CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CEO's2001-2009

Suka Janda ke anak Dara?

anak dara laa..ade ke yg suke dh menapous?haha
zircon Post at 8-2-2012 20:34

menopous ke paus? hehehehe

menopous ke paus? hehehehe
encikotot Post at 25-2-2012 16:12

paus yg menopaus..hahaha

Kalau aku anak dara lagi bagus, dapat yang "Virgin" lagi baik,puas hati.. kalau janda ni dia org dah ada "fast experiance" 2nd hand takut gak kalau kena "Overhoul" hahahaaa...yang tak bestnya, kena compare lak dengan bekas2... buat sakit hati!!!

ni aku jwb bg pihak rakan2 suami aku lah.coz ada rakan2 suami aku yg nak masuk 30an..xkawin lg..ada yg kawin dgn janda juga.bnyk xkawin coz gagal dlm pcintaan lps..tp suami aku ckp..knp kawin janda..dia org ckp..''anak dara skrg xkawin lg pun dah jadi janda.'' baik kawin janda yg mmg xberdara dr pada nama je anak dara,tp dah xda dara.

tp dia org pilih janda bukan yg janda bcerai akibat sikap xbaik,tp sumenya alhamdulillah mmg baik2 belaka.yg aku suka bila diaorg ckp,xkisah pun xdpt anak dara..bukan penting sgt dara,yg penting akhlaknya.jd bnyk kwn2 suami aku,umur agak meningkat..kawin janda.

sekian,sekadar berkongsi.

Rate

1

kalo siang, saya suka janda

kalo malam, saya suka anak dara

idup ni macam siang dan malam , begitu lah dengan isteri kita, jap dia macam anak dara, jap dia macam mak janda..apa pun tetap besh hihihihi

anak dara la bro

Follow Us
yang tak bestnya, kena compare lak dengan bekas2... buat sakit hati!!!
bolzone Post at 27-2-2012 10:39

tu hakikat yg terpaksa diterima la......masa tgh 'baik-baik aja' mungkin tak apa2, tapi time bergaduh kang..siaplahhhhhhhh

Reply 379# budakgraphic

kalo mcm tu...nasihat ikhlas aku sbg kawan ko, tolong jgn permainkan perasaan anak2 dara orang...satu hari nanti ko pun akan jadi ayah (insyaAllah) jadi sila fikirkan andai situasi yg sama berulang bila anak gadis ko dah dewasa nanti.....orang kata what goes around will comes around.....

aku bg warning ye..rasenye kat bod ni dah terang tbentang besor2 tulisan segala jenis provokasi tidak dibenarkan dlm bod ni..bg aku kalo jadi laki,janda ke anak dara ke aku dulik hape,,aku bukan tuhan nak judge kesilapan org lain..sebelum nk demand mcm2,kita ni kena muhasabah diri dulu samada amalan kita dah cukup sempurna ke???dah bagos sgt ke????

manusia mcm2 jenis..anak dara pun kalo akhlak tak elok menjoyah sana sini pun tak bagus jugak..janda pun belom tentu jahat..dan begitu jugakla sebaliknye..tak sume janda yg baik dan tak sume anak dara tu xbaik..jgn la sampai kita terlebih ckp tapi hakikatnye kita ade,kakak,adik perempuan,anak buah perempuan dan maybe cucu perempuan..ada otak pikir ye kwn2..

lepas ni aku malas nak dgr ade org report pasal manusia yg suke nak provoke2 ni ye..mintak tolong ler sesangat..

Reply  budakgraphic

kalo mcm tu...nasihat ikhlas aku sbg kawan ko, tolong jgn permainkan perasaa ...
ruffleen Post at 16-3-2012 08:23

Sebab tu aku dah ckp awal2... Aku dah berubah kepada seorang yg lebih baik... N sebagai hukuman, aku tak memilih sgt sape calon isteri aku nnt... Tak kisah ar dia masih dara atau tidak... N aku byk join kerja2 sukarela, especially bila ada melibatkan motivasi... I just dont want the freshies to be like what i used to be...

Reply 390# budakgraphic

okey....jom pegi borak hest

aku bg warning ye..rasenye kat bod ni dah terang tbentang besor2 tulisan segala jenis provokasi tida ...
melinda_gordon Post at 16-3-2012 09:13

Setuju... Coz my mum also ibu tunggal... Coz my dad passed away... Even though masa memula dia menjanda dulu ada je lelaki2 yg nak ajak menikah, my mum tolak semuanya dgn cara baik... Even kitorang adik beradik setuju pun, dia tak nak... Bila kitorang tanya kenapa, sambil senyum, dia jawab... "Mak tak nak nnt anak2 mak tak terjaga..."... Kesimpulannya, janda pun manusia gak... Ada byk sebab seseorang perempuan itu menjanda...

1. Kematian suami.
2. Diceraikan oleh suami sebab tak setuju suami nak kawen lagi satu.
3. Terpaksa minta cerai sebab suami tahap sampah (kaki betina, kaki mabuk @ dadah)
4. Disihir oleh pihak2 tertentu.
5. Isteri curang.

See? Lebih byk yg positif drpd yg negatifnya... Aku paling respect golongan ibu tunggal yg berjaya manjaga anak2nya seorang diri...

Setuju... Coz my mum also ibu tunggal... Coz my dad passed away... Even though masa memula dia ...
budakgraphic Post at 16-3-2012 09:41

yup...bg aku,lelaki yg tak menghormati seorang perempuan adelah lelaki yg dayus..mana bole pukul rata sume org..even kalo die anak dara yg takde dara sekalipun,bukan hak kite nak judge dan hina mcm2..even kalo janda pun bukan hak kita nak persoalkan kenapa die jadi janda??

tak dinafikan peratus perempuan yg belum kawen yg dah hancur ramai sekarang ni..dgn keadaan sosial yg sgtla teruk sekarang ni xmustahil bole terjebak dgn benda2 yg negatif..tapi kita sebagai manusia dan hamba allah yg tak sempurna xboleh nak judge org mcm2..serius wa mcm da muak balik2 org nak pertikai kan ckp "eleh..kalao anak dara pun belum tentu ada daranye"..serius wa rasa mcm nak pegi kat org tu nak ptuihh kan aje kat muka die tu..wa nak tgk sikit org yg ckp mcm tu kawen dgn janda dan bukan anak dara..tgk die pegang ckp die atau tak..

serius wa muak dgn manusia yg hanya tau mengata org tapi xpenah muhasabah diri sendiri..cuba la pk antara kita ni ade sedara pompuan,adik perempuan,kakak,mak..sume pompuan..mana la tau satu hari tkena kat salah sorang family kite camne??wa rasa mcm nak tgk je reaksi muka sorang2 sekiranya la blaku benda mcm tu kan...

sibuk nak ptikaikan dara org sgt..yg korang tu tentu teruna ke???jgn sebab ko tak penah make love dgn pompuan tapi asal sangap je gi bermasturbasi pun tak guna jugak...kire ko pun sama je tak teruna je..tapi bab nak mengata org bagi kat die..org mcm ni tak payah amik port je derr...tapi wa tabik la kat lu..atleast lu respect dgn pompuan..

mak iols cakap jaman 80an kot anak dara ngan janda org lg suka janda

kalo janda tu mcm rojita

apa la soalan poll gini

janda ngan anak dara, dua2 pompuan, dua2 boleh bagi zuriat. agak2 kalau susah sangat korang nak pilih, korang jadik gay je lah senang citer

Reply  budakgraphic

okey....jom pegi borak hest
ruffleen Post at 16-3-2012 09:33

Hehehe, aku baru sampai ofis nih... KL jem mcm sardin... tension btol aku... Hehehe, ter off topic lak... Sori TT...

yup...bg aku,lelaki yg tak menghormati seorang perempuan adelah lelaki yg dayus..mana bole ...
melinda_gordon Post at 16-3-2012 09:55

Hehehe, thanks atas pujian...

Tapi mmg ar, kebanyakan jantan2 yg ckp je lebih nih, adalah jantan paling tak guna dlm kategori jantan2 yg ada... Hehehe... Nasib baik wa kategori jejaka rock... Hidup NIRVANA!!! hahahahaha...

janda ngan anak dara, dua2 pompuan, dua2 boleh bagi zuriat. agak2 kalau susah sangat korang nak pili ...
miss_bear Post at 16-3-2012 14:59

Huhuhuhu, gay tak leh dapat zuriat.... Tapi ada sorang member aku (gay) penah ckp kat aku mcm nih... "Takpe, kitorang leh amik anak angkat"... (Aku senyum je ar... Tak tau nak ckp apa lagi dah...)