CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rynashimy21

Elken - Corpsdevere DX Corset vs Hai O Premium Beautiful

biruseroja posted on 27-5-2013 04:34 PM
Ayuazman,

Memang x dinafikan bila kita menyarung dx memang rasa takmo buka. Saya berkongsi atas  ...

Sya teruja dgn dx ni smpai sanggup apply kredit kad.. ade org ckp sya membazir tp xpela.  Utk badan kite kan..

korset elken dx mmg kesan serta merta.. percaya dulu miliki kemudian. tidak rugi melabur aset penting wanita kita..
berikan kesedaran tentang kecantikan tubuh badan kita. duit boleh di cari .. kaum wanita sekarang makin bijak dan bekerjaya percayalah korang mesti happy pakai dx ni.. tukarlah pakaian dalam anda dengan korset pembentukan badan dx ..
boleh pm untuk fitting secara percuma .. 0102211790/0176340048

Last edited by amansiara11 on 27-5-2013 08:53 PM

Rate

1

lagi testimoni dx serta merta pakaiwaktu 1st time fitting. ketara perbezaannya.

Hi semua...

Huhu lama x masuk sini..

Sejak kena warning hr tu.  mcm x berani nk sharing wpun kita share tapi m9d salah erti. Gara2 provokasi dr mat jenin.. Sabar je lah...

Ramai sbnrnya pemakai dx yg berkongsi. Cuma minta mod thread ni ditukar tajuk. Pakaian dalam magis DX ker... sbb tajuknya dx vs pb jadi tidak adil bg pemakai & penjual pb di thread ini.

Sememangnya rata2 yg terjebak jd perunding kecantikan dx adlh pembeli biasa asalnya.

Disebabkan begiti teruja dgn kehebatan dx maka mereka berkongsi dgn rakan sekeliling. Sbnrnya kita akan rasai kepuasan & kebahagiaan bila rakan yg kita kongsikan kehebatan dx gembira dgn result dx.

Ayuh para jelitawan & wanita anggun yg jd silent reader fitting percuma dx. anda pasti teruja... 99.9% yg berpuashati. 0.01% adlh yg x lps aeon/card credit/tiada cash atau penjual korset tegar yg lain...

ayuazman posted on 27-5-2013 08:34 PM
Sya teruja dgn dx ni smpai sanggup apply kredit kad.. ade org ckp sya membazir tp xpela.  Utk bada ...

Saya rasa gembira dan bahagia dgn keputusan ayuazman w/pun bkn sy yg fittingkan.... tahniah dgn keputusan yg bijak....

Follow Us
ni sy copy dr bo PP..
dr sorang hamba alllah

aku pun pnh ada pengalaman begini. dan skrg aku betul2 bencikan mlm ni. malah seorg kawan yg aku prnh anggap kakak dulu dh jauh berubah sejak dia join mlm.

ceritanya begini..ada sorg kakak ni dia pakai jubah dan tudung labuh la..baik tul dgn aku. aku ikhlas berkawan dgn dia,x sangka bila dia join mlm(elken) perangai dia jauh berubah jd gila duit sampai sanggup nk perangkap aku beli girdle set dgn wat loan aeon.dia juga salu tipu kwn2 lain bila nk ajak pi ofis depa..klu ckp pi ofis elken mesti org xmau kan so dia tipu kata nk bawak pi jalan2 tp ending dia bwk ke ofis derang dn kt sana nt ada la upline depa akan brain wash kepala sapa2 yg dh terperangkap ni.

skrg sejak pakai girdle elken badan pun dh slim sikit dh nmpk cutting jubah pun dh melayang tinggal suar fit dgn tshirt pehtu jaket merah pendek dan sendat,yelah nk tunjuk keberkesanan produk supaya ramai le yg join jd member beli utk pakai sendiri dgn cara wat loan aeon.tudungpun dr labuh dh atas dada menampakkan buah yg montok sbb pakai push up bra derang.dulu x pakai lipstick skrg muka dh mcm opera cina.baru2 ni dgr cite dia ada mslh rmhtgga sbb salu tgglkan anak2 6 org kt laki x peduli mkn minum laki dn anak2 dh..asik ke sana ke mari dgn upline2 mencari mangsa.

DIYAnIFA posted on 12-3-2013 07:23 PM
Sampel fitting bag charms ada dgn i.. Br menerai charms kt badan.. Padahal dh fitting kt hq. Mak aii ...

me baru baca huhuhu ada lg tak kosong? nk grab jugak

aaby posted on 28-5-2013 02:22 PM
me baru baca huhuhu ada lg tak kosong? nk grab jugak

Aaby nk try fitting dx ke charms?

biruseroja posted on 28-5-2013 09:38 AM
Saya rasa gembira dan bahagia dgn keputusan ayuazman w/pun bkn sy yg fittingkan.... tahniah dgn ke ...

Terima kasih awak.. smpai skrg berkira2 nk beli 1 set ke twin set.. takut penyakit malas melanda rugi pulak bwli twin set

chenta_dewi posted on 28-5-2013 10:06 AM
ni sy copy dr bo PP..
dr sorang hamba alllah

Chenta_dewi dh try fitting dx ker belum? Kalau belum pm sy. Kalau sudah tahniah.

tidak semua konsultant kecantikan dx memaksa dan mencari mangsa. Mungkin mereka terlalu teruja utk kongsikan kehebatan dx pd org lain. Dr cerita chenta_dewi itu peribadi beliau utk tukar imej. Mmg rata2 kita tgk yg dh dpt body cantik kena tunjuk pd org. Itu terpulang pd individu itu sendiri. Tapi kalau ada yg nk fitting tanpa paksaan jom pm saya. Bg sy semua itu hak anda nk beli ke atau tidak.

Bagi saya kalau anda x jg badan anda, tiada siapa yg akan jaga bg pihak anda.

Siapa yg perlukan pakaian dalam magis ini?
1. Gadis remaja di zaman baligh
2. Wanita yang semakin gemuk
3. Wanita yang cantik dan ramping
4. Wanita berusia
5. Wanita selepas bersalin

ayuazman posted on 28-5-2013 04:15 PM
Terima kasih awak.. smpai skrg berkira2 nk beli 1 set ke twin set.. takut penyakit malas melanda r ...

Ikut bajet. Tp bila dh pakai mesti rasa nk pki selalu sebab bila x pakai rasa x best. Kalau beli twin set ada murah sket. Dan kalau ada 2 boleh ganti2 pakai. Itu jer

nak tau juga pakej dx ni... sblm ni pakai PB

dhea posted on 29-5-2013 12:49 PM
nak tau juga pakej dx ni... sblm ni pakai PB

hi dhea.
i dah pm u

ayuazman posted on 28-5-2013 04:15 PM
Terima kasih awak.. smpai skrg berkira2 nk beli 1 set ke twin set.. takut penyakit malas melanda r ...

tahniah sebab membuat pilihan bijak membeli dx.

hehehe alang2 nak bbeli baik ambik twin sebb jimat banyak, tapi bergantung pada budget kita juga kan..
sebb ada setengah orang tu dia dah sedap pakai then tetiba nak beli lagi set baru dah rugi.. sebb kos dah bertambah.. so in adviice saya pilih ambik twin

chenta_dewi posted on 28-5-2013 10:06 AM
ni sy copy dr bo PP..
dr sorang hamba alllah

pendapat ikhlas saya...

sebenarnya dlm perniagaan mlm.. kita membina network. salah satu cara mmg bawa org ke aktiviti utk borrow power.  mcm dibrainwash la kan tp act tak ada salahnya bknlah brain wash pon... tp buka minda.. motivasi. dlm mengejar kjayaan nilah sesetengah org nk cpt2 bina network tp sampai tipu lah kdg2 testimoni produk pon melampau2....

bg sy biarlah terus terang saja dan jujur klau tipu tu sy x setuju...

sebenarnya mereka ini mungkin x ckup ilmu padahal elken ada ajar semua ni.

MLM bkn sistem piramid. sy taknak bincang lah perkara ni di sini panjang2 lari topik pula nanti... tp share la sikit

ttg perubahan dia tu mungkin pengaruh kwn2 dia. dah cntik... cntik utk suami dan kepuasan diri..  kena beringat selalu jg..

apa salahnya org kita islam ni byk duit leh byr zakat lebih... ok jg jd sebahagian dari org2 yg hendak berjaya. bkn semua nk bertindak nk keluar dr zon selesa utk mencapai taraf kehidupan yg lbh tinggi. nk involve dan bjaya dlm MLM bknlah perkara yg senang spt yg org bygkn.. kiranya jutawan dari syarikat MLM tu mmg baloi dgn usaha dan pengorbanan dia yg kdg2 terabai anak sdri utk jayakan downline2nya.

maaf lah kwn2 sy ni masih x ckup ilmu.. skdr pendapat 20sen sy. klau x setuju abaikanlah...

saya pun mengalami benda yg sama dengan upline elken saya....saya masuj elken kerana beli dx lingerie. rezeki saya murah kerana kebetulan waktu saya membeli dx, mak saya dan beberapa orang kawan telah membeli dan masuk elken di bawah saya. dgn sale yg tidak dijangka2 itu saya jadi manager express elken. mula2 best la rasa. tapi yg tak best bila upline asyik mengajak join meeting. lama2 aku tak angkat call langsung biar padan muka. aku tak suka ketaksuban terhadap satu jenama sampai jenama lain dikondem. bukan elken tak bagus tapi sebenarnya banyak produk bagus dalam pasaran mengikut kemampuan dan kesesuaian diri.
tapi dx setakat ini best bagi saya sebab ada pelbagai size. utk big bust macam saya memang bagus sebab ia membentuk. dulu saya tak boleh pakai bra jenama lain dgn selesa sebab lemak bahagian tepi breast yg berlebihan membuatkan dawai bra mencucuk lengan saya. tak tahu macam mana nak explain tapi itula keadaanny. sangat tidak selesa. selepas pakai dx bra selama 6 bulan, breast lebih terbentuk dan bila saya pakai bra jenama lain sudah selesa. saya beli dua pasang dan memang saya pakai hari2. korset lain saya tak pernah cuba sebab tiada saiz bra untuk saya. kalau nak beli satu saja pun boleh tapi kena rajin cuci. itu saja my 2 cents.

Bukan taksub dgn dx... Tp mmg bg sy dx the best korset setakat yg pengalaman sy yg mmg pemakai korset pbg jenama kecuali pb... Paling selesa.. Paling membentuk badan dan tahan lama walaupun pkai setiap hari dx sy masih cntik wpun dh sthn lebih pkai.. Korset dx je yg sy leh pkai disiplin tiap hari sbb sgt2 selesa dan dapat perubahan bentuk badan yg ketara sampai hari sy x pkai pon mereka ingt sy pkai.  Yg penting suami sy suka dgn bdn sy skang dan dia nmpk perubhan badan. Sy amik peluang ni utk teruskn buat perniagaan elken. Paling penting sy dpt bantu kwn2 yg memerlukn produk mcm ni.

Baru2 ni... Testimoni customer yg bli dx dah pkai bbrp bulan... Dulu husb dia x kisah kt dia p mna2 bebas jer bergrk. Tp now ajak bdn dah cntik... Husb asyik jeles je pulak..  payah pulak. Dahla kulit pun makin cntik mkn spirulina jer..

klu body shaper je brp ekk?

ape beza elken dx ng charms?