CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: blankie

[KBSW] Ojakgyo Brothers (Joo Won, UEE, Ryu SooYoung)

ok thanks... patutnye repeat citer ni kekal hari jumaat kul 9 malam.. ni dah tukar ke siang ta ...
blankie Post at 20-9-2011 07:59

yg jd bos beso taebeom tu kn keke...
aku pn tergelak gk tgk die de... mmg cite bpk pung dh beralih ke cite bpk tae laks...

ok thanks... patutnye repeat citer ni kekal hari jumaat kul 9 malam.. ni dah tukar ke siang ta ...
blankie Post at 20-9-2011 07:59

kalau missed ..streaming je la jawabnye ....

aa'ah muncul lagi sorang besan bapak pung ...
entah2 bakal besan gak kot ... ada anak pompuan sesuai ngan taepil ke ...

oo taehee dh kene marah ek... aku cuma smpat tgk smpai part kt restoran tu... smua org dok pnd ...
moondance Post at 20-9-2011 10:24

kesian kat jaeun ..tapi mmg lawak masa ni ...org semua dok kutuk2 dia ..tapi dia lak perasan goddess   
sib baik la besfren dia yg 2 org tu setia ...gaduh tarik2 rambut pun bersama2 ...

kesian kat jaeun ..tapi mmg lawak masa ni ...org semua dok kutuk2 dia ..tapi dia lak perasan god ...
kayla Post at 21-9-2011 21:12

tu arr tgk die dok snyum2 tu... mmg pasan lbh ekek..
ooo kwn2 die dok bertarik rmbut ngan sape?? seungri n d geng ke..

tu arr tgk die dok snyum2 tu... mmg pasan lbh ekek..
ooo kwn2 die dok bertarik rmbut ngan sap ...
moondance Post at 22-9-2011 10:44

yup ..seungri tu dok simbah air kat jaeun .... terkena kat member jaeun sekali ...pastu seungri dok kutuk bapak jaeun ... apa lagi start perang la .... muka jaeun pun sampai calar balar ... rambut memasing jgn cakap la ....

sian kat jaeun pstu ... pakai cap je sorok muka dia .... bapak pung call dia sbb risau tapi dia tak angkat pun ...

bila dorang sebut nama seungri je .. terus tingat kat seungri big bang ...

yup ..seungri tu dok simbah air kat jaeun .... terkena kat member jaeun sekali ...pastu seungr ...
kayla Post at 22-9-2011 20:50

jap lg seungri tu tau bpk die pn bribe gk.... trs mabuk2 ngadu kt TH... tp xdek le bgtau btul2.... dok merintih je le...
haha aku pn dok tingat seungri BB gk... ekkek dorg pnye ni susah nk beza laki pmpuan ek.... sama jek...

Follow Us
jap lg seungri tu tau bpk die pn bribe gk.... trs mabuk2 ngadu kt TH... tp xdek le bgtau btul2 ...
moondance Post at 23-9-2011 10:41 AM

tu la psl. nama taehee plak asik dok teringat kim taehee!!!

tu la psl. nama taehee plak asik dok teringat kim taehee!!!
rukiaichigo Post at 23-9-2011 13:59

smpai kan jaeun ingt mr.hwang de anak pmpuan ekke

jap lg seungri tu tau bpk die pn bribe gk.... trs mabuk2 ngadu kt TH... tp xdek le bgtau btul2 ...
moondance Post at 23-9-2011 10:41

ooo rupanye seungri tu tak sedar diri la dia sebenarnye yg tak layak masuk U tu .... hahaha yesssssssss padan muka .... cepat gak pembalasan cite ni kan ... ingatkan nak kena tunggu ep akhir  ....

sabtu & ahad ni tak dapat tengok cite ni .... kalau sesiapa rajin tlg le buatkan simple gist sebelum aku cari masa tengok kat streaming site ...

ooo rupanye seungri tu tak sedar diri la dia sebenarnye yg tak layak masuk U tu .... hahaha yess ...
kayla Post at 24-9-2011 12:44 PM

w/end lepas pun aku melepas tgk citer ni. gara2 dok mengikut family aku g beraya & beropen house!!!

tp mcm biasa aku dah tgk la sampai latest epi yg dah tyg kat korea, cuma yg hari sabtu jer la. smlm punyer x sempat nak donlot lg...

ooo rupanye seungri tu tak sedar diri la dia sebenarnye yg tak layak masuk U tu .... hahaha yess ...
kayla Post at 24-9-2011 12:44

skali aku pn x tgk gk sabtu.... ahad lak tgk gitu2 jek.. TB dh tau kn SY peknen... pdan muka SY suh kawin ngan die..

Reply 111# moondance

yup, TB dah tau SY peknen. mula2 TB xnak kawen dgn SY, tp ntah psl aper lps TB pikir2 balik, dia setuju nak kawen dgn SY. aku x sure dorg ada buat contract ke x, tp mcm ada jer. ko tau2 jer la aku bukan paham betul aper yg dorg ckp kan... psl SY peknen tu terpecah biler makcik SY terdgr SY & TB ckp psl tu kat satu restoran. dan2 la makcik SY pecah kan tembelang. tp mak SY mcm x suka jer family TB tu. siap g serang kat rumah TB lg. tp serang secara berhemah la, kena jaga status kan. tp bpk SY mcm x kesah jer SY nk kawen dgn TB tu. dia siap g ofis dorg utk jumpa TB tp masa tu TB xder!! tgh dok busy settle kan hal dia dgn SY la...   and skg ni JE mcm dah syg dgn farm tu. sblm2 ni dia kengkonon nak amik hati mak TH, gigih la ikut g ladang. tolong handle itik & tanaman2 bagai. tp dah lama2 tu, dia sedar naper mak TH syg sgt dgn semua tanaman & ternakan tu. dia sampai kan demam teruk gara2 tolong mak TH biler pokok ape ntah kena serang penyakit satu ladang. dia la yg tolong ahjumma tu dok sembur racun & potong dahan/ranting yg rosak. last part dlm epi sabtu lps, tgh hujan lebat. ahjumma tu mcm x boleh nak tido. dia dok check JE mcmaner keadaan nyer. dia terserempak dgn TH kat depan khemah JE & tnya TH naper ada kat situ hujan2 begini? TH ckp sj jer nak check JE. and maybe psl masa yg sama nak pulang kan pen yg dia pnjm kat JE. biler dorg panggil2 JE tp x menyahut, ahjumma tu masuk la tent tu. sekali check2 JE mmg demam teruk. TH angkat la JE masuk rumah. ahjumma tu la yg tolong tukar kan baju JE & tolong tuam kan tuala kat kepala JE. xsure aper yg ahjumma tu tnya JE, tp JE bgtau perut dia sakit!! ahjumma tu gosok2 la perut JE. dan2 tu la JE bgtau tgn ahjumma tu lembut bagai. kire terharu la dgn perhatian ahjumma kat dia. ahjumma tu agak terperanjat la dgn luahan hati JE tu...

aku speku, lps ni sure dorg akan rapat. yela, ahjumma kan xder anak perempuan. JE plak xpenah dpt layanan seorg mak... and nmpk nyer TH & JE mmg dah berbaik2. kire dah berlembut kata la masing2... x mustahil la lps ni akan dpt tgk progression relationship dorg!!!

Rate

1

Reply 112# rukiaichigo

dh agak dh.... mak SY msti x berkenan ngan TB.... masa die tertgk gmbo yg SY fold tu pn die dh dok tnya2 nape de kesan fold kt situ... mak SY tu lak ala2 diva... msti nk menantu n besan camtu gk... bpk SY tu... dlm cite mom deads upset pn sama gk watak die...
wahh best tgk ommuni dh nk trima JE... menjd gk le nasihat TH kt balai ep smlm.. jap g konflik cinta 3 segi TH-JE-TP le plak .. kt EW mlm td... malu2 jek uee n juwon bila mc dok tnya psl kiss scene kekeke... comei jek dedua..

w/end lepas pun aku melepas tgk citer ni. gara2 dok mengikut family aku g beraya & beropen house ...
rukiaichigo Post at 26-9-2011 07:45

skali aku pn x tgk gk sabtu.... ahad lak tgk gitu2 jek.. TB dh tau kn SY peknen... pdan muka S ...
moondance Post at 26-9-2011 08:49

hehehe pakat2 tak tengok lak weekend lepas ekkk .... tuan rumah si blankie apa cer? tak tengok gak ke?
best lak baca ep ari sabtu kat korea yg rukia tulis ... cepat2 la ep taehee & jaeun dah berbaik ... tak sabar aku ...

ep ahad TB dah tau SY peknen? hahaha ...best ..best .. mmg padan muka TB ..dah kawin nanti gaduh2 main baling2 pinggan mesti best punye
mintak2 la TB pindah dok ngan parent-in-law dia ...mesti best kena ngan MIL

TB kawen ke dgn SY?
mcm tak setaraf jek..
masaklah TB kena bancuh dgn mak SY..

TB kawen ke dgn SY?
mcm tak setaraf jek..
masaklah TB kena bancuh dgn mak SY..
zehra2 Post at 29-9-2011 09:16 AM

mmg sah2 la TB akan kawen dgn SY.... even mula2 dorg akan bercakaran baling2 pinggan semua, sure lps ni dorg akan jatuh cinta gak!!! and parah la TB lps ni sbb kena dgn mak SY. itu satu hal, lg satu hal sure dia xsangka la SY ni seorg pompuan yg agak pengotor. even dia penah nmpk keadaan kereta SY yg mcm tongkang pecah, tp biler nnt2 dah kawen sure TB xkan sangka sindrom pengotor SY tu mmg la teruk. totally lain dgn SY masa time keje!!!

hhhhh pun tak sabar nak  nengok  lepas TB & SY kawen.  Scene dorang bergaduh dah tu berbaik semula, mesti best kan.  Cam parents SY yg 24 jam dok bergaduh je.  Tapi tetap bersama sampai ke tua.

hehehe pakat2 tak tengok lak weekend lepas ekkk .... tuan rumah si blankie apa cer? tak te ...
kayla Post at 28-9-2011 21:55

ahaha mak SY wat pangai diva gk ngan TB nnt.... mmg lawak le...
haha smpai baling2 pinggan lak ke ekeke..

mmg sah2 la TB akan kawen dgn SY.... even mula2 dorg akan bercakaran baling2 pinggan semua, sure ...
rukiaichigo Post at 29-9-2011 10:26

mesti best tengok TB yg dok mengemas nanti ...hahahaha tak sabar tak sabar ..

hhhhh pun tak sabar nak  nengok  lepas TB & SY kawen.  Scene dorang bergaduh dah tu berbaik semula,  ...
hhhhh Post at 29-9-2011 10:36

bestnye avatar hhhhh tu ... ep berapa??? tak sabar ..tak sabar ..