CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
trauma bw ke mati...ya Allah, sedih nyer...

ramai yg panas hati.. kumpulan bawah tanah selalu buat kerja dia. cuma kita tak tau. aku pun sampai skrg tak pernah tau apa nama kumpulan tu. yang tau diorang ni pelbagai latar belakang.. ada yg kerja sendiri, ada yg profesional, tapi disatukan oleh satu aliran. siang muka masing2 nmpak nerd.. ada yg jadi tmpat rujukan, ada yg warak.. maklumla pelbagai latar belakang. tapi bila malam, dah mula perasap senjata, mereka akan keluar mencari mangsa. dan biasanya mangsa memang telah dikenalpasti sebagai 'kepala samseng' atau 'samseng' kawasan situ. esok lusa keluar news, jumpa mayat kena tetak, kena tembak.. jumpa mayat tersangkut kat sungai. mana ada org hapuskan org lepas tu post dlm fb, post dlm newspaper. yg penting kerja jalan. sebab tu kalau ada kejadian, roadblock merata.. kdg2 mlm2 buta roadblock, check bonet cari senjata.. kereta yg diguna bukan kereta buruk.. dan biasanya sasaran mereka tepat...

ramai yg panas hati.. kumpulan bawah tanah selalu buat kerja dia. cuma kita tak tau. aku pun sampai  ...
kakikorek Post at 12-5-2012 22:53

menarik ulasan ko,,,goreng skit lagi beb... aku ralek membaca ni

syaitan2 camnie elok kasik bunuh saja.....! disimpan akan mendatangkan mudarat pd org lain....!

Melayu2 sekarang sempoi. Group sana group sini tapi bab keling attack melayu jadi kecut. Sekarang cakap jer lebih. Melayu sekarang ni berani dengan melayu jer.

Dulu2 mana ada keling2 berani attack melayu? Kacau pompuan melayu jer, budak2 melayu dah boleh attack geng2 keling ni. Dah habis cerita baru polis datang. Tu jam keling2 semua cam respect ular kepala dua pada orang melayu. Dulu keling2 duduk diam one corner kat kampung2 dia. Mabuk2 kacau orang dorang sendiri.

Sekarang dorang terus rogol bunuh anak bini melayu, tak kira melayu ni penghulu ker, imam ker...bunuh rogol bakar terus jer.

Apa heran masuk jel. Lagi dah jadi ex convict lagi terror, lagi dapat respect dari geng2 keling.

Not suprised kalau perang kaum terjadi ca ya dengan koliang join tangan kekah melayu.

Reply 166# star_karat

engkau kalau berceritabuat gelak kat aku je.........berita dunia gelap tepi jalan mana masuk sok kabar .........

Follow Us
menarik ulasan ko,,,goreng skit lagi beb... aku ralek membaca ni
mehmet Post at 12-5-2012 23:02

Iyalah....
Aku pun ralit gak....

dia tuduh keling pariah je. bukan yang kasta2 tinggi. yang tu educated dan sopan santun.
ushioz Post at 12-5-2012 02:42 PM

Betul tu. Yang kita marah ialah pada yang paria2 ni saje. Yang educated dan tau adap sopan memang kita takde masalah.

trauma bw ke mati...ya Allah, sedih nyer...
abil_tetra Post at 12-5-2012 22:11

dah patah hati, patah semangat, dah tak de kekuatan nak hidup

ingat tak kejadian 2 beranak jln mengundur utk elak drpd dibaham harimau?
kan ke anak gadis yg usia 16 tahun tu pun meninggal dunia akibat traumakan harimau?

itu dah tentu haiwan...yg nih manusia bertopengkan binatang!

Masih nak berpolitik disebalik isu kau melayu islam kita dianiaya. Apa bengong kamu ni,but info: Allahyarhamah mangsa adalah isteri ajk pas kawasan tersebut Baru habis pantang anak pertama dan masih pelajar UTM skudai. Kita nak kupas dan satukan hati kita atasi isu bangsa bangsat, kamu nak pisah-pisahkan orang kita yang tengah fikir nak bersatu hati dan sepakat.Bawak berfikir sebelum taip. Aku sokong Pas walau aku UMNO. Walau apaun aku nak Islam dan Melayu bangkit dan pegang tampuk khilafah di Malaysia.iskans Post at 12-5-2012 02:53 PM

Engkau yang bengong. Pantang hamno kena sebut nak melenting. Aku jenis tak berparti, saper salah aku tegur. Saper bagus aku puji.

tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah malas nak lawat kawasan. mana boleh dpt info senang2.. ? cuma yg pasti kumpulan bawah tanah memang tak bernama (atau aku yg tak tau).. mana2 yg kita selalu dgr grup itu grup ini tu bukan diorang. selalu diorang tak salah sasaran sebab diorg dah riki dulu. mmg ada yg cuba mengikut, org buat dia pun nk buat, masalahnya bila dia buat, kawan tu balik menoreh pun dilibasnya tak pasal2... cuma mcm yg dikata, kumpulan bwh tanah bilangannya mengecil. satu daerah jumlahnya kecil. walau kecil, mereka bersatu. cuma perbincangan guna teknologi, sejak akhir2 ni byk kod rahsia diguna, itupun lepas dinasihat jgn terlalu open sbb teknologi tu bisa dihack. Lepas pukul 2 pagi, kereta bukan sebrg kereta, dalamnya lebih dr sorang, meronda-ronda seperti tak ketentuan.. zasss.. sasaran dimusnahkan,

seronoknya.. mereka seolah olah xda fahaman politik, tak berminat sembang politik. tapi kalau keluar cerita mcm di thread ni, masing-masing serius, ada yg senyum bermakna, sambil senyum mata tajam merenung kita.. dalam..., soalan demi soalan akan dilontar.. sambil2 tangan masing2 tekan hp masing2 nk dpt kan info lanjut..

Reply 166# star_karat

aku setuju cakap kau. dan grup bwh tanah semakin pupus. mmg ada yg ex convict dlm ni, jadi convict pun sbb kes 302kk ke atas 'siapa lagi kalau bukan...' . cuma selalunya 302kk tu gugur sbb x tau sape pelaku sebenar..

Reply 139# Babai

dlm citer tamil boleh la buat gitu brooo ..tapi aku yakinnn, kalu mati lunyai la si bangsat2 itu semua dlm penjara, NESCAYA akan muncul la para pejuang berlagak hero pembela keadilan berdakwa dakwi yg menyalahkan phk anggota keselamatan/phk penjara sbg kejam, zalim terhadap para bangsat itu.

tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah  ...
kakikorek Post at 13-5-2012 12:34 AM

Kalau betul ada grup yang macam nie, aku syukur sebab pada aku, ade kes2 yang takkan akan selesai dengan undang-undang sivil... hutang darah, hutang maruah takde ganti... Setitis darah balas setitis darah, satu maruah wanita ko humbam, diri ko pun patut dihumban sama...

Walaupun aku skrg bermastautin di Terengganu yang kaum lain terhad, aku sendiri pun ada pengalaman duk di Taman Universiti, Skudai masa tahun 1996-1998 dulu... Sorry to say, 'segelintir' kaum INI mmg tak pedulikan org lain yang hidup berjiran dengan mereka... Pasang stereo besar bingit tengah-tengah malam tu dah biasa dah... Bila kita wat2 tgk macam tak puashati boleh diorang wat macam muka tak bersalah....

Apapun, jika ada ahli kumpulan yang macam KAKIKOREK katakan tu 'membaca' posting aku nie, aku ucapkan tahniah kepada korang atas keberanian dan usaha korang, sesetengah org mungkin tak suka dengan cara korang, tapi sekali lagi aku tegaskan, ada kes yang takkan selesai dengan hukuman mahkamah sivil... Mesti ikut hukum Karma... Adios untuk 'korang'....

Takutnya dengan kes jenayah skg
Moga Allah lindungi kita semua

hope polis sentiasa buat rondaan

tak boleh cerita banyak. biar SB buat kerja lebih sikit. skrg SB duduk dpn PC je cari maklumat, dah  ...
kakikorek Post at 13-5-2012 00:34

Kakikorek, citer la lagi pasal grup underground nie...bole join ka? Takat jadi informer pun ok kot?