CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sudugaru

Kisah Hantu Ampang {Sharing is Caring}

nak lagi, nak lagi...

Ni Kisah aku plak..aku x penah nampak,dgr sore je...Aku janji ngn kawan2 aku nak gi sure heboh kt bukit jalil kul 7 pagi...mlm tu balik lewat,balik2 je umah,x wat ape2 da,tggl baju je..terus je amik bantal,tido...Syok2 tido aku dengar sore kawan aku panggil,aku..siap ketuk tingkap bilik aku..aku ngn mamainye,relax je suh tggu jap,aku pun kuar la umah..da kuar aku tgk x de kawan aku..aku pun cari kawan aku,x de..aku pun masuk la balik,aku dgr lagi sore dia..aku pun kuar la balik..x de jugak...aku tgk jam..uiks kul 3pagi..terus aku tido..aku dengar lagi sore dia panggil lagi,aku wat x taw je la..Esoknya aku tanya la kawan aku,ko ader panggil aku x..dia ckp dia pun balik tido,x de makna nak panggil aku...Sekarang ni aku x taw la ade x lagi sore panggil2 ni,nnt aku try tanya adik aku...tp abg aku ader kes cm aku gak..nanti aku cite ea..tggu..

Stila,TQ sbb support
da ader baru..hehehe..kat opis je la aku tulis,kat umah aku takut kang dia kaco lak..hehehe

Reply  babyhungger

uit... lahir thn 79 ke? kalo yer sama batch ngan hubby kite le kat sek k ...
syasyamimiaiman Post at 28-7-2011 16:19

x la...baby tahun lahir tahun 1976 n pindah ke ampang tahun 1979..

Reply 82# sudugaru

try mtk org scan dlm umah.. msti dah msuk tuh.. huhu

Reply 84# babyhungger

ooo... hehe.. ingat sebaya my husb.. sorry sis.. salam perkenalan....

Follow Us
Reply  babyhungger

ooo... hehe.. ingat sebaya my husb.. sorry sis.. salam perkenalan....
syasyamimiaiman Post at 29-7-2011 12:07

xper2...xkirala tua atau muda, yg penting kita smua bersahabat...hehehe...salam perkenalan juga..

FB tuh wajib.. mak suh men FB tuk cari jodoh..hahahhaa
   owhhh.. terbongkar resia.. dok  ...
ANTUGIGI Post at 28-7-2011 11:32

kat traffic light sri nilam ade kesahnye antu gigi..?? cite la kat aku..aku selalu turun situ coz tunang aku duk sri nilam..

kat traffic light sri nilam ade kesahnye antu gigi..?? cite la kat aku..aku selalu turun sit ...
leezzaliza Post at 29-7-2011 14:43

hade2.. nti r cite.. kumpul maklumat dulu.. tunang ko xkan xdew cite?? da lama ke dia dok sana?

baru aku tau ada tempat kat ampang nama ampang campuran. ingatkan ada ampang jaya je .. campuran apa ...
metalacademic Post at 27-7-2011 23:04

heheheheheh kalau cam skang ni.... 1MALAYSIA lah....
tapi tu dolu dolu zaman 80an..... ampang campuran adalah area perkampongan baru
kirenyer semua bangsa ada situ... melayu cina india.... tapi skang dah jadi antarabangsa lak....

hade2.. nti r cite.. kumpul maklumat dulu.. tunang ko xkan xdew cite?? da lama ke dia dok s ...
ANTUGIGI Post at 29-7-2011 14:51

x de pun die cite ape2 kisah mistik kat aku..yg die cite tgh2 mlm pondan banyak la yg kuar lepak kat depan tue.. tunang aku duk ampang sejak die kecik lagi..tp die pindah duk sri nilam dah 10 tahun lebih gak la..
eh nnt citer la ye...

teringat citer FLAT 3A

Aku tgk preview 3A,aku tgk nk lebih kurang..
Ape2pun Salam Ramadhan...

Citeasal abg aku diganggu

Abg aku ni ske ckp besar,mak aku selalu tegur jgn ckp besar,jgn riak sgt..tp abg aku ni degil skit,dia je nak betul..hehehehe..satu hari tu,abg aku ngah cuti sem..dak2 ni cite la pasal taman permainan dekat ngn umah aku tu keras,kekdg benda2 tu merayau sampai flat aku ni,abg aku x caya sbb dia selalu klu balik dari kolej,dia mesti lepak kat taman permainan tu malam2,mmg x penah jadi ape2 pun seblum ni..Pastu abg aku ckp,klu pontianak,dia nak paku kepala..bagi jadi pompuan cantik,betul ke blh jadi cantik??
2 hari lepas dia ckp tu,dia ajak kwn dia lepak taman permainan,abg aku cite hari tu langit cerah,tapi time dia dtg taman tu,terasa cm angin tertumpu kat dia je,rasa seram sejuk..dia bakar sebatang rokok,duduk kat buaian..teringin men buai gamaknya ...tgh dia nak hulur rokok kat kawan dia,dia nampak kakak rambut panjang,duduk kat buaian sebelah...kawan abg aku dah cabut lari balik sebenarnya..dia nampak dulu...abg aku pun ngn selambe,jln kaki relax je balik umah,klu aku da lari cm lipas kudung da..Sampai je umah,igt OK la.rupanya x,benda tu ikut aku rasa sbb time dia nak tido,dia ckp rasa kuku panjang cakar badan dia..dia tahan,x terdaya..sakit yg amat,pedih katanya..Dia x tido mlm tu,esok tu dia cite kat mak aku..ABis bising la mak aku,kena marah abg aku pagi tu..teruk lak tu,hehehehe..yg aku pelik,abg aku x penah serik,ckp besar mmg slalu.....patut r selalu nampak kot

Rate

1

Cite ni kawan aku yg cite,smlm balik dari tarawih,aku melepak,dok mengeteh..biasa la..heheheh..time tu mula la aku korek cite dari kawan2 aku,..ni cite kire baru lagi jadi,2 hari seblm pose...kawan aku jumpa lembaga berbulu lebat selepas balik dari karaoke,dia nampak semua hitam,berdiri tegak je..bawah tiang lampu,mmg jelas nampak lembaga tu..kawan aku yg nampak lembaga ni mmg penakut,dia suh la sorg member dia teman hantar sampai ke rumah..selesai hantar kawan aku balik,dak ni mesti lalu tempat dorg jumpa lembaga tadi..ape yg dia nampak,benda tu berjoget2..Kawan aku x mo balik karaoke mlm2 da,serik la tu..

Rate

1

salam sume..first time posting kat cni..aku pun duk area ampang ni...adoiii...mcm2 cite ek..takut la plak..tapi stakat ni x pernah la terjumpa/terserempak dgn benda yg bukan2...mintak2 x jumpa ler

kalo nak cite pasal umah kat jalan ampang boleh tak? dekat2 ngan ampang gak kot....huhu

Reply 97# 247

cite jer la...ampang ni luas gak ek tempatnyer..dulu2 aku klu blh x nak dok ampang psl jalan jam ya ammmpuunn...tapi akhirnyer aku dok gak kat tempat ni..hari2 mengadap jln jam..dah sebati dlm jiwa

247 klu nak bercerita...cerita je..kongsi2..heheheh..

tq2...

cite ni penah diceritakan kat bod nih.. tp atas sebab2 tertentu telah ditapis..... so kali ni takde tapis2 lah....

rumah ni terletak di jalan ampang... berdekatan ngan risda,shell n petronas...betul2 dpn kedai perabot lorenzo kalo tak salah... kalo dr jalan ampang menghala ke ampang point ade signboard tulis lot 312... name umah ni Catalina Villa...

nak masuk ke kondo ni akan lalu sebelah umah kosong n satu pokok yg sgt besar... mlm2 agak scary sbb aku slalu blk 3-4 pagi... tp sume tu fikiran jer....

family yg dok kondo ni mmg tak ramai... sume jenis MYOB jer... aku pun tak penah kenal jiran2 depan umah... tp terserempak je la... kondo ni 5 tingkat jer... ground floor ade 1 family je tggl... family iranian rasenye... satu lagi unit kat ground floor ni.. selama aku dok stu tak penah nampak org nye.. tp kasut ade.. mcm2 saiz..ade besar n kecik.. laki n ppn.. mlm je lampu pasang tp takde org... kadang2 kalau tgh swimming waktu mlm or senja mmg tak berani nk tgk ke balkoni rumah ni.... kdg2 terasa mcm langsir tu selak n ade org berdiri... tp tu cume perasaan je kot.. sbb aku ni mmg lemah smgt... heee...

panjang gak intro nih... so yg stay kat cni ade la dlm 6 org.. si B, C, aku, D, E n F

pada satu hari.. si A.. assistant kepada si B ni pergilah buat sesi photoshoot di penjara pudu.. dan telah diberitahu masuk kat penjara pudu jaga tertib n jgn buat kecoh sana sini... tour la satu penjara pudu... kalo perasaan dlm filem mantra ade scene dlm bilik penjara pudu tu pun diorg redah..

setelah selesai si A ni pun pulang ke rumah dan yg lain2 pun balik ke rumah masing2....
belah malam nye gambar2 telah pun di upload dekat fb dan sume sibuk mengomen pic2 yg ade... dlm sibuk2 mengomen.. rupe2nye si A tak sedap hati. maka si D menyuruh aku pergi la amik si A dekat pandan mewah bwk ke umah.

sambung... panjang plak aku rase....

Rate

1