CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: novelloverzz

Demonstrasi Kejadian Rogol Dalam Bas Di India (16 Gambar)

scarry...
x ingin aku melancong ke india..
btw damini ni lawa budak nya...dlm fb pun ramai yg post pasal kes dia...kesian...
teruk betol dia kene seksa...
harap kerajaan india btol2 take action n gantung perogol2 ni smpi mati...

knp dihantar ke singapore ya? bukankah india terkenal ngan institusi medikal nye?

boleh rujuk kepada face book Justice For Damini..ada temubual terabru dgn rakan yg bersama mangsa pada kejadian malang itu..

al-tapahi87 posted on 3-1-2013 05:27 AM
perogol tu siap pakai rod besi tau x utk koyakkan vagina pempuan tu...kejam x kejam....memang cm bin ...

penjahat tu bukan saja merogol dan menggunakan besi untuk mencarikkan vagina wanita tersebut tetapi juga menarik keluar uterus mangsa dengan menggunakan his bare hands...entahlah nak panggil hanjing ke manusia kalau mcm ni..

pr3ttytw33ty posted on 4-1-2013 11:15 PM
knp dihantar ke singapore ya? bukankah india terkenal ngan institusi medikal nye?

Sebab kerajaan india nak alihkan isu ini, sebab tu ditanggung hantar ke singapura tapi dah mati, so lagi teruk jadinya

TimahMulia posted on 5-1-2013 09:34 AM
penjahat tu bukan saja merogol dan menggunakan besi untuk mencarikkan vagina wanita tersebut tetap ...

kalau la aku ada kuasa ajaib, leh jd invisible, pecah masuk mana2 tanpa diketahui org..nak je aku culik mak/anak pmpuan/adik/kakak  perogol ni n perogol ni sekali..

then aku wat ape yg perogol ni wat kat Damini ni, kat mak/anak pmpuan/adik/kakak perogol2 ni kat depan mata perogol2 ni sendiri...

aku nk bg dorg rasa apa yg famili si Damini ni rasa...baru puas hati..kalau setakat hukuman mati je bagi aku, x cukup...serius x cukup...sekali gantung, dah kiok...Damini ni rasa lebih teruk dari tu sebelum dia mati...

Follow Us
aku ingatkan ada org bua demo cara merogol dlm bas td. rupanya demo lain. cis

budak umor 17 tahun yg paling teruk buat kerja kejam tersebut..dia yg rogol damini tu 2 kali dan dia lah yg tarik keluar uterus gadis malanng tersebut..17 tahun tu consider budak2 lagi ke? kalau ditakrifkan dia sebagai budak, maka hanya hukuman kadar2 pada penjenayah juvenile saja lah kekdahnya..

x jadilah nak ke inda end of this year..kejadian malang boleh berlaku bila2, jadii elakkan saja diri dari masuk mulut rimau..

kenapa mata dia ajdi mcm lebam seteruk tu ????

org kata malam pertama pun seksa...ini dirogol rakus bertalu2 bergilir2...bangsat 6 ekor ni apa rasa kalau mak mrk dorogol dgn cara yg sama dan mrk diliwat dgn cara yg kejam ???

walau apa pun jawabnya....kejam dan sgt sadis perbuatan rogol ni...dan awek ni mmg cun...walaupun xcun sekalipun....rogol tetap jenayah...

rogol tu satu alat  utk  mematikan manusia dgn cara yg sgt sadis.

rogol tu satu tragedy.

HannahMontana posted on 7-1-2013 10:05 AM
kenapa mata dia ajdi mcm lebam seteruk tu ????

cikhannah, gambar yang tertera dekat internet tu katanya bukan gambar original..
gambar orang lain..setakat ni ibubapanya belum lagi mengizinkan gambar mangsa
disiarkan..cuma namanya saja yang sudah direvealkan kepada umum oleh bapanya..

ini link die..

http://www.mirror.co.uk/news/wor ... tims-father-1521289

ntah2 balak die bsengkonkol dgn penjenayah shiyal tueee, apa mslh penjahat2 tu dgn pompuan malang ni smpai kne mcm tu sekali? ke balak die yg bhutang yg bproblem ngn penyangak2 ni? taula yg balak die pun injured sma~ntah2 lakonan semata2 nk coverina diri sendiri, kat mesia ni pun bertimbun dh jenayah dilakukan oleh org yg dkenali dn dipercyai..fishyyyy

Ini lah jadinya bila undang2 ciptaan manusia di gunakan

Hmm.. dalam budaya depa pon kaum wanita ala2 2nd class gitu
Pompuan yg mati laki ala2 kena keji.. cam tu lah

zaman2 dulu..kalau wanita mati laki wanit tu kena bakar hidup2 sama dgn mayat laki dia..sekarang ni wanita2 balu
diletakkan di satu koloni khas untuk balu2 dan diabaikan..tua menunggu mati saja.

TimahMulia posted on 8-1-2013 08:48 AM
cikhannah, gambar yang tertera dekat internet tu katanya bukan gambar original..
gambar orang lai ...

Terima Kasih ,TimahMulia.

cantik mangsa rogol tu...pelajar perubatan lagi...

al-tapahi87 posted on 5-1-2013 10:23 AM
kalau la aku ada kuasa ajaib, leh jd invisible, pecah masuk mana2 tanpa diketahui org..nak je aku  ...

ko ni pun sama. perogol yg salah, mak adik kakak dia gak yg jadi mangsa ko nak rogol. dasar perogol.

salwani911 posted on 9-1-2013 12:38 AM
ko ni pun sama. perogol yg salah, mak adik kakak dia gak yg jadi mangsa ko nak rogol. dasar perogo ...

aku nak bg perogol tu rasa, apa rasanya bila tgk adik/mak/kakak dia kena rogol...dia patut pikir cmtu dulu sblm dia rogol org....

hehe...x hingin aku nak rogol sgt pun mak/adik/kakak dorg...just nak bg pengajaran...

ko xtau betapa geramnya hati aku...smpai aku rsa kalau dorg ni kene hukuman gantung pun x cukup memadai..patut satu keturunan dorg kena bunuh sma...bg x wujud dah keturunan perogol2 ni...tu paling setimpal la..

spiderman80 posted on 3-1-2013 05:28 PM
Kan? Dulu si Saiful pun taklah dihantar sampai ke hospital Singapore.

hospital singapore je ke yg leh setelkan kes2 rogol nih??

teruk betol perangainya..