CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: scrocth

Hot FM Kini Muzik Lebih Hangat. Soalnya Usop Wilcha digugurkan kah??

Ok je i dgr dorang pg2.gelak2 jgk la.mayne i xfussy sgt kot bab2 ni

aku suka dgr hot pepagi je.. dh abeh segmen fara, ag n fbi tu aku dh xsuke dh.. tapi skang ni  ade yg sembilan kosong tu ok gak

Persoalannya berbaloikah lepaskan jawatan besar kt company gah plak tuh??? last2 kena buang plak..adakah hotfm berikan dia compensation yg setimpal???
scrocth Post at 8-7-2012 06:19 PM

mungkin berbaloi la bagi dia sebab kerja bahagian korporat ni kan banyak gak stressnya..dan mungkin dia dah bosan dengan kerja lama so tak salah la dia pilih kerjaya DJ. Cumanya dia tak boleh beradaptasi dengan kerjaya DJ ni walaupun dah setahun lebih kan...harapkan lawak basi dia tu je la

memang best layan JOHARA pepagi time pegi keje..  terbaikk...
yeos Post at 8-7-2012 11:33

Yes, chemistry Johan - Haniff- Ray sangat menjadi! Semua segments yg diberikan bersahaja &  menarik. In addition to all that, Sangat2 hilarious Pendengar setia JoHaRa pun sekepala Semuanya especially Spontan Era punya segment.

Yes, chemistry Johan - Haniff- Ray sangat menjadi! Semua segments yg diberikan bersahaja & ...
diana007 Post at 8-7-2012 22:43

alah, Johara pun xder laa best mana pun....takat bleh layan jer laa......sbb kengkadang tuh bukan lawak sgt pun apa yg si Johan tu dok merepek tp dah dia "ada nama" orang pun gelak ler......tambah2 lagi bila x lawak pun dia gelak sendiri dgn gelakannya yg annoying tuh.....

aku senang jer.....main tukar2 channel kalo Era pasang lagu x best aku switch to Hot fm lak, then kalo lagu x best tukar channel lain balik MixFM, TraxxFM, RedFM, XFM sumer aku layan jer.....

tp ok jer actually AM crew FBI, AG, dgn Fafau just Usop tuh memang ibarat melukut di tepi gantang jer......

Reply 45# axl_bach

At the end of the day "tepuk dada, Tanya selera"

Follow Us
Reply 45# axl_bach

aku pn rs gelak johan tuh annoying... tkde la lawak sgt pun...
hot fm nyampah sbb duk ulang2 panggilan hangit la, nyanyi lagu pa per tah, iklan lg....
so skrg layan suria fm ataupn sarimah...

thr best... muzik fm manerr... maner muzik fm

Reply  axl_bach

aku pn rs gelak johan tuh annoying... tkde la lawak sgt pun...
hot fm nyampah s ...
abbey Post at 9-7-2012 08:44

siyesly laa lawak2 Johan memang kengkadang tuh x lawak mana pun sbb lawak tu kuar dari mulut "JOHAN" so orang kata lawak padahal selalu gak Amir, Man Belon wat jenis lawak yg sama.....

tp Johara skang nih much2 better dari masa PakNil ada dulu xbest langsung....skng nih agak santai n slumber jer JoHaRa......siap ada sessi basking......kengkadang layan gak basking si Adi dgn Zahid.....kira ada kreativiti laaa JoHaRa dgn slot Adi n Zahid..

ehhh, yg panggilan hangit hari nih pasal apa eh??aku x layan plak sbb hari nih off x keje so x drive ler....bukak2 masa pegi beli barang ada sessi si Fafau n FBI call balik mangsa panggilan hangit tanya ada bergaduh ke x dgn dia punya tunang...siap si Fafau cakap "You jgn kahwin dgn dia kahwin laa dgn I".....pasal hape eh???heheheheheh

aku layan hot bila time pagi je..memang fave...
memula usop masuk memang boring tapi lately ni dah boleh catch up dah dia..
tapi untuk satu segmen ada 4 penyampai memang kelam kabut...
apa pun aku rindu JAWA RANGERS..terubat la juga rindu masa AG ngan Kieran muncul kejap masa rombakan ari tu...rasa ramai yg nakkan Jawa Rangers kembali...paling ske segmen 90 vs 20..hehehe
suraya ngan chad and den macam control ayu can cun je..apa pun ikhwan masih blh digilapkan lagi..hhahaha

Aku x suka Johara
Johan bukan best mana pon
Total lawak kosong ala senario

Lagi suka am crew (minus ucop)
Ada lah dapat maklumat sikit2 sambil gelak2

Aku x suka Johara
Johan bukan best mana pon
Total lawak kosong ala senario

Lagi suka am crew (m ...
solstice Post at 9-7-2012 10:05

yup, lawak Johan skang nih just macam lawak Apek Senario masa kegemilangan beliau, x lebih x kurang.....cam aku kata laa dah sbb yg wat lawak tuh adalah JOHAN so orang bleh laa gelak.....cer kalo Leman or Man or Amir or Mamu yg wat lawak camtuh dah sah2 kene sesah lawak basi laa lawak bodoh laaa.......

si Ucop tuh rasanya fungsi dia just baca SMS n jadi bahan utk DJ2 lain jer kot......

hot fm x best sudah. skg pegi keje asyik layan suria fm. rase best pulak dgr halim, kencana ngn nabil tuh. mmg lawak. lagu2 pn sedap je kt telinga dgr. balik keje pn layan suria jugak..

Pagi tadi dengar panggilan hangit FBI
Lawak nak mampus
Nangis terketar2 minah tu sbb kantoi koyak plastik balut buku resepi cupcakes kat kedai buku

sejak usop tkde baru aku dgr hotfm.....

tetap dengo hotfm...johara aku try gak dengar sendu jah...nak nak time spikang omputih tue tak minat arrr

Suka je dengar HOTFM on the way pegi keje. Balik keje layan Linda Onn & Tyzo kat Suria.

tetap dengo hotfm...johara aku try gak dengar sendu jah...nak nak time spikang omputih tue tak minat ...
wnazzee Post at 10-7-2012 10:34

x bole dengar la johara
x leh masuk
Kurengggg sikit

Tapi nampaknya ramai yg suka
Ok lorrrrr.. taste memasing

Kesian ucop
Jgn putus asa ucop
Hang try lerr masuk radio/segmen lain

Dulu KE kat KKK Era kena kutuk kaw2
Pas tu masuk sinar pagi, meletoppp

dengar hot kekadang je. bila lagu bosan kat sinar dengan hitz. kalu semua dah bosan, dengar cd. lagi best..