CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
Kalau aku terer dalam bab mengilmu akan aku ilmu keling berempat ni bu**h dia orang tumbuh kat dahi dan seluruh badan dari kepala hingga tapak kaki berkurap membusuk sampai mati..Hukuman kedua ni tahan sedikit dari hukuman pertama. Aku harap dia org ni mampus bergaduh dan dibunuh dalam jel oleh banduan lain..amin

Liwat dengan batang besi!
moteto Post at 22-5-2012 13:30

besi pns lg best..hehe

cilak puny7a paria...

daku berangan... kalau dapat la kan 8 eko malaon nih...

ikat sorang2... lapah kulit dorang selo2... pastu taruk la garam ker,cuka ke...limau nipis ker...air bateri ker... fuhhh!!! puas ati...

celaka 7 ekor ni patut kene ikat lepas tu seret dgn lori peh tu round 1 malaysia...xyah laa semak masukkan dgn lam penjara tuh...eiiiiiiii geram sgt..

tak katup lagi...+1

Follow Us
Reply  SulurBidar

Tunggu masa jer. Memang, kita perlukan pemimpin yang lantang dan berani  ...
iskans Post at 21-5-2012 20:39

sabar..takkan kita nak istihar perang kat seluruh kaum India?  Aku bimbang nanti ada yg tak salah apa2 akan cedera atau terbunuh.

Tapi hukuman yg paling layak utk mereka ini ialah pancung di khalayak ramai.  Kes rogol hukumannya adalah pancung mengikut ijtihad beberapa pemimpin Islam terdahulu (sebab rogol tidak disebut dlm Al-Quran).

harap2 dorang ni mampos di kerjakan kat dalam penjara tu

Aku rasa yang pi pecah rumah dan rogol tu tak sampai lapan orang. Cuma 4 orang aje, dan cuma tiga orang sahaja yang pi perkosa arwah isteri itu.

Aku rasa patut tukar tajuk thred ini op.

Reply 408# a_gen2

Tak. Saya tak mengisytihar perang terhadap mereka semua ini. Cuma golongan pariah penjenayah ini memang layak dibunuh. Macam saya nyatakan terdahulu, mereka berani bila ramai. takut bila sedikit. Dan mereka lagi berani bila ada diantara mereka menjadi ahli parlimen dan ahli badan berkanun yang mempunyai 'kuasa' manipulasi badan perundanagan. Golongan ini patut dihapuskan secara total.

Sebab itu saya maksudkan khilafah yang tegas dan lantang perlu. Dari contoh yang rakan forumer pernah nyatakan.
Terima kasih kerana mewajarkan / memberi penerangan yang membantu mejlaskan fahaman rakan forumer lain.

student2 aku kalo bangsa kelly ng ni mmg aku tak bagi muka
cakap menipu sokmo...

kalau yang fail tu 10 org, bangsa ni 8 org. 1 cina 1 melayu..
statistik xrasmi aku laa

Reply  a_gen2

Tak. Saya tak mengisytihar perang terhadap mereka semua ini. Cuma golongan p ...
iskans Post at 22-5-2012 16:36

Mungkin bentuk hukuman kita terlalu longgar. Di China hukuman rogol ialah tembak di kepala.

Maka hukuman pancung di khalayak ramai sebenarnya hukuman yg paling adil kpd perogol. Selain itu akan menggentar hati bakal2 perogol.

Sepatutnya tidak ada pihak (ahli politik kafir) yg perlu takut dgn hukuman pancung ini sebab ianya bukan hukuman hudud sebab Al-Quran tidak menjelaskan bentuk hukuman ke atas perogol.  Maka pemerintah boleh membuat hukuman keras ke atas perogol memandangkan keadaan di Malaysia yg kini begitu byk kes2 rogol yg makin hari semakin kejam hingga ada yg dibunuh, dibakar, rogol berkumpulan.

Saya seru semua pihak baik PAS, PKR dan UMNO utk bertegas dlm hal ini.

Reply 413# a_gen2

Setuju. Pandangan ini patut dibawa. Cuma kita (mungkin) tak perlu nyataka hukuman ini daripada apa yang pernah diamal oleh pemerintah dari negara yang mengamalkan khilafah. Cakap atau nyatakan dari China. Pasti akan dapat sokongan.

Dan saya amat menyokong hukuman yang mewajarkan pemberatan pada pesalah, supaya mereka menyesal, takut dan takkan ada peluang pada pesalah atau bakal pesalah untuk melakukannya. hukuman tidak ekstrem atau ganas, tapi manusia yang mejadi ganas kerana mewajarkan sesuatu jenayah dan hukuman itu berlaku.

Nasihat saya satu lagi, ini penting juga saya rasa:

JANGAN UNDI SEBARANG AHLI / CALON PILIHANRAYAPARTI BERBANGSA INDIA. (Saya tak RASIS atau perkauman) tapi ini akan memendekkan peluang hindu parya menjadi 'nakal'. Mereka akan hilang sedikit back-up.

PILIH MUSLIM.

SAYA BELAJAR SATU DARI USTAZ SAYA,
'SEBURUK-BURUK & SEJAHAT-JAHAT ORANG ISLAM ADALAH SATU kelebihan pada kita, KERANA MEREKA MASIH ADA AKAL UNTUK MENILAI DAN MENTAATI (TAKUT PADA ALLAH/ BERTAUBAT). KERANA MEREKA TAHUN DOSA PAHALA ITU ADA, SYURGA NERAKA ITU ADA DAN HUKUMAN ALLAH ITU ADA.

sebagai muslim saya percaya pada ayat ini, janji Allah amat tepat. Dan saya percaya akan tiba balasn pada kafirun tersebut dan yang lain.

ayat ini taknyatkan islam, kristian, melayu , ereb, kokosen, apek,nyoya, sepet atau dll. Dinyatakan hanya 'BARANGSIAPA'.

Doakan agar balasan akan tiba pada penjahat-penjahat  itu.

daku berangan... kalau dapat la kan 8 eko malaon nih...

ikat sorang2... lapah kulit dorang selo2. ...
Fantaghiro Post at 22-5-2012 16:06

cara kau tu dibuat oleh Viet Cong terhadap askar Amerika sewaktu perang Vietnam.

sabar..takkan kita nak istihar perang kat seluruh kaum India?  Aku bimbang nanti ada yg tak sa ...
a_gen2 Post at 22-5-2012 16:28

faham ke masuk NISBAH?

populasi kaum India ialah 7% tapi 40% jenayah oleh kaum ini.

-mari kita anggap semua wanita India baik. bermakna 3.5% populasi commit 40% jenayah
-mari kita anggap budak kecil atau warga tua India semua baik...berapa % tinggal?

tengoklah artikel NO INDIANS yang menjadi iklan kondo mewah sekitar KL.
mereka semua dah sedar...anda bila lagi?

aku mmg berasa simpati dgn arwah sekeluarga.teringat pulak citer Sundal Bolong

Reply 417# 4x4wd
diorang dah macam Negro.kat USA Negro yg cuma 12% daripada populasi commit crime daripada 50% bilangan jenayah.aku dah start nak buat assumption sendiri yg org2 itam ni mmg ada masalah self esteem sendiri yg kronik sampai suka buat jenayah.kat tempat aku ni pun Negro Asia(koling) banyak sgt buat kes.

kepada encik2 polis.saya harap anda menjalankan tugas dgn menyeksa pesalah(negro Asia) dgn lebih teruk lagi kerana hukuman yg dikenakan tak setimpal dgn apa yg sudah dialami arwah.

Reply  4x4wd
diorang dah macam Negro.kat USA Negro yg cuma 12% daripada populasi commit crime dari ...
roblucci Post at 22-5-2012 19:05

Not mean to be racist tetapi kenape kaum kulit itam berkilat nie suke sangat buat jenayah dan menda2 jahat? Ade kaitan dengan genetik/DNA ke?

Bukan kate kaum kulit lain x buat jenayah..ade jugak tapi mereka nie menjuarai carta jenayah dalam mana-mana negara termasuk negara kita!

MIC/DAP/PPP korang tido ke???