CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ChildrenOfBodom

[Lain-Lain] WHAT MOVIES HAVE YOU SEEN RECENTLY?

Close [Copy link]
best ke buried tu? aku baca review dlm forum ni ngan imdb kata bosan & ntahapahapa../?

bagi aku best,,,,cerita hat tak banyak guna org,,sorang ja belakon,,,n cerita tu bawak kita sundrik masuk dlm keranda tu,,,,,,,,,,imdb tgok rating dah taw da camne depa bagi rate,,,,,,selalu yg bagi tggi tu la tak best,,,yg rendah tu best,,,yg depoa kata best tu la tak sedap,,yg kata taksedap tu la best,,,,,,,

adushhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,,,,,aku baru tgok 20 minit cita saw 7...final chapter,,,,,,,seriau bulu aku ni,,,suma bulu naik termasuk la bulu pubik,,,,,,,,,,,
aku rasa depa betui2 meroyan nak bagi kesan menakutkan paling maksimum untuk  final chapter ni,,baru 20 minit dah rasa nak tutup monitor ni,,damn

suma survivor hat terselamat dari saw 1-6 suma dijumpakan dlm satu dewan,,,kira buat riyuyen..macam2 cerita depa kongsi

Kalau nak kira dari 2minggu lepas, sangat banyak tengok cerita (semua downloaded). Mostly cerita yg  ...
ella27 Post at 31-12-2010 18:51

scott pilgrim memang best, style komik gaya nak semacam dgn zombieland gak. kick ass dah berbulan haku download takdak napsu nk tgk lagi. Easy A best ya? nak kena download la kalau camtu, wa suka teenage komedi cmni. emma stone sejak dalam superbad pung best dah dia.

sekarang wa tgh download Valhalla Rising, pasni Easy A.{:1_125:}

berpeluh aku nak habeskan saw ni

Follow Us
mari kita layan trap movie..........
minggu ni ja kucen sudah layan 2 filam trap movie,,,,1 otw don ...
kucingTomey Post at 1-1-2011 12:23 PM

dah jumpe link 127hour tu..tepek sini boleh?
hehe..nak gak cari cite tu...

selepas berpeluh kucen nak ngabihkan cerita saw 7 ni,,,kucen nak review sket kat trit ni,,,
saw7 final chapter

supurti yg sedia maklum,,,ni aadalah pilam terakhir dari legasi jigsaw ,,,subulum ni kita dah tgok saw 1-6,,berpuluh dah manusia mati dek dia ni,,,kesiannnn tp kebnyakkan yg mati tu ada kes tersendiri,,,,bukan saja2 jigsaw ni nak bunuh org....cuma cara dia salah
dalam cerita ni diberitahu akan suma rahsia jigsaw(john kramer)...sapa sebenarnye org kepercayaan jigsaw,,,
penhujung cerita akan didedahkan individu tu,,,
sapa2 yg ingat lagi cerita saw 1 ,,dia akan dpt tangkap rahsia tu,,,,suma rahsia terletak kat cita saw 1,,,,
muahhahahahahaha
polis pulak mmg dah tahu aktibiti dan kaitan hoffman dalam kes2 ni,,,cuma mangkok ni agak liat nak ditangkap,,,
oh ya penampilan istimewa chester (linkin park) ado dlam pilam ni,,tapi dia merana la dlam pilam ni
ex wife jigsaw(jill tuck yg memegang amanat ex laki dia (jigsaw) jugak ada naseb dia dalm pilam ni,,apa kesudahan pompuan tu,,tengok la sundrik
tp paling kucen minat,dlam pilam ni ada diceritakan tentang sorang mamat yg konon2 kata dia pernah terlibat n jadi survivor yg terselamat dalam jigsaw trap ni,,siap masuk tb lagi,,,,buat buku lagi,,kira jual nama jigsaw nak popular,,tp dia taksedar yg dia diperatikan,,,last2 amek ko mendapat la ko merasa trap2 bahaya tu,,siap kena perli lagi dlm tape jigsaw tu,,muahahhahahahahahaha
kesimpulan dia,,semua rahsia dan misteri dirangkumkan dalam SAW7:THE FINAL CHAPTER...
GAME OVER!!!!! KEDEGANG

Smlm tgk AFTERLIFE lakonan Christina Ricci+Justin Long.
Kisah Ricci yg mati eksiden tp in denial dan dia percaya dia masih hidup.
Tp at some point..mmg penonton percaya yg dia masih hidup sbnrmya...haha
So adakah dia masih hidup? hehe

kelmarin wa download filem ni - Nude Nuns With Guns, cerita pasai ...
ChildrenOfBodom Post at 26-12-2010 01:16 PM

nak gelak aku tgk ko letak rating 8.3/10 ...
pelik pun ade..
sbb byk titties ke..tehehe..

anyway cite ni..ntah pape je..
kelaka pun ade gak..
tapi cliche sgt utk cite yg byk nudities...

selepas berpeluh kucen nak ngabihkan cerita saw 7 ni,,,kucen nak review sket kat trit ni,,,
saw7 fi ...
kucingTomey Post at 1-1-2011 06:34 PM

tucing, ade nampak tak Gabby West dlm cite Saw 3D ni?
die menang Scream Queens utk berlakon dlm cite ni..
ade nampak keh org nye? die belakon sbg Kara

Reply 51# aurelia

ade,,dia la yg jadi member chester dlm satu scene trap paling ngeri,,mas tu dia dok bawah tayar kereta,,,,camne trap tu,,saksikan saw 3d

nak gelak aku tgk ko letak rating 8.3/10 ...
pelik pun ade..
sbb byk titties ke..tehehe..

a ...
aurelia Post at 2-1-2011 06:48

bukan aku letak lor, itu rating ikut website IMDB. awai2 rating dia 8.3 lepas makin ramai orang buat review makin kurang dia punya rating

baru lepas Tron Legacy
-apa pendapa aku? 1 word! nostalgia!!!
-30 minit pertama mengingatkan aku kembali pada zaman kanak2 aku, masa aku mula2 menonton tron di tv
-bnyak dialog2 yg agak bijak terutama terbit dari mulut jeff bridges (kevin flynn)
-aku rasa sapa2 yg belum tgok tron yg asal mungkin kurang paham sikit akan cerita ni, tp sapa2 yg kurang pengetahuan pasal IT mungkin akan rasa boring
-kelakar betul kevin flynn, dia ni ala2 holy man, dgn tadbih dan duduk tempat mcm sejadah (muslim maybe?wakaka) tp masa bercakap dgn anak dia, asyik dok guna "no,, mann" "alright, man" wakakaka
-bg aku, film ni mcm satu interpretasi anatara hubungan tuhan dan hambanya, kevin flynn tu bleh la dianggap mcm god, atau tuhan bg program2 semua, yela dia yg cipta alam tron tu kan
-aku ckp mcm tu berdasarkan ayat dlm bible "god has created men with his won image", dan dlm scene film ni, kevin cipta CLU melalui imejnya sendiri supaya CLU dpt bina tron
-sam tu semacam penyelamat/messiah ataupun jesus yg turun ke alam tron, utk selamatkan penduduknya, dan juga god (ayah beliau)
-tp akhirnya, god dan ciptaanya terpaksa mati dan musnah, pencipta dan ciptaannya sendiri

semalam wa tgk Hills Have Eyes 2 UNRATEd. tak sadis cam pilem nomot 1. yg slack-nya sarjan depa hat negro tu mati awai. sempoy gaya dia cakap miahahaha. kena tembak dgn geng sendiri lak tu. yg awek chun hat terselamat tu jessica stroup hat berlakon dalam 90210. pilem nomot 1 lagi ganas.

ko dah tengok filem martyrs? yang tu ganas gila babi gak..The Devil's Rejects pun sama..

devils rejesct tu pilem rob zombie khann. wa download haritu tapi alih bahasa lak bukan bi, terus delete. martyrs tak tgk lg.

ahaha, the hill have eyes yg no 1 memang sedap laa
-camana orang nerdy dgn anjing pet pegi redah gurun utk balas dendam dan cari anak diaa

orang2 mutant dalam Hills Have Eyes ni jenis payah mati, kepala kena kapak pung tak mampus lagi

kalau aku laa, aku pun buat mcm tu
-anti perang kunun, mutan tetap mutan