CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: namakulainlain

Bapak tiri hiphop(ex-Ruffedge) rape anak tiri-DIPENJARA 20 TAHUN 10Sebatan!

anyway,gossipan sajorklah ye uols...jgn babitkan nama budak tu, or exposed gambar dia (if sape yg dpt CSI segala)..
aku risau dia mcm mana kat sekolah..is she ok?
dengarnya kena pulau..hope it's not true..

sedih sgt...harap adik tabah

aku pon baru keluar gua jugak wei seriau pulak baca post masing2..confirm ke iwan ruff tu? aku tak tgok melodi dah berzaman..

komen kat YT

jantan haram...munafik...,konon alim...mampus lagi balik...
rosemiy 5 hours ago

Sial budak nie..rogol anak tiri. Bodoh...kalau aku boleh jatuhkan hukuman aku bunuh dia. Buang dalam laut.
sirbuerk 1 day ago
This man is a monster... I might be unable to speak Malay or read them but I understand them...
He doesn't deserve to be respected nor feared...
ChristalCoraline 4 days ago

@zairulabdrahim Tak layak kut setan ni pakai nama Jebat! Jebat dulu derhaka pada raja, Jebat sekarang derhaka pada tuhan.
daggeredsome 6 days ago

aku rasa memang dia ni la yang rogol anak tiri dia tu dari umur dia 7 tahun! mmg cilakak punya mangkok. Bila aku baca berita wan shades dah difitnah mmg aku kompom setan ni la yang buat. Aku selalu nampak dia ni kat gombak ngan anak anak dia. Gombak kecik je bro, tak sangka kau perogol.
daggeredsome 6 days ago

jebat zaman dulu derhaka pada raja, jebat zaman moden lain mcm nampaknya
zairulabdrahim 1 week ago

is this the guy yang kena tangkap irwan ruffedge...rape her 7yrs old step daughter!
mohdsue 1 week ago

binatang mcm tuh ikat jamin pon tak layak.elok merengkuk la dlm penjara sampai perbicaraan.

aku pon baru keluar gua jugak wei  seriau pulak baca post masing2..confirm ke iwan ruff tu? aku ...
fukadaminchi Post at 5-3-2012 22:18

mu baru kluar dr taman negara ker meks?

trauma aku tengok citer mukhsin lepas neh
alesandra Post at 5-3-2012 09:50

kheennnn?? iols suka watak pak atan tu tapi si lahabau ni punya psl hilang selera iols.. by the way sedih sgt mendengar rintihan si ibu tu.. vongok sgt manusia yg pandang sinis kat dia sebabkan kes ni!! yg patut dipandang hina si jantan keparat tu!

mu baru kluar dr taman negara ker meks?
juliez Post at 5-3-2012 22:28

yelahhh baru keluar gua taman negara

Follow Us
Reply 265# Nina9

betul.udah2 la salahkan mak dia.benda dah jadi.mak dia pon dah cakap kalo boleh nak ulang balik masa,dia nak Allah ampunkan dosa,kelemahan dia.

jantan yang bertuhankan nafsu.

FB mamat tu plis...
ratuiphone Post at 5-3-2012 17:50

fb da tutup pun pada hari terbongkar segalanya.

Dah tgk video ... Thks mod san
I'm speechless...

Reply  Kero_kero

aku yg tgh panas, geram and menyampah kat perogol tu, bila baca statement ko t ...
biskut_milo Post at 5-3-2012 06:42

Haha aku gelak sampai terbatuk...
Nasib baik ada statement mereng yg leh belenkan balik tahap emosi aku yg tersangat marah kat vavi ni..

Harap encik hanjeng gila+kurap+busuk akan memvolunteer kan diri dia utk menggigit anu vavi tu

aku pon baru keluar gua jugak wei  seriau pulak baca post masing2..confirm ke iwan ruff tu? aku ...
fukadaminchi Post at 5-3-2012 22:18

Perghhh...cukup 44 hari kena sumpah seranah..kompom mamat nih mengongkek kegelupuran..
Harap2 dia dpr balasan setimpal..dah rogol anak lagi mau halau isteri..puiiiii..geram betul aku

Tak smpai hati nak tgk youtube tu..
Masyarakat kat luar tu udah2 le salahkan ibu mangsa...yg patut disalahkan the one and only lahabau laki dia tuh..Yg jd aku marah sgt tu sbb dia gunakan appearance ala ala islamik tu sbg topeng utk dia melakukan kemungkaran...

Camnela gayanya buat sex sambil tutup mata pasangan ye

Iols tengok utube tu trus mute...tengok muka perogol tu pun rasa seriau..yucks!
Tak pasal2 nama Jebat, Ruffedge & cite Mukhsin busuk sbb paedophile nih.
Puiiiiii jugak berdas das.
Uols...icon ludah2 tak ada ke?

Harap tak de sapa2 yg letak picca & nama budak tu kat sini ye...sian budak tu.

aku tak paham. pehal ada orang salahkan mak dia plak ni? ni mesti stok2 yang sikit2, salahkan perempuan. sial. pikir guna bontot ke?

aduh aku x tgk melodi.tgk video mod san post.sedihnyaaa..meremang bulu roma tgk.kesian sgt2 bdk tu...malu nk g skolah nak ngadap kwn2,cikgu2...kena halau pulak anak beranak drp rumah.ish xtahu lah apa jns manusia mcm ni.hipokrit betul berselindung d sebalik watak alim.manusia HINA

Itulah yg susahnya kalau mangsa rogol buat aduan...bukannya nak dibantu, tapi kena kutuk pulak.
Cikgu-cikgu yg perli2 mak dia ni x layak langsung nak medidik manusia. Bahalol2 mcm ni pun boleh jadik cikgu. X kesian ke tgk anak murid kena macam tu...

Patot bagi support ini nak melahar lagi. Bodoh punya manusia kena batang hidung sendiri baru ada akal! Tak fikir ke perasaan bila dapat tahu suami sendiri rogol anak? Ingat senang nak handle? Sedih tengok some people yang suka keruhkan keadaan.

hat ni  hat lain ade gak kot  aku terperasan hat ni jela takat nih
Suchi Post at 5-3-2012 19:05

hahahah giler kena maki kat youtube..hahahha kire dia tak glemer laa..sebab semua maki dlm bahasa melayu...
kalau maki in english harus haruslah video dia naik mendadak..ramai 'peminat' tu hehehe

rakyat malaysia memang cepat melatah. tukang2 komen di sini, termasuk di youtube irwan, juga di blog2 gossip yang memaparkan kisah ini, membuktikan bahawa rata2 kebanyakan rakyat malaysia tak perlu tunggu keputusan siasatan polis atau keputusan mahkamah. cukup dengan laporan dan berita di blog gosip, terus semua dah jatuhkan hukuman. korang dah confirm sangat ka irwan ruffedge tu rape anak tiri dia?? sedangkan polis sendiri masih tunggu bloodwork. mamat tu belum pun kena tahan reman atau ditahan. belum lagi kes ni naik mahkamah, hakim tak tengok lagi bukti2, belum disabitkan kesalahan lagi pun, korang semua dah jatuhkan hukuman. at this moment, this case could go either way, there's a possibility that he did rape his step daughter or there is also the possibility that his step daughter mereka cerita. kesimpulannya, kalau polis sendiri belum buat apa2 kesimpulan, sapa lah korang2 ni semua dah melaknat mamat tu?? kerja2 melaknat ni bukan kerja kita manusia. sudah2 lah dok cursing mamat tu. kalau dia dah disabitkan kesalahan, korang nak sumpah dia, korang punya pasallah. tapi selagi belum ada anything conclusive, tak payah lah nak kutip dosa kering ya.