CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: thoyol

Apartment Ukay Perdana

kesian nya kat aisyah tu...pe lah nasib dia sekarang ni

sian lak kat si aisyah...

aku igt nak beli umh kt area tu.....nmpaknya cansel lah jwpnye...seram you.......

i pun ada horror experience masa duduk kat apartment area ni dulu.. apartment yg i duduk dulu berjiran dgn sri wira n kayangan.. i tinggal kat apartment tu pun tak lama.. 4 bulan je lepas tu cabut pindah duduk tempat lain..

i ni memang sceptical bab mistik-mistik ni.. tak berapa nak percaya sangat.. bila i dapat offer kerja di kl, company i cari kan i rumah.. kat ukay perdana tu lah.. owner rumah bagitau i rumah tu dah kosong lebih kurang 4,5 bulan jugak lah.. unfurnished but well kept.. i menyewa sorang je..

so, first day i jejak kaki tido kat rumah tu.. masa langkah je masuk i dah rasa lain macam tapi i buat tak reti.. so first nite tido sekejap-sekejap terjaga.. tak tau apehal.. tiap kali terjaga mesti goosebumps.. tak penah i rasa macam tu..

besoknya tu.. (this is where it started..) malam.. i tengok tv.. tiba-tiba i rasa kaki i kena garu.. n time tu bulu roma lengan i meremang.. nak hilangkan rasa seram, i berdehem dua tiga kali.. masuk bilik terus tido..

lepas kes kaki kena garu tu, i duduk situ aman tapi tak lama..

Rate

1

best citer TT..
tp sian si aisyah...

i pun ada horror experience masa duduk kat apartment area ni dulu.. apartment yg i duduk dulu berjiran dgn sri wira n kayangan.. i tinggal kat apartment tu pun tak lama.. 4 bulan je lepas tu cabut pin ...
bettyboops Post at 22-3-2010 15:17

eee... seramm..

Follow Us
kesiannya kt Aisyah
klu betul Aisyah gila, housemate dia pun gila jugak la
sbb kwn2 dia pun boleh nampak org berjubah hitam main cak-cak tu kan.

hurm..

itulah.. sedih mmg sedih tapi itulah kebenarannya..

48# thoyol

dah ko heret dia ke management ..harus la dia kena terminate...

44# bettyboops

Kalau dah start sentuh2 ni kira dah melampau lah tu. Aku rasa kalau kau tak tunjuk garang ngan mendehem harus dia cuba mencabul kau. Kalau aku malam tu jugak aku lari tidur pat lain

39# thoyol

Takkan masa dia mula2 buat med. check up kau tak tau history. Tapi aku rasa dlm hr w/pun ada law cam gitu but still up to the management untuk mempertimbangkan base on her prestasi

anak buah aku yang darjah satu cakap taknak pg skola sebab nampak hantu..bawa g jumpa ustaz, ustaz tu cakap dia diberi kelebihan and dah ok la kejap..now dia taknak pegi skolah balik sebab cakap tak suka cikgu pulakkk...peling kepala bapa dia..bapa dia cakap kalo dia keje kilang dah lama kene terminate sebab punch card ari2 merah. Mana tak nya ari2 kena teman anak dia dalam kelas sampai cikgu sampai.anak dia nak cikgu jumpa bapa dia dulu baru dia bole blaja..nasib baik pangkat dia agak besar gak la dalam comp..if not..emmm

mauminumapa : aku management kat kilang tue, boss aku adalah management aku, kilang itu adalah client aku. Bayangkan kalau terkantoi pada pihak kilang yang kitorg hire orang Schizoperhnia?? So arahan yang aku dapat is to terminate her contract immediately.

laila_zi : basic medical checkup only cover for lungs, air kencing and jantung saja and done at panel klinik. Lainlah kalau system medical database di Malaysia ini adalah seragam. When it come to business, nothing personal. Aku dah penat argue dengan boss aku tapi bila arahan dah keluar, kena ikut gak..

Dalam kes ni sepatutnya sebelum aisyah dipecat...ada baik mintak boss turun padang, suruh dia duduk sorang2 dlm rumah tu dlm tiga mlm....tengok dia boleh gila ke tak?....suka-suak hati jer nak pecat orang....,habis org lain yg nampak tak pula dipecat?....

razman : Haha.. aku sangat suka solution ko..

50# laila_zi

hi laila.. one of the reason kenapa i pindah b.a tu pasal rumah ni lah..

ok.. sambung citer..

lepas seminggu incident garu kaki tu kan.. kawan i datang rumah.. boleh time dia masuk jejak je kaki kat rumah i, dia cakap kat i yang rumah i ada something.. so kalau time i duduk-duduk relaks tgk tb ke hape, if all of sudden i terasa macam ada orang usik-usik rambut i or rasa macam badan i ada orang pegang-pegang, ignore je.. sebab benda tu nak berkawan.. benda tu bukan jenis yang tunjuk-tunjuk rupa nih.. kalau lah u all kat tempat i, tak berderau darah dengar kawan cakap macam tu..

so pada malam ituuuuuuu.. masa i tengah mamai-mamai nak tido, pintu bilik i terbukak tertutup banyak kali.. macam kena hempas okkkk.. adoiii.. dah la besok tu i kena bangun awal, yang benda ni ajak main pintu pulak.. i terus terjun dari katil, i pergi hempas tutup pintu tu sekuat hati sambil cakap orang nak tido laaaa..!!! hambik kauuuuu.. nak sangat main pintu kannn.. seminggu benda tu hilang..

climax yang buat i pindah dari situ sebab ada satu malam tu i tengah tido, i habit tido mengiring.. tiba-tiba i rasa bahu i berat.. i bukak mata n nampak ada macam benda looks like tangan panjang melingkat kat bahu i.. benda tu hitam pekat.. tapi benda ni jadi sekelip mata.. tak sampai berapa saat..

besok tu i terus call agent cari i rumah lain.. tak sanggup dah rasanya..

ada jugak part yang macam dejavu.. yang ni nanti-nanti lah i citer yaa..

member aku 2 org ada kelebihan camni.. tapi tu pun selepas dowang pulih dari kena buatan org? sesape yg pulih dari terkena buatan org mmg camni ek?

thoyol, apa yang korang nampak kat bilik no. 2 tu?

56# bettyboops

betty mujur u pindah cepat2 ..tak silap tu dah masuk kategori gangguan 'jin asyik '....

ni teori org yg selalu lepak  kat MPS...

member aku 2 org ada kelebihan camni.. tapi tu pun selepas dowang pulih dari kena buatan org? sesape yg pulih dari terkena buatan org mmg camni ek?
dragger Post at 22-3-2010 19:19

rasanya yea bagi jawapan tu ...sbb once dah kena gangguan mcm ada satu lubang atau pintu  invincible untuk mende2 tu masuk ....biasanya perawat2 Islam rekemen cuba tutupkan dgn meningkatkan amala dgn  bacaan al quran dan meminta pertolongan dari Allah  .. tapi hijab mmg terbuka  slps kena buatan org kebanyakannya...

ni pon tahu sbb baca kat MPS gak ..kalu salah ..sesipa tulun betulkan k......