CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eyka

tvN K-POPStarHunt2(ChM), StarWorld 4Feb 6pm). LingLing,Erul,Sam Congrate!

parasitology posted on 30-1-2013 12:57 AM
yg tony belanja tu eh...kalau pi kedai makan takpe kot...pepandai la production cari tempat makana ...

Ha'ah, yang tu kat kedai makan.. Pizza pulak BTOB yang belanja..

AlienGurlz posted on 30-1-2013 01:08 AM
Ha'ah, yang tu kat kedai makan.. Pizza pulak BTOB yang belanja..

haah kan, pizza tuh...mungkin pizza tu krew yg sediakan BTOB cuma berlakon cam dorang bawak je...pizza veggies jah kot

parasitology posted on 30-1-2013 01:15 AM
haah kan, pizza tuh...mungkin pizza tu krew yg sediakan BTOB cuma berlakon cam dorang bawak je...p ...

Harap-harap begitu la Kalau tak...............

parasitology posted on 30-1-2013 01:00 AM
dah tgk episod 10...erul selalu terlebih penghayatan tu...jadi nampak tak natural...lia tu pulak yg  ...

Kpop Star Hunt 2 ni pertengahan bulan 12 dah abih rekod dah....kira dah tahu la pemenangnye.. harap Erul dapat la Top 3 finalist

AlienGurlz posted on 27-1-2013 09:01 PM
Ep tadi pun Erul dengan Eryn ada makan pizza dengan makanan-makanan korea.. Tak tahulah halal ke t ...

ofcoz pihak produksi ambil berat...kat sana pun byk restaurant seafood dan vegetarian....takan la dorg nk berani makan2 benda2 yang tak halal...

haa...jumpa pun tred pasai ni....baru pasang Unifi, tu yg baru terperasan program ni.....tgk2 ada Malaysian contestant plak...si Erul plak tu....aku tak tgk pun Erul kt AF dulu...tp sbb tau dia peserta AF dan gigih plak bertanding kt Korea tu yg melekat tgk tuh....

bangga la ngn Erul tu...dia nmpk bersemangat sgt..walaupun dia ala2 over gak ngn tune suara n mimik muka tp juri2 semua suka dia....nmpk kesungguhan dia....harap2 dia terpilihlah sbg retis CUBE lepas  ni....tp aku dengar2 dia skrg mmg dah jd trainer kan? baguslahh....

Follow Us
dlm Ep. 10 baru2 ni, aku nk komen sketlah pasai Eryn tu....tak brp berkenan dgn perangai dia...asyiklah sebut me n her ( Ling Ling ) are very different, kejadahnyer different...pi jelah buat task tu betul2 dan yakin...mcm awal2 dah nk menyalahkan org lain plak....then masa performing stage, astaga!! suara ke laut sgt..bunyik merengek2 je lebih pastu OMG! pe kes asyik  melentuk2 kepala kt bahu si Changsub tu...gedix sgt okeyy...adeilaa...memalukan sgt peel, Changsub tu pun mcm ala2 geli ngn dia...mmg patut sgt ko tersingkir dek non....

melia_star posted on 30-1-2013 11:25 AM
dlm Ep. 10 baru2 ni, aku nk komen sketlah pasai Eryn tu....tak brp berkenan dgn perangai dia...asyik ...

suka ling ling, classy jer melayan perangai si eryn tu

twinkystar posted on 30-1-2013 12:06 PM
suka ling ling, classy jer melayan perangai si eryn tu

tulah...Ling ling tu positif jer...after judge bgi komen dia kata maybe judge nk Eryn tu become stronger dgn komen tu...okey jer, aku suka budak tu....mature...

parasitology posted on 30-1-2013 12:57 AM
yg tony belanja tu eh...kalau pi kedai makan takpe kot...pepandai la production cari tempat makana ...

ha'ah mesti tvn dah fikir semua tu.. lagi pun dorang takkan tunjuk ttg nak pilih makanan kat tv... bayangkan rakaman ada 24/7 tapi slot kat tv tak sampai sejam pun

Saya suka dgr suara Tanya...Erul opkos la sy support dia....harap sgt dia dapat jd trainer kat CUBE....Erul ada cita2 dan dia sgt berusaha...cita2 dia bkn angan2 jer....smlm erul ada tweet,dia akan muncul kat TV malaysia utk muzik2 hujung feb nnt... selagi tak abis kpop star hunt 2 ni tak tahu kedudukan Erul....dia skrang kat sini ke kat korea.???

dlm Ep. 10 baru2 ni, aku nk komen sketlah pasai Eryn tu....tak brp berkenan dgn perangai dia...asyik ...

hehe selamat datang....

tp kan kalau korang perasan bagi yg tgk dari ep 1 season 2 ni... style tvN ni atau lebih tepat lagi korea.. suka tunjukkan yg sensasi bersifat negatif contoh "org ni tak bagus sbb dia tak rajin..." atau "suara sedap tapi takde rupa"

berbeza dgn style malaysia yg lebih terarah tunjukkan sesuatu yg positif contoh "walaupun dia tak rajin tapi dia bagus" atau "walaupun rupa takde tapi suara dia sedap"

nampak tak? kiranya tanpa rasa bersalah dorang boleh create image utk artis untuk memainkan perasaan penonton dan menaikkan rating serta buat kita bersetuju dgn pemenang yg dipilih... so gud luck erul huhuhu pasaran korea ni sebenarnya menakotkan..

Rate

1

chikuyotei posted on 30-1-2013 05:53 PM
Saya suka dgr suara Tanya...Erul opkos la sy support dia....harap sgt dia dapat jd trainer kat CUBE. ...

semua peserta dah balik negeri masing2... rakaman kpopstarhunt2 ni dah habis minggu kedua disember 2012... peserta mungkin dah tau saper pemenang... penonton jer tak tau sbb rancangan tu tak habis lagi kuar kat tv.....

ismaha posted on 26-1-2013 01:50 PM
Aa'aa kan....hahahhah......mesti hangin erul tue....., nmpak sgt pakej xberapa nk cku ...

ala erul tu tukar gigi jer... kekekekeke kat sana kan pentingkan rupa...

AlienGurlz posted on 30-1-2013 01:20 AM
Harap-harap begitu la Kalau tak...............

cuba letak diri ko kat situ... kalau benda tu tak boleh dimakan takkan ko makan... samalah dgn erul & ereene tu..

Ingatkan aku seorang je yang tak suka kat Eryn

ofcoz pihak produksi ambil berat...kat sana pun byk restaurant seafood dan vegetarian....takan la dorg nk berani makan2 benda2 yang tak halal...

Mugkin la kot

cuba letak diri ko kat situ... kalau benda tu tak boleh dimakan takkan ko makan... samalah dgn erul & ereene tu..

Tak adalah.. Aku cuma cakap je.. Kadang-kadang ada juga orang yang tak kisah bab makan. Makan je apa yang orang bagi walaupun tak tahu halal ke tak..

ok nk tgk ptg kang

nk ngadu ni, ptg smlm Unifi dah off semua preview..so, dah takder channel 181...nk kne subscribe la pulak...terpaksalah sbb nk tgk sgt si Erul berentap...

melia_star posted on 31-1-2013 10:24 AM
nk ngadu ni, ptg smlm Unifi dah off semua preview..so, dah takder channel 181...nk kne subscribe la  ...

dah habis tempoh sebulan kot.. hehehe