CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sham-xv1986

Kisah Sepupu Aku... (Ending page8)

Close [Copy link]
yeay, terubat rindu nak baca cerita ko sham

ok.sila sambung cerita lain

edoraixora posted on 12-12-2012 10:18 AM
ade sorang kenalan aku....anak dara die memang cantik & cun sesangat, mklum ler berdarah arab. mas ...

baguslah begitu..cantik datang dgn agama terpeliharalah..bersyukur lah dia..setengah org (or kbykan org) bila cantek lupa diri, lagi nak tayang, dan mempergunakan kecantikan dia tuk manipulate org..tp untungla, apala perasaannya jd cantek

oke cite TT sgt seram.. tp sian sgt kt Farah tu. x psl sbb kcantikan die, org sakit ht..

sham, mlm td aku tgk 1 cerita psl gangguan ilmu hitam tajuk Raaz 3 (citer hindi)
mcm sepupu ko ni lah..dia nmpak gangguan2 yg datang pd dia
pdhal org lain tak nmpak apa2 pun, nak berubat smpai pulih mmg pyh
tp mmg serammmm

best2.. aku minat nye kt syam nyer cite.. wiwiett... syam ko single lagi ke ehh.. haha minat r..

bab2 jin minat ni.. yg aku penah dengar pasal jin2 ni.. ape yang jin tengok adalah warna pd manusia..
warna yang boleh buat jin suka pd manusia bila org tu memiliki warna putih bnyk pada diri dia..
warna putih bnyak bersamaan dgn org tu naif sifatnya dan sangat baik..
maafkan saya kalau salah info ni.. tapi pada yg saya ingt itulah dia.. hee

kirim salam sayang aku kat cousin ko yg cun melecun

Follow Us
Rasanya kalau dapat kat Hantu killer kejap jer di kerjakan tu...

best citer ko... jadi ketagih nak baca....

terbaik la tt, antu milo suka kat bro sham nie...

tt,sila bg fb..nak bkenalan..ekekeke!

Assalamualaikum..

Cerita ni tak habis lagi ni..akan ada sambungan..

Ni firasat saya la..heheh. Selagi belum bertemu buku dgn ruas, selagi tu tidak akan habis.

Yang pentingnya kena lihat si pengupah dan tok dukun yang diupah. Selagi hati tak puas, selagi tu tak habis sakit.

aku terbayangkan si Hafiz tu, mcm muka Ashrap Muslim, ko plk Sham, mcm muka Adi Putra...huhuhuhu9...si Farah ni, mcm muka Nora Danish gitu...hahah9..dah jd mcm cerita Tentang Dhia dahhh.....

cita sgt best
liked it......
we want more bro

regards

hmm bagus la farah dapat suami baik mcm hafiz tu. at least hafiz tu bersabar dgn semua ujian Allah bg ni dan tetap xmengenal erti jemu nak ubatkan farah sampai baik... ada hikmah dia kan farah xda jodoh ngan hj din n amin tu. Allah bg dia ujian sakit mcmtu, at the same time Allah bg dia suami yg boleh membimbing, yg boleh jaga dia... eh bdk2 kolej, ipt skrg ni mmg terer nooo bab2 nak sihirkan org ni. mmg dunia dah nak akhir zaman...

makngah kau xnak pindah gi bandar ke? duduk kampung tu buat pe lg dah byk sgt yg dengkinya. dulu boleh dok bersabar takat kene fitnah, kena umpat je. ni dah sampai hntr benda, buat sampai sakit teruk ni, susah la. lg dok ada depan mata org tu, lagi tu la org tu dok dengki. pindah dok jauh2, mulakan hidup baru. org yg buat khianat tu pun dah xnmpk family makngah kau dah, lama2 dia lupa sendiri la dendam dia tu...

Bestla.tp mmg hazabla kalu kena cam tu.aku pon penah alami.asal naik mlm je.sedara aku wat pamgai.tp farah nye kez lg super power

Makcik sy orgnya lawa, beza umur kami 11 tahun je, dia anakpd nenek no 3, nenek ni pun lawa, kami panggil nenek blonde, sbb rambut dia blonde so makcik sy pun blonde la, nenek kawin dgn atuk waktu tu usia atuk dah 60 lbh nenek baru 16
Pd hari dia nk amb ecam LCE..org duku2 kan, ada satu envelope kat tangga rmh..dia pun buka envelope tu berbau wangi...dia pun pengsan..terus meracau2.. Mcm org gila..sampai masuk hosp gila jap...sy x brp ingatlah mcm mana org ubat dia..
Bila dh anak dara dtg dok dgn kami kerja kilang, bila nk kuar pekan, ayah sy soh mak ikut..takut dia ada org kacau makcik nanti..org dulu2 mana pakai tdg..dgn rambut blonde kulit putih melepak tu byklah daya tarikannya..
Sekarang ni ada anak lawa pun bahaya..lbh byk dugaannya..mana yg alim oklah pandai jg diri ada juga yg guna kecantikan utk pikat jantan, x kurang jugak utk jd buaya darat.
Anak lelaki sy memang full package..tu jd rebutan..bukan anak2 dara je sampai ada yg menyihir, kwn2 sy pun dh start hint nk buat menantu..mak sedara2 pun dh hint, kwn baik sy pun ckp terus terang dgn anak no 2, sy ada 2 ank bujang yg jd rebutan, kwn baik ni dok dkt rmh je dia lg la kenal dgn anak2 sy, dia ckp F, aunty ada 4 anak dara tu..hang pilih la mana mau, br ni dlm keta kami ni kan cikgu aktvti cuti sek merayap bersama, dia ckp lg, agak2 F mau dak dgn anak aku? Sy jd serba salah..selalu sy bls as gurauan je
Dgn mak sedara, sy ckp, islam x galakkan kawin sepupu. Dgn kwn2 sy ckp..dia baru bljr je lmbt lg hbs buat medic tu 5 tahun lg. dgn kwn baik..payah hei kawin dgn anak hang, sat lg depa gaduh kita pun gaduh sama, hang mai serang aku..tu F tu ada potensi kawin 2 tu..kwn: hang rasa dia kawin 2 ke? Me: org alim2 ni kan nmpk gaya mcm tu...sib baik dia senyap..jln gak script aku..harap2 dia x sebut lg nak buat anak aku menantu..kang jd mcm kes farah tolak 5 pinangan, cuma lg anak ku bujang..ada ke org berani pinang melainkan hint2 kat mak dia ni. X-boss suami pun dok ushar la si bujang kami..
Setiap kali solat sy doa agar mrk semua dilindungi dr perbuatan keji manusia, dijauhi fitnah (2x anak sulung kena fitnah dh rosakkan anak dara org).. Dan ditemukan jodoh psgn hidup yg soleh dan solehah...kesenangan/kecantikan/harta/anak2 etc etc juga merupakan ujian.
Ank bongu lak br 13, org ramai kata rupa mcm irma hasmi, td jumpa tn hj class syariah sy, dia x penah tgk anak sy, dia pun puji..lawa anak mcm anak arab? Ni pun dugaan hebat,,kalau abg2 dh usia form 5 gitu dtg ujiannya, dia dr form 1 ni..pegi kem selalu, dia join usrah group ikram, join pegi kem mana2.. Ada je boy yg sangkut..sy smpi soh kwn sy yg ajar kat sek boy tu pegi warning bdk tu..lastly kami dh buat keputusan nxt yr masukkan dia sek tahfiz di seremban. Ingatkan yg bongu blh jd penghibur kat rmh anak2 lain dh ke overc n U, terpaksa gak berkorban ...demi kebaikan...i told her, mummy hantr tahfiz sbb nk baby jd ank solehah blh masuk syurga..kecik lg byk dh gangguan mcm ni takut x kuat iman.

leanazlea posted on 12-12-2012 04:08 PM
best2.. aku minat nye kt syam nyer cite.. wiwiett... syam ko single lagi ke ehh.. haha minat r..

...

hehehe... single but not interested yet... bulih gitu?

pasal warne tu tak tau la... tapi dulu ade penah kawan aku kene jugak, tiap2 hari kene mandi limau...
sebab jin tu melekat ikut bau die... huu

aziz79 posted on 12-12-2012 04:09 PM
kirim salam sayang aku kat cousin ko yg cun melecun

hahaha. ade suami, mane leh.

maja07 posted on 12-12-2012 04:16 PM
Rasanya kalau dapat kat Hantu killer kejap jer di kerjakan tu...

mase tu tak kenal lagi hantukiller.... kalo jadi lagi boleh la mintak tulun....

evilcooler posted on 12-12-2012 05:17 PM
Assalamualaikum..

Cerita ni tak habis lagi ni..akan ada sambungan..

aku setuju tu... sebab yg dapat setel pun stakat jin tu je... pennyihir tu ade lagi... tapi syukurla dah 9 bulan ni takde ape2 jadi...