CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantu_chot

24/09/2010_22:30 ..::aku putus cinta::..

tarikh keramat den 7 , 9 dan 11.. heheheh
hardeyboyz Post at 29-10-2010 09:02

kompom kau kawin 7 hb september 2011.tahun dopan yo? hahahaha

kompom kau kawin 7 hb september 2011.tahun dopan yo? hahahaha
hantu_chot Post at 29-10-2010 09:40 AM

heh salah.. 7 tuh tarikh bini.. 11 tuh tarikh den.. 9 tuh bulan kebersamaan lahir..

ekau yg baru nak berkasih-kasih tu.. copek copek la yok

jangan lupo jomput den

heh salah.. 7 tuh tarikh bini.. 11 tuh tarikh den.. 9 tuh bulan kebersamaan lahir..

...
hardeyboyz Post at 29-10-2010 09:42

hahahahaha... tershilap tapsir pulak.den ingat kau kenduri tahun dopan.tp kalo pjg jodoh den ni insyaAllah, den mesti jomput. den upload kad kawin den kek sini.hehehehe.kalo ada jodoh la yo.. hehehe.

hahahahaha... tershilap tapsir pulak.den ingat kau kenduri tahun dopan.tp kalo pjg jodoh d ...
hantu_chot Post at 29-10-2010 10:05 AM

tulah.. ekau copek sangat tembak..kan dah xleh tarik balik picunya.. mujo den sompek sambut..

xpo xpo.. ekau mudo laie.. pelan2 kayuh.. teruskan penulisanmu

tulah.. ekau copek sangat tembak..kan dah xleh tarik balik picunya.. mujo den sompek sambu ...
hardeyboyz Post at 29-10-2010 10:29

susunan nombor tu mcm dah cantik yo.tapi bilo den check kalendar tahun dopan, 07/09/2011 jatuh hari rabu pulak dah haa... mano gilo org nak buek kenduri hari kojo dak? hahahaha.tapi den ni mudo tak mudo sgt lah...tuo pun tuo tak brapo nak tuo. brapa tahun yo lagi nak jojak alam 30an.uyaaii.. sepupu sepapat den yg bawah den pun dah branak pinak. (,")

29/10/2010_10:00 am

aku tipon dia

syg : salam
abg : salam [suara serius]
syg : bz ke?
abg : haah, pagi ni byk pulak keja.
syg : oppss cowi kacau.
abg : ok
syg : bye.salam
abg : bye.salam

botul kato kau hardeyboyz.ini kiro kes salah timing mnembak lah ni.si dia dah bertukar jadi tan sri.kengkawan keja dia pun semua dah paham.kalo dia dah bz sgt.byk keja.title dia dah bertukar jadi 'tan sri'.kalo itu tan sri sudah bz.semua org jgn kacau.

Follow Us
29/10/2010_10:00 am

aku tipon dia

syg : salam
abg : salam [suara serius]
syg : bz ke?
abg : ...
hantu_chot Post at 29-10-2010 11:00 AM

aku pun slalu camni... so bagi mengelakkan salah paham.. kitorang banyak communicate ngan sms je..tapi jenis sms yg siap dengan emoticon.. so bleh la paham expression ayat..  srupa macam berforum juga

sebab kadang2 tone suara x kena timing,tgh pk mende lain.. tetibe tertinggi suara or suara lain macam dah jadi lain..

ada situasi dimana call is preferable.. ada situasi dimana sms is enough already..

susunan nombor tu mcm dah cantik yo.tapi bilo den check kalendar tahun dopan, 07/09/2011 j ...
hantu_chot Post at 29-10-2010 10:54 AM

itulah.. taun depan baru dpt celebrate besday dia time pagi..dah 2 taun celebrate malam sebab jatuh time bulan posa . xpa-xpa.. mudo lagi tu...jgn dok risau risau.. mana tau jodoh ngan orang forum plak ke..

awww

hahhahahahaa

penat giler menunggu...bagai menunggu buah durian. xjatuh2...hehe

tp suma ni ada hikmah.
cth: sy lebey bersabar...n tetap bersabar wpon xtaw ape sebab mslh (tabah giler...puas memikir tp xjmpe2...dia cuma ckp sy xbersalah. dia syg sy.dia nk pk baik2. nak tenangkan diri...ntah ape ribut yang melanda diri die pon xtaw la...)

Just gonna stand there and watch me burn
But that's alright because I like the way it hurts
Just gonna stand there and hear me cry
But that's alright because I love the way you lie
I love the way you lie
I love the way you lie

i tunggu hari cite tt nih,dh mcm tunggu citer drama bersiri yg ptg2 tuh plk..

29/10/2010_16:00 pm

aku tipon dia.ingat nak kejap jer.sbb nak gi bank jap.

syg : Assalammualaikum tan sri.
abg : ye Waalaikummussalam.
syg : tan sri bz lagi ke ni?
abg : tadi jer kritikal.skarang dah tinggal sikit dah.ptg sikit habis la ni.
syg : ooo iye ke.dah makan blum ni.
abg : pagi tadi beli nasik lemak,ingat nak buat sarapan, tak sempat.. kul 2.00 ptg baru makan.kira sapari la tue.sarapan + tengahari
syg : loh, kesiannya makan lambat.
abg : tu lah.. pagi tadi... bla bla bla bla bla bla bla [cite2 pasal keja dia.aku tau lah serba sikit.sbb aku penah keja sama dia dulu]
syg : ooo; emm; aaa; iyelah; [adoi perut aku dah memulas mulas ni,aku dah tak tahan ni.nak ckp ke tidak?nak ckp ke tidak]
abg : hmmm hari ni mmg bz betul.skarang ni baru rileks sikit. [fuh lega,cite dah habis]
syg : ok lah bang, syg dah nak terberak ni.
abg : tu lah.abg pun sama..
syg : haaaa? [dia pun nak terberak jugak ke?]
abg : iye lah.abg bila dgr suara syg.abg pun rasa nak terberak sama.. kah kah kah kah kah kah kah
syg : haaammmpppeeeeehhhh!. dah lah, bai bai bai bai.
abg : hahahahahaha bai.selamat berak.

aku putuskan terus talian.terus cargas.nasib tak langgar bos kat pintu.nak bagi salam pun tak sempat, kat talian pun tak terputus dgn salam pun.hahahahaha [buruk perangai betul aku ni]

aku pun slalu camni... so bagi mengelakkan salah paham.. kitorang banyak communicate ngan  ...
hardeyboyz Post at 29-10-2010 12:14

kekadang tu hardeyboyz.. aku hantar msg nak ckp lain.tapi dia paham lain.itu pun boleh jadi salah paham.ntah lah.ikut mood dia jugak lah.

itulah.. taun depan baru dpt celebrate besday dia time pagi..dah 2 taun celebrate malam se ...
hardeyboyz Post at 29-10-2010 12:17

kalo jodoh aku dgn org forum.malu lah aku.segala perangai buruk aku dgn slumber je aku tulis kat sini.aku berani posting kat sini pun,dgn harapan takde org yg kenal aku.itu pun byk nama tempat dan org aku rahsia kan.

kekadang tu hardeyboyz.. aku hantar msg nak ckp lain.tapi dia paham lain.itu pun boleh jadi sala ...
hantu_chot Post at 29-10-2010 04:56 PM

susunan ayat tuh penting dalam msg. nak kasi org paham maksud sms  tu, kene la kita double check..sebab msg tu hanya utk simple simple things. sebab tu ditekankan ada situasi dimana call is preferable.. ada cetian time enough with sms.

dalam ertikata lain..kene tau bezakan timing mana nak sms, timing mana nak call..

susunan ayat tuh penting dalam msg. nak kasi org paham maksud sms  tu, kene la kita double ...
hardeyboyz Post at 29-10-2010 17:07

right.aku setuju.tapi aku harap dia boleh kenal cara dan gaya aku.sbb dia sedia maklum mengenai perangai aku yg agak slumber.l

penat giler menunggu...bagai menunggu buah durian. xjatuh2...hehe

tp suma ni ada hikmah.
cth: sy ...
lil_sparky Post at 29-10-2010 12:52

menunggu durian ketika bukan musimnya mmg lah tak dpt.cuba tunggu time musim2 durian dah berbunga dan berbuah.mesti ada yg akan luruh, sekurang2nya satu.atau pun mungkin tempat menunggu tu salah tempat atau tempat menunggu durian tu mungkin xde rezeki kat situ,cuba berhijrah.contoh kat taiping perak,kuala kurau ke tmpt byk durian yg baik2 dan bagus.mungkin ada rezeki kat situe.dlm masa yg sama menunggu sehingga penat giler,adalah perkara yg rugi.jgn menunggu sampai begitu skali,sbb kalo durian tu luruh,kita akan dgr dentumannya.kita akan dpt rasa kehadiran, keguguran dan baunya.tanpa kita setia menanti di bawah pohonnya siang dan malam.sekadar menunggu di pondok yg disediakan sambil membuat perkara2 lain yg lebih berfaedah, dari situ pun ko boleh rasa ada rezeki utk ko kali ni.hahahahah.ayat aku ni mungkin agak merepek sedikit,tapi aku sorang je yg paham kot.hehehe..tapi ada pengisian yg aku cuba nak sampaikan rentetan dari isi luahan ko tadi lil....

i tunggu hari cite tt nih,dh mcm tunggu citer drama bersiri yg ptg2 tuh plk..
nazareth Post at 29-10-2010 13:53

ini yg aku sayang kat ko ni nazareth.sanggup membaca tulisan2 aku yg merepek repek kerepek dan sebagainya.punca penulisan aku ni, apabila aku dgn laptop aku ni,tak dpt dipisahkan lagi.aku rasa tak malu lagi utk bercerita dgn sahabat aku yg nipis,tidak bernyawa dan hidup di alam maya ni.bukan alam realiti seperti aku skarang ni.menjadi sahabat setia yg sanggup mendengar luahan aku [input-typing] dan sudi memberi pendapat dan berkongsi rasa pd aku [reply posting].bila takde yg bernyawa dpt menjawab dlm nyata.automatik ketelusan tu mengalir seiring dgn air mata yg menitis.

nk tekan butang like!

Post Last Edit by hantu_chot at 30-10-2010 11:50
nk tekan butang like!
kelalang.kon Post at 30-10-2010 00:45 ]

like u too.. heheheh.like statement yg mana ni.mesti yg durian kan?sbb durian tersangat lah sodap pada aku.skarang 30/10/2010_11:45am.. kul satu karang aku nak gi amik si dia.awal2 pagi tadi aku dah hantar dia pegi keja.balik dari hantar dia keja tadi,aku gi isi topup fuel penuh, servis tayar, cuci keta and singgah tapau makanan sikit utk kejap lagi.sampai umah, update kat thread ni sikit.lepas ni, aku pulak nak siap barang aku.and terus gerak dia amik dia pulak.fuyooo tak duduk diam aku hari ni.k lah.mudah2 perjalanan kami selamat pergi dan balik nanti.

Reply 179# hantu_chot

selamat blk kg- jgn lupe update story hari neh-ehehhe