CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ariel5212

Artis hip hop kena Tangkap Basah Semalam

bedah pon usha2 cemtu ajer..sempat baca kronologi kisahnyer..heheh pastu die dah hide wall die

kalau betulla itu ex janda tue.. tak sikit banyak malu la dia.. maklumla pernah hidup sama.. kalau aku jadi anak janda tu malu aku nak mengaku dia tu mak aku.. hahaha..

** teringin jugak nak terjah ex dia... haha... tapi rasa macam tak baik la pula.. kang x pasal2 ex husband dia pulak yang kena maklumla org dah buat salah ni kalau dah kantoi akan menuduh org ke 3 je... x gitu bedah... ce ko terjah bedah... huhu **

terjah ex dia nak buat apa.. dia tak ada kena mengena.. bukan ex dia yang kena tangkap khalwat. tak pe.. kita tunggu je melodi terjah diorang... tunggu...

yang penting aku tau JANDA ni.. aku dah pernah kuar dengan dia beb... x bole pakai punya betina... JANDA berlagak DARA.. kalau dah JANDA tu JANDA juga.. body shape OUT!!!! gambar dalam fb semua macam nak menyundal je.. kalau u oll nak angkut try la.. senang aje... haha...

Note: Jagalah diri anda bila anda bergelar JANDA ... wkwkwkwkw

eh sapo ni tempe oiiiiiiiiiii.....

Follow Us
yang penting aku tau JANDA ni.. aku dah pernah kuar dengan dia beb... x bole pakai punya betina... J ...
tempe83 Post at 7-7-2011 17:05

tempe ko kena jaga sikit kang ramai mak cik2 kat sini melahar ko nanti

eh Cheq msh x taw sapa??? *matilah x kenal retis mesia

Ha ha..sape ek geranggan yang mencemar kawasan tinggal aku....

dgr kat suria FM pagi tadi...dia bgtau artis rap yg kena tangkap basah ni...blh selamba je lagi balik umah janda tu tanpa segan silu...tak takut betul depa ni kan...baru lepas tngkap pun masih nak pegi lagi umah janda tu...ish3 dunia3..

kumpulan rap tahun 90an aku terbayang kump nico je.. dan 4u2c.. 4u2c rap ke?

nih anggota nico, ...
kirana_22 Post at 4-7-2011 16:27

dino!

Pic minah ni kat sini nampak muda comey bergetah tp knp kat thread Isu Semasa, pic dia nampak tua pulak & tak cun? Padahal kes tangkap khalwat ni last year aje. Hmmm nak hampir setahun dah, adik dia lak masuk paper. Mmg 'dasat' adik beradik nih

tempe83 ngan bangau88 ni orang yang sama ke? apesal marah sangat kat wanita tu? ko pun salah satu mangsa die jugak ke?

pompuan ni ke kalau x salah  yang adik beradik dia jugak, tak tau la kakak ke adik yg masuk berite laki pakistan nye tolak anak dr tingkat 21 kat kondo tu..sibling dia tu duk tingkat 5...kalau salah ampun...

Reply 194# rosemiy

Yeke? Hmm... mendebarkannn~

Sape neh????????

rosemiy posted on 30-6-2012 07:41 PM
pompuan ni ke kalau x salah  yang adik beradik dia jugak, tak tau la kakak ke adik yg masuk berite l ...

memang adik beradik dia pun.. yg kena tangkap khalwat kakak yang masuk berita si adik..

nico dan perempuan ni dah kawin lepas 2 3 bulan ditangkap khalwat. . dan sekarang diorang dalam proses penceraian.. family aku jiran kepada family pompuan ni.. dulu pompuan ni minta cerai dengan ex husband pertama sebab ada lelaki lain.. dan sekarang dia minta cerai dengan nico pun sebab ada lelaki lain.. agaknya diorang memang jenis suka menduakan suami kot.. padan muka nico tu.. dulu berlagak sangat. sekarang rasakan.. sekarang perempuan ni baru je lepas bersalin dan masih dalam pantang..kalau tak silap dalam bulan april baru-baru ni. dulu jadi janda anak dua.. tak lama lagi janda anak 3 la pulak.. haha.. masih jadi isteri boleh keluar dan ada scandal dengan lelaki lain.. yang aku pelik lelaki ni pun bodoh.. tak takut ke kau pun bakal jadi mangsa yang sama.. ngandung2 pun blh buat scandal..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

cehhh mati2 ingtkan gosip baru

Jantan zaman sekrg kan. Bukan kawin kerana agama /Allah tapi sebab nak sedap aje. Tak kan tak tau sejarah pompuan ni, tergamak pulak dia nak berbinikan pompuan yg asik mintak cerai dari laki sbb ada skandal lain. Mmg tak ada taste dan buta agama betul bakal laki no 3 dia nih.

Pompuan ni sok, anak dia jadi adik beradik semua ayah lain2...