CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Luckman

Senang sangat ker Nak buka Hijab atau dapat Bunian?

Sabtu lepas member aku ajak pergi jumpa satu ustaz. Katanya, ustaz ni boleh panggil jin yang ada dalam badan kita dan bercakap dengan kita. Malah, kalau kita nak nampak benda halus pun dia boleh buat. Tapi, aku cakap kat member aku, kalau dia masukkan jin dalam badan ataupun keluarkan jin yang ada dalam badan kita,  silap silap jin tu tak nak berengang dengan kita tak ke haru. Dia pujuk aku join sessi tersebut tapi aku tak datang. Malas nak layan benda benda macam ni

naperlah org melayu ni taksub sgt dgn jin, bunian, hantu, jembalang, bomoh, hijab etc ...   korang tau tak skrg nih dah tahun 2014??

dh masuk 5 page....Jaaadi kesimpulan dr tajuk perbincangan....adakah senang nk buka hijab?

Stakat ini pemerhatian saya, terbukanya hijab atau penampakan mudah berlaku pd mangsa2 yg diserang atau individu yg berkait dgn mangsa sihir / gangguan atau kesan dr sesuatu kjadian keturunan terdahulu.

Namun. biar apapun yg berlaku, dptknlah sedikit sebanyak kefahaman dgn ilmu yg menjadi tembok akidah agar tidak terpesong. Wallauhalam..

ni pdpt peribadi je.. hrp tidak ambil hati.

onnabila posted on 1-9-2014 03:02 PM
Sabtu lepas member aku ajak pergi jumpa satu ustaz. Katanya, ustaz ni boleh panggil jin yang ada dal ...

Kenapa tak join? Kalau join boleh tahu tahap temberang org tu.

Kaedah berubat secara menurun pun dikatakan dgn memasuki tubuh manusia. Saya pernah hadir upacara tu ketika umur belasan. Takde pulak bunian2 tu mengganggu.

Yang tak pasti dari upacara tu, adakah the whole wujud bunian tu masuk dalam badan & take full control atau hanya control minda orang.

Kalau ada individu yg boleh menunjukkan penampakan jin atau mampu menghantar jin menjelmakan diri di hadapan saya, saya nak juga melihat tu.

Kalau kita ada maklumat lengkap yg sahih tentang kejadian disebalik mengigau berjalan atau latah, kejadian yg dikatakan sebagai rasukan jin pasti akan terungkai.

Lebih2 lagi kalau kita mampu emulate atau memaksakan individu mengigau berjalan melalui program simulasi terkawal.

Kalau budak bleh nampak menda tu, takder nyer dia nakal lagi..
Ketakutan n menangis jew

Naurah_rik posted on 25-8-2014 09:20 AM
Soalan ko tu, soalan ko tu emmmmmm macam nak persoalkan kejadian yang Allah jadikan?

senang ma ...

Tuan tak perlu berkuasa...
Tuan perlu lagi pandai..
That's why manusia bleh bela lembu kerbau semua..
Padahal semua tu lagi kuat dari manusia

Follow Us
AYAKAISHI_AYASY posted on 8-9-2014 03:54 PM
Tuan tak perlu berkuasa...
Tuan perlu lagi pandai..
That's why manusia bleh bela lembu kerbau se ...

bagus kau faham

isk..xpayah la..buat apa nak tengok2 benda halus ni...