CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: pisangmontel

anugerah blockbuster 2012

ahkiluz posted on 13-10-2012 07:36 AM
curlast designer skrg ni, ada ceta dlm Murai.com.my

Rizman Kurus Gara-gara Ruzaini

Wahai jantan, sedar tak ko... lelaki menyerupai pompuan tu HARAM! tak cantik mana pun ko berupa begitu..... ingat skit kita ni dah di hujung zaman.....

sedih tgk rizman tu...nak jadi pompuan terpaksa shave misai janggut bagai setiap hari....

kasut rizman tu..tajam gile..

Pengurus Mengaku Suruh Orang Undi Tasha

25 Oct 2012, 12:58am | Nani

Sudahlah kemenangannya sebagai Artis Baru Popular di Anugerah Bintang Popular Berita Harian 2011 dipertikaikan, terbaru kemenangan pelakon Tasha Shilla sebagai Heroin Baru Terhebat di Anugerah Blokbuster 2012 juga menjadi bualan hangat.

Jika di ABPBH 2012, Tasha kononnya menang kerana membayar peminat untuk mengundinya serta mendapat tajaan Datuk J untuk membeli undi, terbaru kemenangan pelakon ‘Gemilang’ ini sekali lagi dicalit kontroversi di mana pengurusnya dikatakan sanggup ke hulu ke hilir bagi meraih serta meminta orang untuk mengundi artisnya itu.

Benar atau tidak isu ini, GUA berjaya mendapatkan komen pengurus Tasha sendiri, Embun bagi mengulas mengenai isu yang dibangkitkan ini.

“Ya, saya tak menafikan yang saya buat benda itu. Saya rasa tak salah benda ini sebab ia merupakan salah satu usaha saya untuk bos saya. Benda ini satu strategi dan adalah menjadi sebahagian dari tanggungjawab saya untuk mempromosikan bos saya.

“Lagipun, bukanlah saya pergi kepada semua orang untuk minta undi Tasha. Saya hanya pergi jumpa orang yang saya kenal saja,” ujar Embun ketika ditemui pada majlis sidang media ‘I Love Malaysian Designer’, di Hotel Royal The Curve, Damansara, petang Selasa.

Tasha yang berada di samping Embun turut memberitahu, “Saya kesian bila orang cakap macam itu pada dia. Saya anggap dia dah macam keluarga saya sendiri dan sudah menjadi tugasan dia untuk menjaga saya selain menaikkan karier saya.

“Apa-apapun, semuanya terpulang kepada rezeki masing-masing dan saya bersyukur kerana peminat tidak pernah berhenti menyokong saya selama ini. Alhamdulillah, rezeki berlakon saya juga semakin bertambah.”

Menyentuh mengenai perkembangan karier lakonannya, Tasha memberitahu baru saja selesai penggambaran telemovie, ‘Jangan Ambil Nyawaku’ untuk siaran Ramadhan tahun depan. Pada November ini, Tasha akan berangkat ke Abu Dhabi selama 25 hari untuk penggambaran drama bagi Slot Akasia TV3, ‘Cinta Bertamu di Abu Dhabi’.

Credits: gua.com.my

ahkiluz posted on 13-10-2012 07:36 AM
curlast designer skrg ni, ada ceta dlm Murai.com.my

Rizman Kurus Gara-gara Ruzaini

celaka punya pondan !!

adakah dua ekor pondan ni top dan bottom?

dari hujung rambut sampai hujung kaki dok pakai yang pempuan punya.

kurus la macam mana pun ko, tetap jantan habes