CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

hehehehehe..merangkak yer
sib baik jin tak de sayap yek
ketotmerah Post at 28-4-2011 16:35

hehehe amboi suke nye cik ketotmerah nak nengok ju-on kuar merangkak dari tv plak ke hehehe

hehehe amboi suke nye cik ketotmerah  nak nengok ju-on kuar merangkak dari tv plak ke ...
madmualij Post at 28-4-2011 17:13

tak mau la
ngeri..huhu

salam tuan TT,

nk tanyer sket nie. kalau sesorang tuh kuat " hangin " je adakah itu jugak gangguan makhluk halus.??? contoh benda kecik pon bole naik marah. pendek citer panas baran le. benda kecil pon sanggup putus silaturahim. semer bende kena ikot cakap dan cara dia ajer. kalau ada skit masalah dah melenting.

atau adakah ia memang sikap sesorang individual gitew?

moh ke gerik time doyan...biasa bulan 8-9 musim nyerr....
pokok dokong pon banyak.....
bulan p ...
nagaijau Post at 26-4-2011 16:35

naga ni dok kat gerik kerrr??? twins ingat naga dok kat sabah...????

ade malasnye nak update, dah type berjela asyik ilang jee ishk ade gangguan niiihh hehee
madmualij Post at 28-4-2011 16:27

itu maknanya kena employ sorang secretary... boleh type laju2.. tak sempat menda tu nak wat aper2.. dia dah tekan butang send dulu...hehehhehe

naga ni dok kat gerik kerrr??? twins ingat naga dok kat sabah...????
twins Post at 28-4-2011 17:24

kampung dia grik, dia duk kat serawak bukan sabah  eh.. kawe jadi p.a naga pulak huhuh

Follow Us
itu maknanya kena employ sorang secretary... boleh type laju2.. tak sempat menda tu nak wa ...
twins Post at 28-4-2011 17:25

tula nak kena lantik sorang ni hehehe aduhaiii tensenyee, kena wat cara mel gak copy dulu siap2 arghh

kampung dia grik, dia duk kat serawak bukan sabah  eh.. kawe jadi p.a naga pulak huhuh
madmualij Post at 28-4-2011 17:26

p.a tak per...jgn p.i... nanti lain yg nak di investigate lain plak yg dapat....

p.a tak per...jgn p.i... nanti lain yg nak di investigate lain plak yg dapat....
twins Post at 28-4-2011 17:28

lain yg dapat ?? duriannnnn!!!

lain yg dapat ?? duriannnnn!!!
madmualij Post at 28-4-2011 17:30

itu confirm...!!!!
durian Perak ni sedap2... bos2 besar kami pun kalau datang perak ni mesti soh cari durian.... jalan dari Kuala Kangsar ke Gerik tu pun kat tepi jln ramai dah penjual durian.... pilih saja yg mana satu idaman kalbu....

itu confirm...!!!!
durian Perak ni sedap2... bos2 besar kami pun kalau datang perak ...
twins Post at 28-4-2011 17:34

boleh borong penuh satu kete tuu time2 gini mesti sebakul rm10 jeh hehehe

adehh sorry la ter o.t kat thread sendiri.. huhuh hilang mood nak type balik

madmualij Post at 28-4-2011 17:26

.....dah terbalik pulok....
patutnya pesakit jd PA perawat...
ini... perawat jd PA pesakit.....

sebelom dok sarawak naga dok sabah 8 taun...
br 4bulan kat sarawak nih....
tiket murah skit... sng nak balik...
dlu kat kk... tiket double rege...
nak balik berubat mak susah skit...
ni nak balik ubat mak secepat mungkin...
ada halangan tugas plak.....
rasanya mei ni mmg xpat balik....
kena tgu pertengahan jun....

itu confirm...!!!!
durian Perak ni sedap2... bos2 besar kami pun kalau datang perak ...
twins Post at 28-4-2011 17:34

yg byk area kuala-bukit gantang...tp dorg jual mahal la....
tambah2 kat org luor...
tp kat kuching rm15/kg....

maap mod...... kuar topic...

mad.... any suggestion amalan utk mak tak sebelom betul2 mad ke sana...?

salam tuan TT,

nk tanyer sket nie. kalau sesorang tuh kuat " hangin " je adakah itu jugak ganggua ...
hearts Post at 28-4-2011 17:22

wasalam
bleh juga jadi ade gangguan bleh jadi gak langsung takde gangguan.
Kalau ade gangguan biasa benda ni terjadi sebab saka, ilmu batil atau sihir..  bab sihir ni letak la no last sekali..
Tapi amik la sudut lain dulu, sy lebih suke ape2 perkara diletakkan keatas diri sendiri dulu..kemudian baru dikaitkan dengan masalah lain.  biasa org mcm ni bagi air tawar 2000 galen pun tak lut kalau "diri sendiri" yg tak nak berubah..

mad.... any suggestion amalan utk mak tak sebelom betul2 mad ke sana...?
nagaijau Post at 28-4-2011 19:28

setiap hari lailahaillallah seikhlas hati insyaALLAH.

Post Last Edit by madmualij at 29-4-2011 12:50

Setelah mendapat kebenaran tuan punye badan... ini citenye..

Pm seorang SR yg dirahsiakan pada umum dan seluruh makhluk dimuka bumi...sy namakan dia adlin.
"saya tak tau apa masalah saya..lepas saya pm saudara, mcm2 perasaan timbul rasa nak marah, sedih, keliru..tapi atas sebab apa?pada sape yg saya nak marah2

maghrib tadi pergelangan kaki saya terasa mcm dicengkam, belakang badan terasa berat (mcm ada sesuatu melekat), tiba2 rasa nak termuntah, kepala saya sakit tiba2..

maaf lah saudara..saya luahkan segala2 apa yg saya rasa skrg..tiba2 rasa benci pada saudara pun ada..maaf lah..saya harap sgt, tak ada halangan lagi untuk saya berubat"

Dipendekan citer supaya tak lagi apa yang ditype ni hilang! hehe so pada hari yg di tetapkan.. sy pun gi umah adlin. Saya disambut suaminya.. nampak muka adlin tersengih tp mcm nak lari kat belakang suaminya.. saya tau waktu tu adlin tgh lawan bersungguh2 dengan gangguan yang dihadapinya untuk paksa diri dirawat.. adeh.. kesian sy tengok.. kemudian sy mintak izin untuk solat hajat dulu...

selesai semuanya..sy mulakan rawatan.. sy pegang kepala adlin dan bacakan surah alfatihah.. adlin dah tergaru2 muka.. kaki.. badan.. sy teruskan baca alfatihah.. "eee panasssss" kata jin dalam tubuh adlin.. mcm2 gaya dah dia.. sy rentikan bacaan.. sy pun bangun dan duduk depan adlin.. adlin kalih ke tempat lain sambil menundukan kepala.. "angkat la kepala tu jin.. aku nak tengok muke ko tu.. comey ke tak.." taknak sambil menutup muke dia..  tak banyak dialognye.. jin nie.. cume dia cakap pada suaminya.. "kau suruh dia balikkk aku tak tahannn panass tau takk.. suruh dia balik....!!!"

tengah2 bergelut tu.. sy nampak peluang kat leher adlin.. n sy zassstt sekali sembelih.. adlin pensan.. sy kejutkan dia. alhamdulillah.. adlin sedar.., lepas tu wat pembersihan.. clearkan ape yg ade kat rumah.. dan badan adlin.. lepas tu sy suh adlin mandi dengan MWAI.. dan air yang dah diruqyah.. lepas tu sy cek balik adlin.. kot ade yang terlepas pandang.. alhamdulillah takde lagi.. adlin pun rasa badanya dah ringan, wangiii dan boleh dibawa berbual.. sy tangguhkan rawatan..

esoknya pagi dapat PM...
errr tak tahan ler bau minyak ni..busuk nyaerr akak jer kot rasa busuk ni..mula2 pakai pagi tadi, dalam hati dah cakap..kata minyak wangi..pesal tak wangi..busuk jer..bau kasar pulak tu

bila sampai tempat keje..rasa ngantuk yang amat sgt..tido kejap
selalunya ok lah tapi lepas tu rasa makin pening, rasa loya makin kuat..time buat keje lagi laa..tengkuk ni rasa nak patah, rasa nak demam..mcm mana nak cakap lenguh ker, sakit ker..ntah ler..atas bahu ni rasa berat

mungkin perasaan akak jer kot..tapi masa solat tadi rasa terang semacam pulak..lepas solat, jadi lagi..terasa panas setempat dua kat badan, rasa berdenyut2 dalam badan.memang dah tak terdaya lagi nak bertahan

secara jujur akak cakap , akak rasa 'benda alah' ni mcm tak nak lepaskan..makin kuat bertahan, melawan, makin kuat dia berlawan

saya:
hehehe akak, sabar laa, name pun minyak wangi keke elok je mlm td akak mandi n pakai.. sabar ek.. insyaALLAH.. istiqomah zikir dan rawatan.. mmg minyak wangi tu kasar sifatnya pada org yg ada gangguan.. sabar kak ek...

adlin:
ooo memang kasar lah bau nya ek..
kannn pelik..malam tadi ok jer..pagi tadi bau busuk sampai skrg
akak ni dalam kelompok apa ek

saya:
hehehe kelompok ape tah. tu tandanye masih ade gangguan.. akak try la test pada kengkawan minyak wangi tu pada kengkawang wangi ke busuk kekeke sabar la.. tunggu hari khamis ni.(rawatan susulan)

adlin:
hehehehe..
kengkawan cakap ok jer..wangiii

walaupun adlin sakit teruk.. adlin tetap ceria.. subhanallah moga ALLAH SWT beri dia kekuatan...

Bersambungg...

Rate

1

MOGA DIPERMUDAHKAN URUSAN DIA....

Post Last Edit by madmualij at 29-4-2011 15:16

Rawatan seterusnya...
hari yang dijanjikan..lepas isyak sy pun sampai.. rumah akak ni kat sebuaah flat.. sy ngan konpident naik tangga dan ketuk pintu umah.. assalamualaikum! lama gak nak tunggu dia bukak pintu... ketuk lagi.. assalamualaikum! pintu terbukak... alangkah terkejutnya.. sy tengok yang bukak pintu tu.. ialah.. seorang perempuan tua... cina... huhuhu rupe2nya saya silap tingkat hahaha hampeh tul.. setingkat lagi rupenye.. adeh.. malu2.. sy pun berlari naik ke tingkat atas.. cek dulu no rumah betul ke tak.. ok betul.. sy ketuk..asslamualaikum.. suami adlin sambut.. sy pun masuk.. waktu tu adlin resah.. dan terus masuk bilik.. duduk kat penjuru biliknye... adeh.. saya biarkan dulu gi amik wudhuk.. pastu suh suami adlin panggil dia duk luar...sy

2-3 kali suami panggil adlin takmo keluar.. adeh.. humm.. canne nak buat nih.. tetibe nampak botol spray.. ketingg!!! dapat ilham..
saya pinjam botol spray tu.. masukkan sedikit air.. sedikit cuka masakan.. garam kasar.. dan MWAI 9 titik.. pastu goncang2 sambil selawat.. Saya mintak izin pada suami adlin utk masuk bilik.. "gi duduk luar..!" ...adlin duduk terperuk ke penjuru sambil memeluk lutut.. dah pujuk takmo keluar.. sy spray kat kaki n tangan adlin... "aduhhh!! aku keluarrr aku keluar.r." haaa camtu la..... gi duk kat luar tuh!!!..  adlin pun merangkak perlahan2 heheh.. mcm rimau pun ade.., dah pelahan sgt.. dia merangkak.. sy spray lagiii aduhhh!!! ha laju sket dia bergerak... sampai kat sejadah.. dia takmo duduk.. sy spray lagi "arghhhh o0k ok aku duduk.."
haaa..mcm tulaaa kan bagus.. mendengar arahan..takmo banyak soal kawe pun sembelih gedebuk jatuh.. keatas bantal yg dah disediakan.. kemudian sy letak tangan keatas perut adlin (berlapik dengan gumpalan kain serban) sy bacakan alfatihah.. dan zasst ape yg boleh.. sebanyak mungkin.. ketika itu.. adlin ceritakan pada sy.. dia tak berapa sedar..tp.. waktu tu dia nampak gumpalan putih mcm asap membesar.. meluap2.. pastu mengecil balik pastu meluap2 semula.. tiba2 dia nampak flare cahaya warna putih terik memancar dari atas.. asap tadi terus hilang.. ditelan cahaya.. wallahualam.. adlin tersedar selepas tu..

saya tanya dia.. awk rasa mcm mane sekarang ? adlin ceritakan pengalaman melihat asap dan cahaya tadi.. kepalanya masih rasa berat.. perutnya.. terasa padat lagi.. tiba2 adlin dengar suara.. hahahaha! kau takkan dapat kalahkan aku!!!! adlin sampaikan pada saya.. humm.. takpe insyaALLAH moga ALLAH SWT permudahkan.. sy mintak suami adlin bukak pintu rumah.. sy rasa ade benda kat luar.. saya tarik semua n layangkan kat tubuh adlin n tarik semua kat perut.. dada n tekak.. bluweekkkkk bluweekk adlin termuntah... takde dah suara tu.. dgn izinallah pulihkan tubuh adlin.. n kemudian adlin mandi.. alhamdulillah segar sgt katenye.. sy tangguhkan rawatan.. sebab pastu nak terjah ke nilai pulak.. moga ALLAH SWT beri kesembuhan terbaik buat Adlin ameennnn..

pm adlin
alhamdulillah..malam tadi nyenyak tido
suami citer pasal malam tadi (sebab saya bertanya)..alamak..malunya..merangkak ker??
pagi ni rasa macam kosong jer..ntah apa yang kosong ..rasa mcm kehilangan

dan pagi ni saya boleh pakai MWI dgn senang hati..tak de rasa loya, busuk lagi cuma saya baunya agak kasar..harap2 ada perkembangan positif lepas ni..

Masalah adlin ialah saka dan sihir.. insyaALLAH istiqomah dengan rawatan dan amalan akan terhapus semuanya dengan izinALLAH..

Rate

1

Rawatan seterusnya...
hari yang dijanjikan..lepas isyak sy pun sampai.. rumah akak ni kat sebuaah f ...
madmualij Post at 29-4-2011 15:07

mujur akak bau, minyak wangi mad wangi huhuhu....