CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: totokreturn

Rasuah Bermaharajalela Kerana UMNO BN Terlalu Lama Berkuasa

Reply  totokreturn

hello hello

u tak ngaji ke

kah kah kah

kalau tak de video tak  ...
changkatlobak Post at 16-12-2010 18:49

pandai putar ada qarinah plak.... tang dia.. bukti video kehulu.. bukti video kehilir.... bagi bukti video chua soi lke.. sampai sekarang rilek jer jadi presiden MCA... apa tindakan polis..??

pandai putar ada qarinah plak.... tang dia.. bukti video kehulu.. bukti video kehilir.... bagi b ...
totokreturn Post at 16-12-2010 18:56

ko nak dakwa dia atas kes apa ?

Reply  Manami

hello hello

u duduk bawah tempurung mana.

bukti kes liwat 1 tengok la  ...
changkatlobak Post at 16-12-2010 18:14

bole baca keraguan laporan dlm kes liwat 1..byk percanggahan..dok bwk tilam pn x dpt membuktikan kes liwat..
skang anwar sahut cabaran mintak singapore plak buktikan atas pendedahan wikileak..
najib pn dituduh oleh singapore tuh..suh jugak najib sahut cabaran singapore mintak bukti pertuduhan

Reply 43# roy3

keraguan dalam kes 1?????

roy, anda tidak baca laporan undang-undang?

mahkamah putuskan, berlaku liwat.

liwat berlaku. berlaku.

yang mahkamah ragu hanya satu , tempat tidak jelas.

anwar bebas atas keputusan, bukti liwat terjadi tapi tempat tidak jelas

Reply  roy3

keraguan dalam kes 1?????

roy, anda tidak baca laporan undang-undang?

ma ...
changkatlobak Post at 16-12-2010 21:16

dah meliwat.. tapi tak tau kat mana dia meliwat..ilang ingatan kah.....?..kah..kah..kah...

dah meliwat.. tapi tak tau kat mana dia meliwat..ilang ingatan kah.....?..kah..kah..kah...: ...
totokreturn Post at 16-12-2010 22:37

laporan tu mmg byk keraguan..tarikh pn leh ubah2leh nilaikan
Anwar mulanya dituduh meliwat Azizan pada tahun 1994. Walau bagaimana pun dalam keterangannya, Azizan berkata beliau tidak diliwat selepas 1992, jadi tarikh tersebut dipinda kepada 1992.
Apabila menyedari bahawa Tivolli Villa, bangunan yang dikatakan berlakunya kejadian itu belum siap pada tahun 1992, tarikh dipinda lagi kepada ‘satu hari dalam bulan Januari hingga Mac 1993.

Follow Us
roy3 Post at 16-12-2010 22:55

azizan driver yg kini jadi pengarah merata2 syarikat berkata.. incik..incik... saya kena liwat.. tapi saya tak tau kat mana kena liwat dan bila saya kena liwat.... kah..kah..kah...
sepul yg tak bekerja tapi mampu gi naik haji lak berkata - incik..incik... saya kena liwat, dah 3 hari saya tak berak dan tak mandi, tapi saya semayang tak tinggal.. bukti kena liwat pun saya takder... kah..kah..kah...

azizan driver yg kini jadi pengarah merata2 syarikat berkata.. incik..incik... saya kena li ...
totokreturn Post at 16-12-2010 23:11

kang aku ckp da keraguan kt laporan da pulak yg pertikaikan..

kang aku ckp da keraguan kt laporan da pulak yg pertikaikan..
roy3 Post at 16-12-2010 23:43

itulah.. ada hati nak soal jawab lak tuh...kurang2 kasi la bukti lap kat tuala kaa... terjatuh kat cadar kaa... ini semua tarak...

macam mana umco nak jatuh..najibuya guna perisik tentera untuk mengetahui mengetahui kekuatan umco s ...
atok_muda Post at 16-12-2010 09:17

Betul! Jangan tak percaya kalau apa yang berlaku sekarang adalah perancangan teliti bijaN porak perandakan PR!

Sekarang dia dah start suntikan dalam media pelan2 kasi busuk PR dan tarik subsidi minyak demi sikit untuk kegunaan PRU13!Tapi sebab aku benci ngan Ameno/BN, aku takkan pilih depa sampai bila2!!

Post Last Edit by Manami at 17-12-2010 11:30
Reply  Manami

hello hello

u duduk bawah tempurung mana.

bukti kes liwat 1 tengok la laporan mahkamah.
mahkamah kan kata liwat berlaku, cuma tempat tidak pasti sebab itu anwar lepas.

liwat 2, bukti masih dalam proses.

hello hello

u duduk dalam tempurung ke u tak faham bahasa.
kah kah kah kah
changkatlobak Post at 16-12-2010 18:14

Haro haro haro Wak lobak...

Hang dok dlm gua batu mana plak neh?
Gua Batu Cave dot com dot my kah?

Hakim mahkamah syariah sendiri mudah dirasuah, inikan lagi hakim mahkamah pusat?
Hang x tgk video clip VK Linggam kah?
Len kali nak perangkap org guna video weh...
Baru mudah org percaya & paham, PAHAM???
Perangkap ex-exco Perak dgn China Doll & rakam Chua Soi Lek beromen pandai lah plak?
Nak perangkap Anwar meliwat sekadar guna fabricated bukti, laporan hakim & tilam yg diusung ke hulu ke hilir jek?

Alahaiii....

Hang pi tanya Sukma neh.. Awat tetiber dia tukar kenyataan mengatakan dia DIPAKSA MENGAKU LIWAT plak?
Kalo media asing neh fabricated kenyataan Sukma neh, pi saman dia..
Manalah tau dia guna clone Sukma @ Sukma tiruan ke utk mengaku dia diugut utk mengaku diliwat... kah kah kah

Click sini ye..  

http://www.youtube.com/watch?v=W0lbHoTQEiE

Ni tak perlu membaca, hang cuma dengaq jek... Jgn jadikkan diri anda umpama hidop di dlm gua Niah

Kalo nak baca gak meh den tepek translasinya pak..

"Tidak dibenarkan tidur atau makan, penyiksaan Sukma diteruskan selama 10hari..
Kemudian polis mengugut akan memenjarakannya selama 20 tahun..
atau membunuhnya jika dia enggan melakukan apa yg mereka mahu..
Jadi mereka...saya...mengatakan bahawa saya menjalinkan hubungan homoseks dgn Anwar.
Itu sahaja yg mereka mahu... sampai pada satu ketika dimana sy sudah tidak tahan lagi..
Sy pon menurut apa yg mereka minta..."

PAHAM BAHASA MAYU TAK? kah kah kah...

Post Last Edit by Manami at 17-12-2010 11:40
pandai putar ada qarinah plak.... tang dia.. bukti video kehulu.. bukti video kehilir.... bagi bukti video chua soi lke.. sampai sekarang rilek jer jadi presiden MCA... apa tindakan polis..??
totokreturn Post at 16-12-2010 18:56

Chua Soi Lek mmg diperangkap.. Dan diumpan dgn hooker yg mmg x perlu nak mengatakan dia dirogol CSL.
X mcm Sepol.. Dia tuduh anwar 'rogol' dia...
Tu yg polis menyondol2 nak tangkap Ketua PKR...
CSL tu bukan PKR...
Dan dia x dibuat repot powlis..

CUMA.. yg peliknya... Meraung dlm porum sana-sini beria2lah xmo Anwar jd PM hanya kerana dia dituduh liwat tanpa apa2 bukti sah yg leh nampak dgn mata kepala mcm si CSL nun..

Tapi CSL nun yg jelas beromen (dgn bini org kan x silap hooker tu?) awat dilambung2 disanjung2 jd presiden MCA & now ada rumors kata nak dijadikan Menteri balik plak?? Pencacai2 umngok kata depa geli dgn peliwat.. Tapi dgn peromen tak geli plak?? Ada depa meraung2 soh CSL letak jawatan or x usah menyibok2 dlm BN?? Alahaiii .. munafikun sungguh lah maknosia2 neh...

kalau BN tumbang ada kemungkinan tak PR 100% tak rasuah?
putput Post at 16-12-2010 16:27

ooo org umco memang suka uat kemungkinan...

Mana list pemimpin PR yg dah tertangkap & didakwa atas kesalahan rasuah neh weh?  Beruban dah ...
Manami Post at 16-12-2010 17:38

kau buat la sendiri list tu, nama dah ada.....aku dah bagitau dalam thread lain sebelum ni....nah sini TETAP AKAN ADA RASUAH JIKA PR MEMERINTAH

Chua Soi Lek mmg diperangkap.. Dan diumpan dgn hooker yg mmg x perlu nak mengatakan dia dirogol  ...
Manami Post at 17-12-2010 11:38

1. bezanya CSL adalah non Muslim sedangkan  Anwar adalah seorang Muslim.
2. CSL straight sedangkan Anwar gay

Chua Soi Lek mmg diperangkap.. Dan diumpan dgn hooker yg mmg x perlu nak mengatakan dia dirogol  ...
Manami Post at 17-12-2010 11:38

itulah lawaknya balaci2 umno nih minami..... bila dia cakap tak suka anwar jadi PM, aku cakap.. Pakatan rakyat dan anwar sendiri cakap, PR menang, pakatan rakyat akan diperintah oleh pemimpin2 muda pakatan rakyat yg berwibawa dari PKR, PAS dan DAP yg muda2 dan berwawasan dan bersih....anwar cakap dai pun dah berapa tahun jer lagi... tolong kempen jerk.... jadi nak risau apa...

tapi balaci2 umno nih boleh plak redho terima pemimpin video lucah, pemimpin bunuh pompuan mongolia, pemimpin rasuah dan rompak wang rakyat, pemimpin rogol budak bawah umur, pemimpin bunuh diri dan tembak awek skandal, pemimpin bawak lari duit malaysia keluar...... pelik bukan....

Haro haro haro Wak lobak...

Hang dok dlm gua batu mana plak neh?
Gua Batu Cave dot com dot m ...
Manami Post at 17-12-2010 11:28

aku cabar manami tampalkan transkrip penuh pengakuan Sukma Darmawan tentang dirinya diliwat oleh Anwar. Ada berani?.....pengakuan Sukma tentang dirinya diliwat dibuat secara terperinci............seseorang yg diugut mustahil membuat pengakuan dalam keadaan tenang dan terperinci...lagi satu pengakuan Sukma dibuat secara lisan, bukan diminta menandatangani dokumen yg telah disiapkan oleh polis.

itulah lawaknya balaci2 umno nih minami..... bila dia cakap tak suka anwar jadi PM, aku cak ...
totokreturn Post at 17-12-2010 11:48

totokreturn kalau harakah, trannungkite dan seumpamanya dia telan terus masuk perut tak kunyah lagi dah.............

roy3 Post at 16-12-2010 22:55

Memanglah Azizan tak ingat..............dia dah diliwat banyak kali dan di banyak tempat...........banyak kali dah kena liwat....hui ngerinya....

Post Last Edit by Manami at 17-12-2010 16:37
1. bezanya CSL adalah non Muslim sedangkan  Anwar adalah seorang Muslim.
2. CSL straight sedang ...
ikmal_hakimi Post at 17-12-2010 11:47

Mmg jelas sgt CSL tu non-muslim & melakukn persetubuhan dgn bukan vinik dia.. kalo kat Barat neh dah lama kena tendang dpd parliament atau politik even kapiaq... Lagilah disupport dgn BUKTI KUKUH RAKAMAN VIDEO sebegitu...

BTW, Anwar meliwat? Ko percaya bersandarkan haper weh? Nampak dgn vijik mata ko sendirik? Kalo CSL neh mmg jelas & dia pon dah ngaku.. tapi ngko lagi puja CSL nun even kapiaq, peromen plak tu.. Anwar ko mati2 kata dia meliwat.. How come? Ko Islam ke kapiaq?