar di mahal saya baru kasih RM300 bal belum kasih. Kerana xray masih ada. Habib itu cakap itu bekas susuk. Susuknya dan keluar. Untuk menastikan saya buat xray lagi  still report dan film tulis masih ada lagi susk itu.  Habib ini Overconfident...

Pasal Expose Mistik saya sudah cuba call Ustaz Khairey Saudi yang berada di Kelantan. Ustaz itu janji akan jumpa saya di KL untuk tolong Rawatan Tetapi bila tiba masa di tidak datang.  Saya telephone Hp Ustaz itu pun ia matikan. Bila saya dapat assistant Ustaz itu dia cakap saya mesti bayar duit Kapal Terbang dan juga Hotel (RM$2500).

Tetapi saya beritahu Ustaz itu punya assistant Ustaz tidak cakap suruh bayar cuma Ustaz itu cakap sebulan kali dia akan turun ke KL. Kalau Betul Betul ikhlas ada ustaz, doctor dan sesiapa boleh tolong saya amat bersyuku kepada Allah. Saya telah banyak Iktiar barangkali ini satu ujian daripada Allah....

Kadang Kali Ustaz Di EXPOSE MIstik nak COMMERCIAL DI TV  "TETAPI TIDAK SEMUA". ( Ini yang ku experince)

Tolong Jangan "Adment" apa yang telah saya Tulis (Pandai aje). Ini Buat Orang semua orang Confuse. Saya minta Pertolongan di Cari Forum  kalau pernah alami yang sama dan dapat rawatan dengan Ustaz nak Confirm betul betul Susuk itu telah Keluar Pergi Xray Untuk Confirm...  Harap Faham!!!!!....

23# My2cen

Mendangmru " TOLONG JANGAN ADMENT AWAK BUAT SEMUA ORANG CONFUSE" TAHU TAK !!!! Termia Kasih kerana baca di Website ini.... Di sini saya minta pertolongan ok.... HARAP FAHAM!!!!!!

kasarnya bahasa...

[color=DarkRed]kepada semua sahabatku yang melayari Cari Forum ,assalamu'alaikum...

kepada semua sahabat mahupun ustaz saya ingin meminta bantuan...
sesiapa mempunyai kenalan yang boleh membuang susuk dengan cara rawatan islam aku saya akan mendoakannya kepada allah supaya mengampunkan dosanya keran menolong say...saya juga ingin mendapat pandangan ustaz-ustaz tentang akidah...

saya ingin bertanya...
bagaimana cara yang terbaik nak buang susuk...
saya perlukan bantuan

Post Last Edit by medangmru at 22-8-2009 11:41
23# My2cen  

Mendangmru " TOLONG JANGAN ADMENT AWAK BUAT SEMUA ORANG CONFUSE" TAHU TAK !!!! Termia Kasih kerana baca di Website ini.... Di sini saya minta pertolongan ok.... HARAP FAHAM!!!!!!
Honey2009 Post at 22-8-2009 10:59 AM

saya nak tolong org lain  paham..bahasa awak tu ramai yg tak paham....

bahasa awak tu elok2 skit....dan tulisan tu jgn besar2 dan kasik warna lagi ....saya faham apa yg awak tulis...

HAbib dia berubat pakai Wali Wali dia pun cakap susuk itu dah keluran bila xray masih ada di situ. Nazar di mahal saya baru kasih RM300 bal belum kasih.

wali kepala abah habib tu, nampak sangat penipunya:@
nak wat pe wali2 tu dgn duit? kalau ambik kesempatan atas kesusahan orang, tu wali jugak tu,
sebab ada dua jenis wali, satu wali Allah, satu lagi wali syaitan,
ni habib ni agak2 yg mana??

assistant Ustaz itu dia cakap saya mesti bayar duit Kapal Terbang dan juga Hotel (RM$2500).

kalau dah kena rm2500, siap dgn tiket kapal terbang dgn dok hotel ni pon satu lg ustaz bapak penipu, patut wat geng dgn habib kat atas, hah elok, penipu jumpa penipu:@

pergi rawatan Islam yg betul2 la kak, yg xde guna wali2 ni semua, cam laman web akrine, setiap negeri ada wakil perawat, darussyifa', yg penting jgn putus asa, insyallah elok nnt,

link web akrine:http://akrine.blogspot.com/searc ... &max-results=10

38# f_zal

F_zal  Terima kasih atas nasihat anda....

37# medangmru saya faham awak nak tolong org lain dan faham apa yg saya tulis. (Terima Kasih saya sangat appreciate it). tetapi ada u story u change a bit. Saya ini Stress jangan tambah lagi.  Anyway thank a lot for your kindness... :re: