CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: yayah8989

Roh Perempuan Mati Kene Kelar Merayau Dan Minta Tolong

isss ko nie aku tak nak nampak le benda tu...dengar pun tak nak...tp kat umah aku skrg nie pun penah kene gak lps tengok cd cite karak tu...kumain dia menyakat aku n anak aku...time suami aku tak tido tak de pulak nak menyakatnye...alih2 aku pasang cd mengaji baru la aman skt...n ada gak menyakat skt2 aku pegi toilet dia main tutp2 lampu...ingtkan lampu rosak aku sruh la suami aku repair...katanye dah tengok ok jer...lps tu bila terjadi mcm tu aku angin la kan...tengah best2 bash muka kene mcm tu...aku sound lar ckp jgn kaco lar org nak cuci muka nie...pegi main jauh2...nie bukan tempat main..baru la tak de nak menyakat nye...

ina_na posted on 19-2-2013 05:21 PM
isss ko nie aku tak nak nampak le benda tu...dengar pun tak nak...tp kat umah aku skrg nie pun penah ...

yeker? dia nyakat ko mcmne???
wah byak nye pengalaman ko????

mula2 nampak le dia tertoncet tu kat almari baju baring mengiring muka menghadap ke aku...lps tu nampak dia kat ujung penjuru bilik...bila pasang cd mengaji ilang terus...n tak lama lps tu main tuttp2 lampu lak...tu yg ingtkan nak tukar je lampu baru...suami aku kata elok lg tak de mslah...bila kene lagi mau la aku bising..dah tengah muka berpenuh gan sabun kan kene mcm tu...kena la sound dari aku...kdg2 yer aku terasa seram kdg2 aku geram lak...tp takut tu ada gak la kan...

ina_na posted on 19-2-2013 05:35 PM
mula2 nampak le dia tertoncet tu kat almari baju baring mengiring muka menghadap ke aku...lps tu nam ...

ko nampak ke rupa dia mcm ne??
waa tak dpt ku byangkan bertapa buruknyer
muka dia

muka nampak itam jer coz aku rabun kan dah bukak contact lens jd tengok dr jauh nampak itam jer la...

ina_na posted on 19-2-2013 05:46 PM
muka nampak itam jer coz aku rabun kan dah bukak contact lens jd tengok dr jauh nampak itam jer la.. ...

untung gak jadi org rabun ni
xdela takut sgt kalo ternampak kan

Follow Us
untungnye tu ler tp pelik la kan nape lak benda putih nie duk mengiring mcm nie kat almari nie...puas la memikirnye nak bg check mls...lps tu nampak dr lampu bilik jer kan...baru la nampak toncet tu...baru la rs takut tp terfkr gak tak leh takut kat dia kene takut kat allah...tu yg gigih pasang cd mlm2 tu...perlahan jer la...esok siangnye pasang la cd mengaji kuat2...jiran sebelah cina dengar dia pulak pasang cd mengaji dia siap bakar2 kertas sembahyang dia pulak...adeh ler..

yayah8989 posted on 19-2-2013 09:26 AM
ko tak penah duk hostel ker?
tgok org histeria pon x penah?

Aku dok hostel sejak form 4 lg. Tp x pnh kne pape. Siyes dohh. Dok uma sewe sorang2 pon xde pape gak.

zakutaki91 posted on 19-2-2013 06:28 PM
Aku dok hostel sejak form 4 lg. Tp x pnh kne pape. Siyes dohh. Dok uma sewe sorang2 pon xde pape g ...

yeker.. x smpai lagi mase untuk ko tgok tu
InsyaAllah ade rezki ko, ko nmpak gak nnti..

ina_na posted on 19-2-2013 05:59 PM
untungnye tu ler tp pelik la kan nape lak benda putih nie duk mengiring mcm nie kat almari nie...pua ...

eh eh tau pulak org cina tu pasal hantu ek?
tah2 dia pon kene kaco gak malam tu tak
pas lari dari rumah ko

yayah8989 posted on 19-2-2013 06:45 PM
yeker.. x smpai lagi mase untuk ko tgok tu
InsyaAllah ade rezki ko, ko nmpak gak nnti..

Nmpk je lah. Yg laen2 aku xnk.

kadang2 melayu ni kalao jumpe hantu pompuan mesti pakaian die koyak rabak,rambut mengerbang.....kat board ci lagik best,aku tny asal pompuan mati jadik pontianak,lelaki mati jadik ape?ade yang jwp jadik drakula

zakutaki91 posted on 19-2-2013 08:53 PM
Nmpk je lah. Yg laen2 aku xnk.

ok aku hope la ko dapat pe ko nak

TuntungReturn posted on 19-2-2013 09:24 PM
kadang2 melayu ni kalao jumpe hantu pompuan mesti pakaian die koyak rabak,rambut mengerbang...:lol ...

tak penah dengar kalo laki jadi hantu aper

Macam penah dgr cite nih..dekat lipis nak ke koyan sebelum simpang nak ke keledek ke?

Apsal hantu ni slalu kaco org x bersalah?? INI SMUA POYOOOO!!! Kaco la pembunuh tu balik ...

ina_na posted on 19-2-2013 03:42 PM
jgn ko dl kan aku penah nampak tau ms tu kat upm ler thn 2002 kot ada staff upm mati bunuh diri...kw ...

kisah budak pompuan yg mati kat kubur tu, betul ker? ada org duk dngar suara pompuan menjerit dr arah kubur, tp diorg buat donno, esoknyer kuar citer ada budak pompuan ilang/mati kat situ..

p/s - fakulti paling berantu kat upm bagi aku,adalah FBMK...

oni313 posted on 20-2-2013 06:25 AM
kisah budak pompuan yg mati kat kubur tu, betul ker? ada org duk dngar suara pompuan menjerit dr a ...

bkn ygtu nie kes dah lama thn 2002 ke 2003 tak ingat dah...staff upm bunuh diri kat lab katanye ada prob gan wife dia...lelaki n antu nie jenis duk kat divider tepi jln fakulti tu...ms aku nampak dl lar dah lama dah lebih 10 tahun kalo kira skrg nie...

ina_na posted on 19-2-2013 04:25 PM
bukan aku kata rezeki kawan aku yg kata tu rezeki aku...gile ke nampak antu tu rezeki baik...tp aku  ...

sempoila ko ni... leh bisik macam tu... tp sebenarnya kalau korang bisik lagi benda tu faham clear, takyah nak jerit sbb dunia diorang kan keterbalikan dunia kita... habis tu bila ko cakap gitu.. kak limah tu belah tak???

jefrilza posted on 20-2-2013 11:22 AM
sempoila ko ni... leh bisik macam tu... tp sebenarnya kalau korang bisik lagi benda tu faham clear ...

hantu kak limah yg mana...yg kat umah johor skrg nie ke...tah dah diam je dia dah pegi main tempat lain la agaknye...yg kat umah mak aku dl mak aku ada panggil ustaz tuk buat pe2 yg patut lps kejadian adik aku pengsan nampak sekawanan kak limah berjimba2 dpn umah...