CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: BidadariAnggun9

Dituduh hidup sunyi tak disayangi.....

BidadariAnggun9 posted on 7-1-2013 02:59 PM
Baca kt bod gossip lg mcm2 dorang tulis kan.... kdg aku gelak jugak baca posts dorang ... sampai k ...

btol3x...aku pon merata aku jenguk..

syue86 posted on 7-1-2013 03:45 PM
ooo...
dh clash
ekceli xtau pn ur thread ke ape

Iye....... aku x rasa bebas dgn ke'busy'body dia....... so aku tinggalkan dia..

ignore jer... susah nak memuaskan hati org len... per jer yg kita buat pasti ader yg xkena... jadi wat xtaw jer... lama2 dorang diam sendiri...

awan_kelabu posted on 7-1-2013 03:51 PM
peluang ngadap pc 24/7

x kenal pun xpe, kenal pun xpe

Aku ada baca sorang tulis psl kenal tak kenal ni...... kalau org tak kenal kita kat porum, kita bebas nak tulis apa.... tp bila ada org dah kenal kita kat luar forum, sepatutnya kita lebih byk fikir nak tulis apa supaya org tak nilai peribadi kita dr penulisan kita. .... lebih kurang mcm tu la, org tu tak tulis mcm tu... aku olah ayat bg sedap sikit baca....

Aku remain anon sbb aku bimbang kredibiliti aku tergugat if ada client aku rupanya forumer dlm ni.... not good for business especially when u r in profesional field.....

menjad posted on 7-1-2013 04:40 PM
ignore jer... susah nak memuaskan hati org len... per jer yg kita buat pasti ader yg xkena... jadi w ...

Baiklah..... saya akan buat dia diam dgn cara ignore post dia....

iols pun sunyi..
sbb tak de awek  

Follow Us
just sharing la, aku pnh gak kena attack dgn forumer len bila bg pandangan. tak setuju dengan pandangan aku. siap mentioned dia forumer lama, lebih experience & the way aku lontar pandangan x bertimbang rasa etc.
Aku punya style, explain dulu pandngn aku barang 2/3 kali & lepas tu kalau x puas hati jugak, sayonara la kat depa.

Aku syok berforum psl boleh kenal org dr mcm2 background & of cos aku boleh blajar banyak benda even dlm forum.
Dan aku dah berkawan dgn beberapa forumer. So far ok jer. Sebabnya maybe aku maintain sederhana dlm berforum

jap aku lari topik ka

jazaa posted on 7-1-2013 04:00 PM
Aku tak suka mengadu kat orang, tapi orang yang suka mengadu kat aku.....

Sebab ko jual buku kan.... jdk apa2 masalah ko refer la buku yg ko jual... betul?

Now org yg tuduh aku hidup kesunyian dah tag follow aku... kelakar tak?

MeeSai posted on 7-1-2013 05:07 PM
iols pun sunyi..
sbb tak de awek

Aku ingat ko pompuan...... cari la awek...

Innrukia posted on 7-1-2013 05:35 PM
just sharing la, aku pnh gak kena attack dgn forumer len bila bg pandangan. tak setuju dengan pandan ...

Citer psl forumer lama, aku nk gelak la..... ada jugak tuduhan kata aku MN forumer lama... ms aku mula2 join forum & bukak thread org dah tuduh aku MN someone.... bila aku ty MN apa, dorang tak bg tau.... sampai la sorang bekas mod tu PM aku beriya kata aku MN org, last2 aku jdk pelik..... bkn pelik kena tuduh MN tp pelik apa yg hebat sgt dgn MN yg dorang tu kata aku.... kalau 1-2 aku x heran tp aku dpt info geng2 forumer lama mmg syak aku MN.... biler aku ty MN apa, takde sorang pun yg nk bg tau..... maknanya dorang sendri tak pasti dgn tuduhan tu.... aduhhh pelik aku, maybe dh lama sgt berforum sampai byk sgt syak wasangka dlm diri....aku msh nk tau sgt MN siapa yg dituduh itu.... apakah kehebatan, aura dia sampai org mcm susah hati sungguh2.... aku jugak yg jdk mangsa tuduhan mereka.....

Bab tak blh terima pendapat tu biasa la.... ego manusia...

test..test...
(saja nk ngetest sbb lama dh xberporem. selalu sr je. jgn marah ye TT)

ai suka je msk porem xkisah la kat bod mana pun sbb dpt hilang tensen. bg ai porem ni tempat ai release tensen and boring. kdg2 ai gelak sorg2 mcm org gila kalo bc uols punya reply. ada mak kisah apa org nk kata..... Last edited by bunga.lily on 7-1-2013 06:42 PM

BidadariAnggun9 posted on 7-1-2013 06:18 PM
Sebab ko jual buku kan.... jdk apa2 masalah ko refer la buku yg ko jual... betul?

Amboi kau.....
Perli nampak......

Ala....relax lah BA...ni forum je...lantak lah orang nak kata apa....pada aku, kalau komen orang tu bernas, aku suka je...aku tak de le nak korek dia ni sapa, kerja apa...single parents ke double barrel ke....yang penting apa yang dia tulis....  

kalau komen dia tu blh buat aku mengekek-ngekek ketawa, aku follow je komen-komen dia...lain orang lain pandangan....
Ada gak komen forummer yang berjela, yang sikit-sikit nak komen seolah-olah dia hamba Lindungan kaabah, aku abaikan je...aku scroll down laju-laju bila nampak posting dia.....  ala....kita blh nampak lah dari penulisan orang tu, plastic ke Ori..... Ada gak yang kena bantai kat forum, tapi pada aku dia tu tak de le teruk mana pun cuma orang je yang salah anggap....maklum lah manusia....asyik nak cari salah orang je...

ni aku nak tanya kau....yang kau sentap ni pasai apa....setahu aku, kau ni bukan nya kememeh....kau tak kisah orang nak kata apa....haati kau cekal, takkan bila orang tuduh kau mcm tu kau nak sentap lak... tak vogue lah mcm tu....

p/s:  maid kau tu masak bubuh kicap lagi ke?..kau beli le buku resepi dari kedai buku aku ni..cari yang tak de masakan kicap.....
Last edited by jazaa on 7-1-2013 06:57 PM

nak post jugak..iols tau jugak la kesah2 kat bod tu sebab selalu SR kat sana
apa yang boleh iols cakap, uols ignore je orang2 yang perasan bagus camtu..
orang macam tu takkan suka duduk diam..kekdahnya kalau orang buat salah, report ke momod, kalau sendiri buat takpe
duk tuduh orang kesunyian, diri sendiri pon sama
as for me, iols masuk forum ni sebab iols suka baca2..banyak benda yang boleh dibaca kat porem ni daripada dari duk mengekor orang pastu tunggu time je nak attack, kan

BidadariAnggun9 posted on 7-1-2013 06:26 PM
Citer psl forumer lama, aku nk gelak la..... ada jugak tuduhan kata aku MN forumer lama... ms aku  ...

Owh...kau pun kena gak pasal MN ni ek?.....

kau kena redha BA....diorang terjah kau pasal MN ni sbb diorang dah kena pengalaman hitam...jadi bila ada orang baru yang gaya bahasa & cara penulisan tu mcm MN yang dah terkantoi tu, diorang jadi fobia lah....mcm kat BOD MPS tu....bila ada je cerita yang tak berapa nak masuk akal, nama sorang MN akan terkeluar lah, sbb ramai yang dah tertipoo dulu.....  Memang hebat lah MN tu, jadi kau kena berpikiran positif yang komen kau pun sehebat MN tu......

jazaa posted on 7-1-2013 07:06 PM
Owh...kau pun kena gak pasal MN ni ek?.....

kau kena redha BA....diorang terjah kau pasal MN ni ...

MN tu menatang pa?
Maklumlah baru blajaq kenai short form..
Kat sini gak aku Kenai short form cam ak @ aq = aku....etc. baru sedaq diri betapa outdatednya aku...x gitu  ?

Innrukia posted on 7-1-2013 07:20 PM
MN tu menatang pa?
Maklumlah baru blajaq kenai short form..
Kat sini gak aku Kenai short form c ...

MN tu bukan menatang.....Multi-Nick lah Inn......

kan...kat forum kita belajor mcm-mcm.....
Lava kata ada buku cakar Harimau lah....selama ni aku tak tau pun, padahal aku jual buku.....

jazaa posted on 7-1-2013 07:26 PM
MN tu bukan menatang.....Multi-Nick lah Inn......

kan...kat forum kita belajor mcm-mcm. ...

Noted with thanks.
Huhuu mmg mcm2 sbb tu dh cam addicted skit ngn forum ni.

Org nk komen apa ske( short form utk suka hahaa) hati depa la. Yg positif aku amik pakai yg negatif aku buang longkang....

tapi kalo aku, memang salah satu sebab aku join porum ialah sunyi. kawan2 semua dah kawin. derang pun ada komitmen lain takkan 24jam nak melayan aku
2.sebab boring. mengadap keje 8jam boring ooo... kena la baca gosip2 sikit
3.tambah info. dapat tau byk benda sbb forumer dari pelbagai latar belakang.
4.tambah kawan..mana tau kot buleh tersangkut jodoh disini

Cyempaka posted on 7-1-2013 11:21 PM
tapi kalo aku, memang salah satu sebab aku join porum ialah sunyi. kawan2 semua dah kawin. derang pu ...

Azhan Rani mamat yg berlakon jdk husband nasha aziz dln supermak kan? Dia jdk inspektor polis..     ko minat dia eh..... blom kawin ke mamat tu?