CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cyberjaye

McDonald kotorkan Cola & pukul budak sekolah yg miskin!

laoya DAP lim lip ng mana? TaKkan senyap je kot... Anak2 miskin dianiaya tohhhhh...

Takkan berpeluk tubuh tgn anak2 mesken kene aniayaaa... Yappadaaaa...

report lah kat Teresa ke ambiga ke

Takde maknanya nak isi air kumbahan. dah share ramai ramai...ada antara derang yang tak gosok gigi ke, mulut berbau ke...sebab tu air coke tu bau busuk. cuba minum sorang sorang...budak budak zaman sekarang...cuba buat macam ni kat overseas...dah lama dah kena...suka sangat abuse benda benda...miskin apa ke benda nye berhandphone bagai makan kat McD bagai...balik rumah rebus air minum lah.

Aku rasa ada sebab pekerja McD tu buat macam ni...tengok lah budak tu comment...tak boleh refill meh??? bodoh punya statement

Aku tau mmg blh refill tapi selalu kalo minum coke ni tak pernah boleh habis sekali hadap mcmtuh..
Mmg akan bwk balik rumah then minum sikit2... Takpun kdg2 mntak tukar dgn air milo.. Kalau lah milo boleh refill mmg aku g refill...   

Btw, video ni mcm tujuan die nak tiru kes kfc tuh... Provoke staff then upload yt ckp kene diskriminasi lah racist lah..
Btw, si ahbeng ni blh jek klaim ckp staff tuh boh bende kotor dlm air tuh sbb bknnya kita yg tgk bideo ni tau or boleh rasa kann??? Tapi staff pun cpt sgt baran lah..
Ni stok bdk skola yg jahat2 nih.. Kiasu dohhh refill smpai lima kali then isi dlm botol..
Mmg lah mcd tuh bukan staff tu yg punya tp korang kalo keje kt situh tak baran ker tgk perangai dak skola bajet taiko nih..
Apa??? Soh ckp cina??? Kau pun ckp melayu teabur. *e'ehhh TERracist pulokkk..

Dekat florida kes macam ni jadi...McD call police...pastu dia kata McD punya service not good...mentality apa jenis macam ni...

Kalau korang nak tau...dekat forum sini ada jugak derang ngaku ni tuang air pepsi yang derang dah minum dalam botol sos KFC...masukkan tulang-tulang ayam yang derang dah makan dalam botol sos tu...korang bayangkan korang pulak makan sos tu...geng yang ngaku ni geng conggcingggg cooongggg....geliiiiiiiii akuuuuuuuu!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QaYsy4tnn1E&feature=related

ni video yang kena police halau. Police dah kata they have the right to reject...

Follow Us
bagi aku, staff mcd tu yg salah.. memang kurang bijak (mmg xbijak langsung) gi campur ngan air kotor ...
ninjago Post at 18-6-2012 09:12

awak ada nmpak ke staff tuh letak air kotor??? Awak ada rasa air tuh sekalik??? Kalau dgr dr sebelah pihak jek mmg mcmnih..
Maybe dak cina tuh saja jek ckp mcmtuh.. Sbb bukti dh takde.. Dorang dh kasik togok abis msuk perut dorang..

..Agree...ntah bukan sebab dok ulang refill yg buat staf mcd tu geram...ntah apa2 la yg diorg dok kata kat staf mcd tu...agaknyer mintak refill dengan cara kurang ajar...pastu staf pon bengang nak layan...start la bebudak ni buat provocation...who knows kan...bukan leh caya sgt bangsa ni...dok gigih kutuk org melayu suka subsidi, padahal diorg pun tak kurang juga...exclusive_vvip Post at 17-6-2012 11:23 PM

Tu la pasal. Lagipun aku tertanya2, cina2 yang boleh jadi kaya2 ni meniaga gerenti ke jalan lurus?

hehehe...cina ni reka cerita macam cerita pahlawan2 zaman dinasti dulu2 jugak...penipu...

tau ler blh refill. xkan nk refill smpai 10 5-6 kali...
pekerja tu pun salah jgk... ape kate ckp leklok..

aku penah refill banyak kali.. tapi takde la sampai kene sound ngan staff mekdi lak.. maybe sebab aku melayu kot.. selamat...

aku penah refill banyak kali.. tapi takde la sampai kene sound ngan staff mekdi lak.. maybe sebab aku melayu kot.. selamat...
edee_91 Post at 18-6-2012 09:56 PM

Refill banyak kali takde hal. Yang jadik hal ialah cina2 bukit tu beli air satu, pastu refill dan minum ramai2 siap bubuh dalam botol. Nampak sangat cina2 bukit tu saje abuse refill tu sebab nak cari pasal ngan budak2 McD.

tau ler blh refill. xkan nk refill smpai 10 5-6 kali...
pekerja tu pun salah jgk... ape kate ckp leklok..
el-ain Post at 18-6-2012 08:52 PM

Refill 10 kali pun tak jadi hal kalo ko minum sendiri2. Yang jadi hal bila beli satu, tapi pastu refill banyak2 kali dan bagi kat semua kawan2. Siap taruk dalam botol lagi.

takde pon gamba die masok air kumbahan.

diorg pon, da minom air refill byk kali, dok lepak situ nk nganjing ke hape.

Ada tak bukti yang air Cola tu air kumbahan?  Takde bukti.  Bagi saya tak mungkin air cola tu air kumbahan sekiranya air itu datang daripada soft drink dispenser.  Soft drink dispenser ni semuanya disambungkan ke kotak besar bersaiz 40 liter, 1 kotak 1 perisa.  Dan semua perisa ini akan bersambung dengan satu bekas gas bagi memberi air tersebut rasa berkarbonat.  Itu sebab kenapa air soft drink kat McD, Pizza Hut and KFC kekadang takde gas.  Ni especially kalau gas dah habis.

Bebudak ni cuma cari nama je.  Ada motif tak baik.  Sesiapa yang pernah kerja dalam industri fast food restoran akan tahu si budak ni menipu.  Dan si pekerja McD ni adalah mangsa.

Sikt2 boh dlm youtube..kena saman ngan polis,ayam abeh n refill coke asyik kaum yg sama jer upload kt youtube

aku mmg kerap lepak McD nih.. selalu jumpa stok2 budak sekolah yg beli mcChicken 1 set, kongsi 4-5 orang.. McChicken sorang makan,, air kongsi 4-5 org satu gelas, pastuh meja dia konker sampai 2 meja... org lain nak duduk pun penuh.....

aku mmg kerap lepak McD nih.. selalu jumpa stok2 budak sekolah yg beli mcChicken 1 set, kongsi 4-5 o ...
totokreturn Post at 18-6-2012 23:48

PPRT nye perangai...bleh plak sorg je yg kenyang McChicken tu, yg lain kembungn ngn coke je

aku pun tertanya2 gak..betulkah tu air kumbahan..ke staf mc d tu dah ready air kumbahan satu jag untuk customer yg refill lebih 3 kali

bau ikan betul la citer ni

aku mmg kerap lepak McD nih.. selalu jumpa stok2 budak sekolah yg beli mcChicken 1 set, kongsi 4-5 orang.. McChicken sorang makan,, air kongsi 4-5 org satu gelas, pastuh meja dia konker sampai 2 meja... org lain nak duduk pun penuh.....totokreturn Post at 18-6-2012 11:48 PM

Jenis perangai haram macam tu elok halau jer. Nyusahkan orang lain nak makan. Aku pun penah jumpa jenis camtu.