CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
Post Last Edit by saden at 12-5-2012 13:29
Maksud aku, takkan lepas bebas macam tu jer. Tak kena pijak ke telor2 dan kepala bootoh keleng2 pe ...
Babai Post at 12-5-2012 13:23

masa tu belum jumpa/dapat tangkap lagi. baru ramai berkumpul nak cari malaun tu atau nak amok bangsa tu kalau tak dapat cari. tu yg polis redakan tu supaya yg tak bersalah tak jadi mangsa amok. lepas tu polis siasat la cari.

Reply 141# saden

Saden ade di lokasi kejadian ke waktu mula2 berlaku dulu? Citer la sket camne respon penduduk Taman Teratai..

ingatkan kesah jawa caprut..upernya pasal hindu caprut ye

senyap lak dak penok ni..busy pi oberc kut

kecuali kalau rogol anak sendiri and cucu sendiri.. tu biasanya melayu ..
Nash^Roy Post at 12-5-2012 13:13

Kotnya tu cara mereka tunjukkan rasa kasih dan sayang

Reply 29# unhas

Kes ini benar-benar berlaku dan sampai panas dalam forum-forum lain. Siap ada satu warga tempatan bangsa cina akui keling kat area johor ni memang bangsat. Sampai cina dan melayu sasaran jenayah mereka.... Taip saja dalam internat, berita harian dan utusan tak concern atau serius dengan berita ini sebab banyak pembaca melayu aliran perdana baca, Takut rusuhan kaum. Aku tak akan anti keling paria kalau diorang tahu manners, masalahnya agama diorang tak ada mengajar manners.... most.

Reply 145# iskans

jangan camtu bro. tak baik stereotype. memang banyak india camtu tapi tak bleh sama rata kan semua orang india.walaupun banyak yang cam pundek tapi banyak lagi yang baik2. cam melayu gak ade melayu kaki pow, ade kaki ragut, ade kaki pukul, kaki rogol, penipu mlm dan macam2 lagi melayu taik tapi takkan semua melayu bersalah kan? bukan maksud aku nak betah ko. aku sependapat dengan ko dalam hal india2 yang buat taik ni tapi untuk tuduh semua india camtu aku kurang setuju.

tapi aku rasa kalau aku jadi india tu aku akan pergi jauh2 dari tempat tu sebab aku rasa tak lama lagi kena potong tu. tunggu masa je india tu.

Follow Us
Reply  unhas

Kes ini benar-benar berlaku dan sampai panas dalam forum-forum lain. Siap ada satu  ...
iskans Post at 12-5-2012 14:24

agreed. diorang ni pantang ditegur. kalau ditegur konon kita menghina dia. dulu ada tegur anak dia nak kencing tepi tayar kereta aku. WTF. aku jerit suruh stop parent dia lak suruh bising apasal mau jerit2. malu la dia. WTF. konon lepas tu tak nak datang beli barang kedai aku dah. esok lusa mai jugak pasal kedai bangsa tak nak accept dia as customer.pariah estate. muka tadak malu.

Reply  iskans

jangan camtu bro. tak baik stereotype. memang banyak india camtu tapi tak bl ...
unhas Post at 12-5-2012 14:38

dia tuduh keling pariah je. bukan yang kasta2 tinggi. yang tu educated dan sopan santun.

Reply 32# Babai

Masih nak berpolitik disebalik isu kau melayu islam kita dianiaya. Apa bengong kamu ni,but info: Allahyarhamah mangsa adalah isteri ajk pas kawasan tersebut Baru habis pantang anak pertama dan masih pelajar UTM skudai. Kita nak kupas dan satukan hati kita atasi isu bangsa bangsat, kamu nak pisah-pisahkan orang kita yang tengah fikir nak bersatu hati dan sepakat.Bawak berfikir sebelum taip. Aku sokong Pas walau aku UMNO. Walau apaun aku nak Islam dan Melayu bangkit dan pegang tampuk khilafah di Malaysia.

Reply 146# unhas

Terima kasih bro tegur aku. Aku tak extreme, cuma point aku mereka rasisnya tahap tinggi macam ultrakiasu china. aku pun membesar dengan jiran cina sebelah umah teres, pastu pindah dan india. Co worker aku india pure all-black dan mix-chinese. ada lagi jiran selang sebelah umah pun India. Diorang memang baik,but behave sometimes expecting everybody must respect what they do. It startrd  since 10-12 years ago. Semenjak taman aku duduk (bekas taman perumahan) dipenuhi puak diorang. Ada yang baik, aku akaui. I support your view. I do make friend with them.... Just when their put their race, hinduism and todi/liquor inside their mind... Manner hancur. And their women,  never been touched by other race becuse we do respect and dont want to put another issues.
Yup, their gang (those criminals) will vanish... Macam vanish...

Trerima kasih bagi view...

sedihnya aku baca thread ni..mmg iblis la penjenayah yg buat ni sume..semoga kita dijauhkan dari menjadi mangsa dorang..terutama org perempuan ni..

pengalaman aku..serik dah nak berjiran dgn kaum ni..sgt menyakitkan hati..

Reply 150# iskans

terima kasih kembali bro.semoga kita orang islam bersatu dan membina kekuatan insyaALLAH.

Reply 152# unhas

Amin ya Allah, moga umat Islam dan Melayu bersama dan bersatu. Dan sama-sama.

aku pun ada kawan India...

bekas guru pun India.....

depa ok je....syukur x jumpa kawan cam menatang rogol orang tu..............

anyway highway kita kena berhati-hati..............................

kenapa yang ditapis paper kita orang melayu je? paper cina ngan india boleh tulis ikut suka hati diorang? mana keadilan untuk kita orang melayu? babi betul lah bila melayu dianaktirikan macam ni semata2 nak jaga hati bangsa lain!!! :@

Reply  saden

Saden ade di lokasi kejadian ke waktu mula2 berlaku dulu? Citer la sket camne respo ...
moteto Post at 12-5-2012 13:33

takde... dengor ceciter org situ jer.. masa tu saden kat oberc

aku tempah baju kt kedai tailor india.... tokeynyer auntie india...aku borak2 ngan dia time tengah2 ejas baju aku.. dia kater kawasan perumahan dia skrg x best banyak indians... dirty and noisy indians....  dia nak suruh anak dia carik umah lain...

ironic isnt it...

ok.. by the above statement..... now im racist... hahahah

Reply 97# GuaAnakMelaka

harap penjenayah2 ni dibunuh dgn tulang steak dlm penjara oleh suami mangsa sambil lagu Deftones - Engine no. 9 berkumandang..

patut la ada org ckp kalu ada india n ular dlm rumah..bunuh india tu dulu...

takziah utk keluarga mangsa ..
walau apapun, kita sbg bangsa melayu yg beragama islam harus bersatu dan sentiasa berwaspada ..sebaik2 kalangan lain tdk akan sekali2 membela nasib yg bkn dikalangannya ..