CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah  ...
kakikorek Post at 13-5-2012 00:34

Kakikorek, citer la lagi pasal grup underground nie...bole join ka? Takat jadi informer pun ok kot?

Bangsat masarakat dpt perlindungan drpd pejuang ketuanan civil liberty.

Sepak terajang bangsat masarakat tak buleh kata mereka, kene masuk court.

Bila masuk court, pejuang ketuanan civil liberty kata mesti diskaun utk plea bargain, otomatik diskaun 50% atas hukuman.

Bila dah sabit kesalahan, pejuang ketuanan civil liberty kata mana buleh hukum corporal/capital punishment. Bangsat2 ni perlu dididik kata mereka.

Tak cukup dgn itu, pejuang ketuanan civil liberty juga kata mesia perlu ikut sistem yahudi laknatullah.. Yakni kene ada parol.

Dan spt mana komen poremer lain, bangsat2 masuk jel dan keluar kendiannya pulak dpt status 'taikor' / 'hero'; yg lebih buatkan mereka merasa 'perkasa' dek ada follower yg menyanjung tinggi 'pangkat' selepas masuk jel.

Skang nampak kenapa baghal jijik + jelek amat dgn pejuang ketuanan civil liberty?

habes tu HAK masarakat tu nak jadi apa?

tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah  ...

FYI, sekitar 2009 - 2011, aku sudah melihat banyak kali polis menahan kereta yg mempunyai ramai lelaki India..

Skarang ni depa ubah M.O..
Depa pakai mutor...

Aku nak cakap lebih-lebih pun tak boleh coz ni forum terbuka..

Tapi aku setuju dgn majoriti forumer.

Kaum KELING PARYAH nu mmg tak layak dapat layanan istimewa..
Sorang muslimah ko sentuh, demi Tuhan, kami, golongan Melayu Islam tak teragak-agak nak seksa Keling Paryah..
Mmg depa ni mabuk + rogol + samseng..

Kepada yg dok sokong hak asasi manusia tu, sama ada puak ni duduk kat kawasan Melayu atau korang duduk kat kayangan / kawasan elit ataupun belum kenal kejahatan dunia, aku nasihatkan puak ni luaskan pergaulan.

Kakikorek, citer la lagi pasal grup underground nie...bole join ka? Takat jadi informer pun ok k ...
moteto Post at 13-5-2012 01:17

aku pun nak sgt tau,,,,tapikan,,aku rasa baik kumpulan ni dibiarkan low profile......   yg penting hutang terbayar dan sebagai tanda amaran,supaya org biasa macam kitasemua boleh hidup selamat ski.....

harap polis pun tak kepoh ... harap polis boleh goreng report dirog kalau kumpulan ni "bayar hutang" ...

aku memang dari dulu jaki betul dengan keturunan dari Kerala ni...:@
ramai yang pandai menyamar pulak tu...

Org kelantan disyaki rogol pelancong Switzerland..

http://mforum.cari.com.my/viewth ... &extra=page%3D1

Aku cukup marah betul bile ade org take advantage dgn tourist...dan yg lagi malunya org kite pulak yang buat! Kang aku ckp lebih ade abe2 yang sentap!

Follow Us
Org kelantan disyaki rogol pelancong Switzerland..

Aku cukup marah betul bile ade org take ad ...
moteto Post at 13-5-2012 11:11 AM

Yang gini pun kasik  settle sama... doesnt matter sapa yang kena, selagi ianya melibatkan jenayah yang menjatuhkan maruah, kasik hukum berat-berat... kalau boleh sampai org takut nak buat lagi dimasa hadapan...

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

ape kesah sang suami pulak? Both pun expat kan?

(posted by mobile)

Takut dengan keadaan sekarang.............

persiapkanlah kekuatan kita.mulai dari diri sendiri mulai dari iman, jiwa, hati, zahir, batin, mental dan juga tak kalah penting adalah fizikal. belajar ape yang patut.

Takde pulak kes jantan2 melayu yg  rape pompuan kaum nih?

sial pnye keling

dah buka cerita kat sini habis la... sb pun masuk, yg pro kaum tu pun masuk... bocor la taktik bawah tanah tu.. apa daaa...

p/s : wpun begitu saya tetap berprinsip no one is above the law... (selagi mana yang mampu la.... )

Post Last Edit by NeoMatrix at 13-5-2012 21:13
Takde pulak kes jantan2 melayu yg  rape pompuan kaum nih?
biezie_slalu Post at 13-5-2012 19:54

Jantan2 melayu cuma rogol pompuan melayu, cina & kokusen. yg hitam legam jantan2 melayu tadak selera.

persiapkanlah kekuatan kita.mulai dari diri sendiri mulai dari iman, jiwa, hati, zahir, batin, menta ...
unhas Post at 13-5-2012 18:13

aku setuju!

tak mampu otak aku memproses kalau ibubapa larang anak sertai self defence-silat, karate ke apa...sebab nak suruh masuk
kompang, zapin. Gila ke apa? Self defence dah jadi satu keperluan setiap kanak2 sekarang dengan harapan semasa sekolah menengah
dah dapat Black Belt.

keluar aje pintu rumah...it's a war zone. Bahaya!

on the other hand; cerita pasal si mangsa

apa tindakan si suami dan kawan2 arwah bila tahu kemurungan kronik beliau? ada
ke mana2 penduduk sekitar yang boleh update. Aku tak kenal mereka, malah tak tahu
kat mana pun Kangkar Pulai ni. Tapi kalau aku tahu kemurungan si isteri, aku akan contact
mereka yang berilmu untuk membantu.

-kita tak kurang pakar psikologi yang pastinya cukup bersimpati dengan arwah
-kerana si suami Ketua PAS taman itu, tentunya para ulamak handalan PAS boleh
membantu contohnya Dr Harun Din yang banyak cawangan Darus Syifa.

-bagaimana dengan pihak UTM? AKu tahu pernah ada kes rogol siswi yang mana
pihak IPTA membantu semampu mungkin, sehinggga; benarkan tangguh pengajian,
berikan asrama dekat fakulti, sampai masuk meeting senat, kecualikan yuran dan
kes extreme; berikan si mangsa graduate dengan First Class agar lebih memudahkan
beliau menghadapi masa depan. Bagaimanapun ini untuk kes rogol yang genuine (penceroboh masuk asrama etc) bukan kes rogol oleh pakwe semasa keluar dating.

Pokoknya; tak habis sumber nak menolong si arwah. Aku pasti semua kaum melayu sanggup membantu semampu mungkin.

Benda dah jadi; harapan aku agar forumer mana terbaca dan kenal mangsa rogol yang trauma berpanjangan agar ambil tindakan membantu. Paling sikit pun; cerita dalam Forum Cari yang berkaitan (masalah keluarga, peribadi)...akan adalah forumer yang boleh kasi panduan mana nak pergi jumpa siapa.

undang2 malaysia.. pesalah pun blh dok gelak..

undang2 malaysia.. pesalah pun blh dok gelak..
el-ain Post at 14-5-2012 09:28

ptt letak kat cell yg ada anjing bull dog....

zaman ni zaman penjenayah dibela...ingt dulu ada hukuman gantung pon suh dimansuhkan. grup di singapore klu x silap, tp org malaysia pon ada nak tiru..mmg ada la pejuang hak asasi yg x tau la knp...hak asasi mangsa xnak lak diperjuangkan habis-habisan. yg depa takut sgt hukuman berat tuh knp klu bkn mereka yg buat...ckup ke dgn kaunseling semata. hari ini golongan penagih yg byk dikaitkn dgn jenayah pon bkn main lg ditatang...balik2 kaunseling, padahal depa tuh tahap cekik mak bapak klu x dpt brg.

kebiasaannya unit UG ni slalu anggota UTK....(ke aku silap info)

UTK ditugaskan selesaikan masalah klu melibatkan jenayah berat...tugas senang cume tembak mati tanpa bnyk tanya...