CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: surfinv

★~The Others Clan~Kembara Alam Sakti~★ Legendry

rumah rm50 tu nmpak macam xde pape je..maybe sbb dah di jaga kot..klu tak silap gmbar before ni ade tersnap gmbar tukang kebun lg....tahniah kepada ash sbb berani ikut depa..group korg mmg ade pompuan ke?

yeh yeh, gambar!

excited nak tengok nih sampai pagi2 sampai ofis ni la first benda yg ash bukak walaupun keje menimbun ni ni baru sempat nak tulis komen kat sini sebab bos dah gi meeting

umah istana tu... bila tgk gambar, tingat balik perasaan skeri masa kat situ.. hehehehe.. hampeh tul TT tipu ash tanak masuk konon.. seb baik ash tengok diorang smua ni cam takder perasaan jer so ash pun buat2 berani gak ler.. tapi sampai ati TT membongkar muka ash yang tengah takut tu.. hehehe masa tgh jalan2 kat luar tuh ash sker dok pandang2 atas sebab mana tau ternampak something tengah berdiri usya kitorang kerr... nak nampak, tapi taknak nampak jer perasaan time tuh.. camner ek?

umah sewa lama ash tu (takmo panggil umah desperate ) gambar yang first tu cam ada bayang putih yang gerak laju.. ke trick kamera jer? emm.. masa ni ash tak teringat nak bawak kunci umah ni yang ash masih simpan smpai sekarang.. tapi ntah2 diorang dh tukar kunci ker tak tau la kan.. bagus jugak la ash tak bawak sebab nanti TT ajak masuk plak hehehe...

rumah rm50 tu actually cantik gak pas dia dah kemas2. tuan umah dia rimas kot ramai sgt yang dok berkunjung malam2 buta cam kitorang so dia kurangkan aura angker kat situ kot..

pada sesapa yang leh scan gambar cam cmf_blanco, leh share2 kat cni sbb ash pun nak tau gak kalau ada yg mata kasar takleh nampak

Reply 215# surfinv

setuju2.. sebenarnya takder apa sangat pun.. pegi tengok2, amik gambar pastu yg lebihnya lepak2 sambil sembang2 jer.. penat gak la nak layan si TT nih yang agak masuk air bab mengusik orang memang nombor satu.. tapi TT gentleman sebab teman ash sampai depan pintu umah.. hehehehe...

apa2pun, timakasih pada The Others sebab bagi ash pengalaman yang susah orang lain nak dapat.. hehehehe...

Reply 221# amyL

takde...
tp kitorg tgh cari... jomlah amyl join hehehe

Reply 224# surfinv

lols..tkt le..kang tak jadi langsung korgnye trip....oo..aritu ade 2 org guest la ye?sebab tgk kt gmbar ade lg sorg girl...die forumer CARI gk ke?nk bace experience die plak..

ada sorg forumer tu dia just silent reader je, tp member kitorg dah lama.. itulah Aya...
cuba dulu amyl.. nk tau lebih lanjut cer tanya ash camner expereincenyer

Follow Us
Post Last Edit by cmf_blanco at 21-3-2011 12:15
Reply  cmf_blanco

wah bagus2
at last.... so blanco dpt merasai sesuatu? sebnarnya mmg ba ...
surfinv Post at 21-3-2011 02:48

sori la surfinv,sy x pandai nak edit gambo tu utk di bulat2kan..dlm byk2 gambo d rumah istana tu,ada 1 gambo,seko makcik ponpon @pun pompuan yg x lawa tpi nak tunjuk muka gak tgh tgk kat org yg tangkap gambo..dia suda marah la... adoi,sakit kepala sy nih.....and kat entrance rumah,ada yg dah tungu korang kat situ,cam biasa..pompuan gak ngan muka suram mcm x dpt makan eskrem..

p/s:sy bukan bro,sy pompuan kekdahnya..

Reply 142# surfinv

masa aku bawak student aku pi Ulu Gombak kat UM punya pusat pengajian luar,aku ada bawak dorang lalu kawasan umah ni.Banyak gila sampah2 dan jugak semak samun yang tinggi..ader jugak kesan tinggalan penjajah Jepun yang terletak berhampiran dengan kawasan rumah ini seperti di sungai dan juga didalam semak yang berhampiran.Tapi kawasan ini memang sungguh menyeronokkan.

woit... aku baru join benang ni kekdahnya.. syiok wo dengor xpdc korang ni.. ase nak join... tp, waa~ jaoh seh...

woit... aku baru join benang ni kekdahnya.. syiok wo dengor xpdc korang ni.. ase nak join... tp, waa~ jaoh seh...

Reply 144# surfinv

balai polis tinggal i kalau tengok dari luarannya nampak macam tak la besar mana pun.... tapi angker nya tak hengat dunia gak ekkk.....  nasib baik la aku ni jenis mata lembu... kalau tertongok depan muka tersengih2 pun buat abeh boreh jer kat 'menda-menda' tu sumer sbb confirm aku tak nampak punyerrr.....  (simpang malaikat 44... harap2 jangan la nampak....... )

Reply 227# cmf_blanco

wah pompuan ke kekdahnya? lagak namanya dah mcam lelaki sasa...huhu
betulkah begitu tuan hamba? patik tak perasan pulak... ramai yg dok menunggu huhu
sebnaunyer dlm masa kitorg ni lepak2 borak2 dan berforum di kalangan ahli the others , kitorg ada menjangkakan yg akan dtg jin2 ni akan tau dan mendgr kepopularan kumpulan kami ini...
takut juga klo di ugutnya... klo dimintak nyer royalti ...matiler kami tak dpt nk cetak rompak kan lagi huhu

Reply 228# ex_klia

aku tau kat mana, kitorg pun ada perasan gak pusat penyelidikan tu mmg dekat sgt dgn umah tu

woit... aku baru join benang ni kekdahnya.. syiok wo dengor xpdc korang ni.. ase nak join... tp, waa ...
amiraputri93 Post at 21-3-2011 16:04

amira duk mana?

Reply  surfinv

balai polis tinggal i kalau tengok dari luarannya nampak macam tak la besar ...
twins Post at 21-3-2011 17:04

tulah... maybe sbb dia bukan di dalam bandor...

hai...saya nie just SR je heheh...tak berani nak komen errkk...banyak gak yang ain nampak dalam setiap gambar yang di post....memang berdebar2 bila tengok pic tu...sakit pale...fuhh...

apa pun korang mmg berani...tabik arr pada ash...walau pun takot2 mmg ada cekalnya...beraninya...nanti kalau ada pendedahan lain jangan lupa share...

aahh...pasal jalan BBB (Bandar Baru Bangi) tu dulu-dulu mmg scary...siang pun serem...mlm apatah lagi...skrg nie...siang mmg banyak dah kete lalu...sbb kbanyakan ramai org BBB keje putrajaya/cyberjaya...mlm tu mmg kalau kul 10pm ke atas dah kurang dah kete lalu situ...apa kata try usha jalan jenderam ke BBB melalui degkil,laluan belakang putrajaya...agak serem jugak la keadaan situ...

just suggestion hehhe...

Reply 236# 26ain

boleh sajer ain... tp memandang kan kitorg ni bukanlah google maps... pe kata bg direction yg agak lengkap dgn landmark ke,, kerna kitorg bukan nk pergi rumah org kawin hehee
kami perlu memastikan keaddan sekitar tmpt yg kami nk pergi ni.. supaya pelan pengunduran dpt di apply jika menempuh bahaya...
cthnya ketika kami melewati jirat cina di pinggiran ukay, kami lgsung tak expect mana arahnya.. so kami tak mau
di caught by surprise...
biar kami yg 'terjah' tuan rumah.... jgn 'tuan rumah' plak yg jemput masuk huhuhuh...

kepada SR yg byk persoalan di benak minda tu dan apa2 sahaja yg ingin di utarakan...
kami akan meletakkan info ttg bagaimana kumpulan kami berfungsi, amalan budaya kerja (ko igt keja kerajaan haha)
do & dont, serta beberapa panduan dan maklumat eksklusif (ko igt ko artes?) dlm blog kami...
so nt rerajin lah melihat nyerkk... sebarang soalan bleh juga di utara di sini nt...

tq alls and mods

p/s aku still takleh pakai avatar.....

amira duk mana?
surfinv Post at 21-3-2011 17:23

kampar perak... jaoh kan? abg ader la duk kl, klu nak suruh die join alamat kiamat nanti baru die join kut... die tu penakut pait, name je lelaki

kampar perak... jaoh kan? abg ader la duk kl, klu nak suruh die join alamat kiamat nanti ba ...
amiraputri93 Post at 21-3-2011 17:36

kampar , perak ... jauhh?? klo di kutub selatan tu merasa lerr jauh nyer jugek...
miker pun ppenah sampei ke sana , miker menginap di komplek belia dan sukan kampar.. tau ke idak?
teman ni , klo bejalan kaki dari kampar tu , merasa ler jauh bebenor... tp kan ke ada bas, teksi dan lrt...

teman dtg sini duk ler KL sehari dua... pas dah pegi teman balik ler balik ke kampar nuu...

(buruk nau loghat perak aku)