CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sudugaru

Kisah Hantu Ampang {Sharing is Caring}

nih bkn bro.. nih sis..hahahhaa
aku dlu dok ampang campuran kat area sekolah keb. ampang c ...
ANTUGIGI Post at 28-7-2011 10:11

oohh.. antu gigi kaum ahkak ea.. huhu.. ingtkn antu gigi kaum brader2..
citer la.. hehe

Reply 8# ANTUGIGI

hahahah..kakak tu mmg cm2..ngurat2 lak dia
kat area aku tu ader yg lain kot..nnt aku cube interbiu mak/kawan2 aku..hehehe

oohh.. antu gigi kaum ahkak ea.. huhu.. ingtkn antu gigi kaum brader2..
citer la.. heh ...
mrbotak Post at 28-7-2011 10:19

hamboy3....hahhahaha

ni kisah kengkawan ai ler.. yang kaki motor n melepak smpai pagik..hehhehe ai pong bese gak melepak ngn derang smbil detim ngan Xtunang ai tuh..

citer 1 yee :~

de la mamat yg x bape nak macho tp ganteng la vadannya.. kite namakan sbg R ye.. si R nih dok kat sebelah kosas.. kat area2 tempat mandi manda ampang tuh..hehehhe si R nih slu dok lepak kat tasik campuran.. kat kedai mamak nih.. abes nengok bola, R pong balik.. R nih nek moto.. dlm perjalanan tuh, si R nmpak de berbungkus kat depan.. hahhaha.. R hengat org baru lik solat.. dia wat dek la.. tetiba.. mende tuh kat sebelah moto R.. Si SWEET nih la... R pecut moto.. Sweet kat sebelah.. toink2.. laa..hahahha.. kecut R.. berpeluh2 jantan tino suma de.. dia nampak jah umah mber dia.. dia terus singgah tumpang tidow.. sejak dari kejadian tuh.. dia xde balik lambat2 da.. cukup pkul 10-11 dia da balik.. kalo x.. dia menumpang jew umah sesapa..hehehhe.. tapi mmg si R nih jadi bahan la ngn mber suma..hehhehehe...

Rate

1

kesah ke 2 :~

ni kesah kat flat area ampang campuran tuh....

kesah de sorg cina apek A nih.. membunuh diri... siap tersangkut kejap la kat atap balkoni umah member ai sebelum apek A nih jatuh ke bawah...  mmg gempar la.. Si Apek A nih mati.. da setel suma.. polis da hamek mayat tuh.. bermula la dari arituh derang di ganggu.. jeng jeng jengg..hahhahaha...

kan flat tuh de lift.. ni Si ganteng R punye kawan.. kita namakan sebagai W.... W nih mmg encem la orgnya.. kira selalu org tgk macho la.. tarak takot pape la kononnyaa..hahhaa.. selalu gak la membahan2 org.. pastuh siap cakap la nak jumpa apek A yang mati membunuh diri tuh.. member pong dok pakat la bahan2 si W nih.. tapi W nih cakap dia kental.. ktorg dok gelak2 jah..hahhaa ai pong tumpang sekaki dua kaki la..hahhaha

malam tuh, pas lepak.. si W nih balik.. bese r.. flat tuh khenn ramai org.. jadik tade la dia rasa takut.. tapi malam tuh.. pas dia park moto.. dia naik la lift.. coz malas nak nek tangga kene pusing tempat lain pulak.. dia tekan la lift.. lift tuh terbuka.. dia sangat2 la lega bila tengok de Apek dalam lift tuh.. kira de la kawan khenn... okeh.. sampai jew kat umah dia.. dia pong kua darik lift tuh.. tapi mmg dlm lift tuh dia senyum la kat Apek nih.. pastuh kuar je dari lift tuh.. terdetik la dalam atiew dia.. muka Apek nih macam familiar laa... baru dia ingat yang apek tuh adalah la Apek A yang membunuh diri pagi tuh..hahahha.. demam gak la pastuh..hehehhehe.. pong ktorg bahan kan dia gak..hehhehehe

tuh ler gara2 bercakap besar kan..

penat la menaip.. nnti sambung lagik yee.. rehat jap jari jemari.. layan pesbuk..hahhaha

Rate

1

Cite 3:

Aku baru teringat ader satu cite ni...Kat area umah ader tokong cina..dulu time aku skola menengah selalu gak la lepak situ,main gitar bagai..ader tembok kat situ,senang nak usha awek balik sekolah...,biasanya dak lik nek LRT balik mesti lalu situ...Ada satu mlm tu,lepas pasar malam,aku melepak kat situ ngn kawan2 aku ni..aktiviti cam biasa,tgk awek2,untung2 skodeng org wat maksiat..heheh ..Mlm tu,member aku x tahan nak buang air kecik,dia pegi la membuang kat tokong tu..Aku x bagi,aku ckp la tak elok,gi la kat pokok pisang ke,kat bilik riser ke,Degil member aku ni..
Esok tu kemaluan dia besar sebelah..Aku x pecaya,dia bagi tgk,Mak aih..selamat x de FB time tu,klu x,aku da simpan wat koleksi da..heheheh..sejak kes tu aku da x berani men gitar kat situ,takut ader yg join skali ke..klu hantu situ aku x taw ape la..x penah dengar cite lagi..Agak misteri la,kenapa kawan aku blh kena cm2..

cite 4:

Sebelum aku Kahwin,aku ader usha2 umah sewa,senang dekat ngn parents aku,aku nak tgk2kn adik kecik aku pun senang..Aku pun pegi tanya mak aku klu dia taw kan..tp ader satu ni je mak aku ckp jgn sewa,umah tu kat tgkat 3 blok seblah...aku pun tanya la napa..Mak aku cite dulu umah tu ader bomoh siam tinggal,dia ader tinggal barang rasanya..(lupa nak bawak kot),Mak aku cite,dulu ader org sewa..x tahan,ari2 ader je pompuan cantik kuar dari bilik air,kekdg tu tgk mandi dok tgk..takut oo..Last penyewa situ mak aku ckp,org tu kira kaki semayang,selalu nampak gi Masjid kat sini..Hari2 kena kacau,x tahan gak la dia..Mau x,klu aku pun bengang kalu nak mandi,dia tutup air,ngilai2 (klu aku mau pengsan sudah)..satu hari dia cabar suh tunjuk rupa..Benda tu pun ape lagi,kuar la..dah di cabar,aku x tau rupa cmne,sbb sampai tang tu bapak aku panggil mak aku,nnt aku cuba tanya dia cmne ea..seminggu pastu umah tu kosong lagi,sampai la skrg..

Rate

1

hamboi kaka antu. siap melayn fesbuk lagik..
kalo lift kat flat ni mmg serem ek? lagik2 kalo lampu dlm lft tu berkelip2...

Follow Us
Cite 3:

Aku baru teringat ader satu cite ni...Kat area umah ader tokong cina..dulu time aku skola ...
sudugaru Post at 28-7-2011 10:59

laa..ada awek dlm bilik air....
kira bagusla tu...bleh ajak mandi sekali...

Reply 27# zulka

klu muka cantik ok je bro..klu da ngilai2...x nak r..lagipun aku nak nyewa tggl ngn bini aku..mau kejung dia..heheheh

Reply 19# ANTUGIGI

heheh..sempat berFB dulu ea..hehehehtapi area sana,kat area sri nilam tu pesal x penah dengar,kasi takut skit mamat negro kat sana:@..
..baru dia kenal erti penyesalan..heheh

hamboi kaka antu. siap melayn fesbuk lagik..
kalo lift kat flat ni mmg serem ek? lagik2 kalo lam ...
babette Post at 28-7-2011 11:01

hahahhaha... musti ler... FB pong kene meriah gak..
lift tuh.. ntah la.. mebi sbb kte slu nengok cite antu.. bila antu hade jahh.. otomatik lampu jadik samar2 n berkedip2..hehehhe
dedulow tade cenggituw.. pas apek nih mati la.. mcm2 kejadian belaku.. nti smbung cite.. nak bodek bekas tunang suh citer lain..d a banyak lupa da...hehehhee.. almaklumla.. da lama x jejak kaki kat Ampang lagik..hehehe

Reply  ANTUGIGI

heheh..sempat berFB dulu ea..hehehehtapi area sana,kat area sri nilam tu pe ...
sudugaru Post at 28-7-2011 11:26

FB tuh wajib.. mak suh men FB tuk cari jodoh..hahahhaa
   owhhh.. terbongkar resia.. dok flat sri nilam yeee??hehehehhe.. da dekat ler tu... kat situh hade gak pew.. lelebeyh kat traffic light tuh..hehehhehe

Reply 31# ANTUGIGI

hahahah..car jodoh ea..terus kn..  aku rasa ada cable bilik riser hilang kat situ,apek tu curik la kot..
nk nyakat org men tenet

bukan sri nilam la...jauh skit,dari sri nilam 10 minit.. ke flat tu..heheheh...

bro..bkn ampang campuran la..tapi da dekat2 da..heheheh
Ampang campuran pun ader kes ke??cite la  ...
sudugaru Post at 27-7-2011 17:45

bgtau la duk kt ampang area mana? baby nih da duk kt ampang dr tahun 1979 lg tau...sejak umur baby 3 tahun lg smpai la skrg nih masih lg kt ampang area..setakat dari ujung smpai ke ujung ampang baby tau selok belok ampang nih..sejak ampang tuh hutan kiri kanan n masih tapak lombong lg baby da duk kt ctu n pernah brsekolah kt SK Ampang n jd first batch kt Sek Men Taman Kosas...

Reply 34# babyhungger

hahahah...ampang gak ea...ampang ni biasa la..kawasan lombong..senang cite ni yg kat blah2 pandan..bkn ampang campuran nun..

Reply  ANTUGIGI

hahahah..car jodoh ea..terus kn..  aku rasa ada cable bil ...
sudugaru Post at 28-7-2011 11:34

haaaa... taw xpew... org kata nak berjodoh tuh.. kene berusaha.. nih tgh usaha plus usha..hahhahaha
mebi ler tuh.. nti terai la tnye kat Apek tuh.. de hamek x....hehehehhe

Reply  babyhungger

hahahah...ampang gak ea...ampang ni biasa la..kawasan lombong..senang ci ...
sudugaru Post at 28-7-2011 11:38

pandan indah...hahhahahha.. kat pandan indah area apartment yang dekat ngan stesen LRT pong hade kesah gak...hehehhe.. taim tuh hadek ai dok kat apartment tuh.. kenari court ek?? lupa la namanya..hahaha.. yg tuh lagik laaaa haru citernyaaa..hehehhee

FB tuh wajib.. mak suh men FB tuk cari jodoh..hahahhaa
   owhhh.. terbongkar resia.. dok  ...
ANTUGIGI Post at 28-7-2011 11:32

uuuiiiittt...cik puan antugigi...hehehe...ader fb yer??kita nk add bole??

http://mforum1.cari.com.my/redir ... 90&pid=45093005

Lokasi di rahsiakan..hehehe..senang area pandan..byk flat ni..hehehe

uuuiiiittt...cik puan antugigi...hehehe...ader fb yer??kita nk add bole??
babyhungger Post at 28-7-2011 11:44

hahhaha.... hade la.. okehh.. nti ai PM yeee..