CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dlayla

AURAWHITE

sy makan ok jer.. period on time..
member2 sy pakat beli jugak sekarang ni..
semua tergoda sbb diorg kate nmpk mmg npk perubahan kecerahan..

suda try aurawhite baru n ferwhite lama,,ferwhite pon ado yg baru,,

saya jenis suka make it simple,,malas nk bancuh dgn air,,kena shake lagi,,pastu kuar buih byk,,,

so saya makan pakai sudu plastik yogurt nestle,,amek ikut suka bebila pun hahaha

so bila makan mcm tu saja,,,dr segi rasa,,saya suka aurawhite  yg baru (900mg) dr yg lama (400mg) more than ferwhite (500mg) yg lama,,ferwhite cam manis sgt sampai puseng pala even saya amek sket ajo,,mungkin ade letak gula stevia kot,,aurawhite,,takde la masam sgt,,,so-so aja,,sedap ja bila da atas lidah,,

perubahan kulit?,,,entah,,sebab saya kejap rasa cam kuning langsat,,kejap rasa cam sawo matang,,tp kalo membeli belah,,selalu jurujual tu cakap,,u cerah mcm cina ;p

n rasa cam ada tenaga lebih,,kurang penat,,,membuang senang,,saya ni cikgu,mmg banyak kerja n kurang tidur yg berkualiti,,,but saya tak stress n lalui aja semua hee,,,lambat ke cepat siap keja,,jgn tak buat lansung n abaikan tanggungjwab,,yg penting btulkan niat n positive thinking,,jgn suka tangguh keja,,lg2 ngaja subjek PJ,,mmg ikut sama melompat ngan budak2,,even ada ja mulut jahat diluar sana kata cikgu banyak rehat n tunggu gaji masuk aja end of the month kan ;p

kedua2 mempunyai fungsi yg sama,,so saya vote for aurawhite yg baru hehe ;p malas dah try yg lain,,,so kalo abes yg ni konfem akan join spree kat sni,,,saya penah join spree Putri J n Spree Kinna,,tp rasanya dua-dua pon dr kak lid juga,,tq ye,,saya beli ;p,,sonok join spree,,dpt brg original dr otai2 lama cari forum dgn affordable price

sekian review sy ttg aurawhite

psstt,,now da ado stem cell strawberry la pulak

saya jugak menelan glutaking (spree maa_sccot) n dian pixy vitamin e (beli rega retail),,,saya jarak2 kan pengambilan berselang hari,,,

n no make up jgk,,,nk tgk gambo,,,hee toksah la,,,still banyak scar pimple di zaman remaja ;p

niat nk Sihat n cantik  kerana Allah,,bila sihat,,nk beribadah pun sonang,,,plus kalo yg sudah bersuami,,cantik utk suami,,utk confident level n kepuasan diri sendiri,,,tp yg lg penting,,akhlak n prangai tu biar la cantik jugak ;p Last edited by khalilah on 1-5-2013 11:26 AM

shiraloveyou posted on 30-4-2013 08:29 PM
kawan saya cerita dia mkn aurawhite,period dia utk bln ni lambat seminggu...saya ade beli tapi takut ...

ehhhh, bila u cakap macam ni baru sy perasan... i pelik kenapa bulan ni period lambat 2minggu
sebelum ni period i sangat teratur, kalau lambat pon dalam 2-3hari macam tu jer
spot on! maybe sebab aurawhite ni kot... hmm, nasib baik dah tinggal sikit jer
taknak la teruskan... dah la tak nampak hasil pon

actually i wonder betul ke produk2 ni berkesan.. sebabnya takde pon real testimoni dr forumer CARI ni
semuanya dari org luar. ntah betul ke tak kesahihannya kita tak tau
biasala kalo penjual, semua canang itu berkesan...ini berkesan
last2 kita pengguna ni habes duit...satu effect pon tak nampak

hmm... korang yg consume aurawhite ni so far puas hati tak?

sy nk kongsi dgn apa yg sy rasa selepas minum AW ni..ok, pada mulanye sy sebagai pembeli kurang pecaya sgt dgn testimoni2 sblum ni..tapi hati meronta2 nk mencuba..   sebelum ni sy mengalami sakit tumit sebelah kiri yg agak teruk jgak,agak 3 bln jgak sy menderita sakit tumit..bkn tumit pecah2,tpi sakit bila sy mula memijak lantai,klau bangun pagi bisa sgt rasanye..sy pn order la 1 jar pd putriJ,bila dh dpt AW,sy minum la ikut arahan yg diberi..klau sbelum ni sy peminat tegar teh,kini sy kurangkn minum,tpi sy lebihkn minum air masak..berliter2 la sy minum air masak..selepas seminggu minum AW sy dh mula boring, sb mcm x berkesan je ,tpi sy sabarkn hati lagi,sy minum dan terus minum AW sampai la bekas AW tu dh mula ringan,esoknya bangun pagi,cam biasa pijak kn kaki pelan2 dilantai dan bangun..ehhhh dh x berapa sakit dan bisa mcm selalu..biar betullll.. sb sy tidak pernah minum sebarang ubat pn tuk sakit tumit ni..AW ni la yg pertama sy cuba..alhamdulillah..nampaknye berkesan..
pgi tadi bngun nk minum AW,laaa dh abissss  terus PM kak lid,sy order lg 2 jar..tapi stok kak lid plak kehabisan..ni sy sabar menanti kak lid pos kn 2 mei nti..sy nk pulihkn sakit tumit sy smpai ok betul2.sy minum AW bkn saja nk dpt kulit yg gebu ,tpi utk kesihatan sy juga..  oppps lupa nk bg tau,kulit muka sy pn dh cerah dan yg ketara bersih..walau pn lambt sikit nk tunggu,sb sy bkn gadis remaja,tp wanita yg berusia awal 40an.. Last edited by kristal on 1-5-2013 05:45 PM

Nak tanya..

Katakan kalau kita stop consume AW ni, adakah kulit kita akan terus maintain gebu dan putih ataupun akan kusam semula?

Follow Us
SiRiangRiang posted on 19-4-2013 09:48 AM
rasa sama je..
saya sukat bagi kuantiti sama ikut scoop mula2 dulu..
sama je..sebijik..

blh x tepek gambo scoop tu kat cni... sy baru seminggu (x smpi seminggu) guna aurawhite tp da nak abeh da.... sy ikut jer 2 scoop pagi... 2 scoop malam... mmg x smpi sebulan la nmpk nyer...

ade sesapa tak kt sini da gune aurawhite ni??? kesan dia ok x?

tapirbiru posted on 24-4-2013 10:48 PM
buleh pecaya ke ni produk mcm ni..sbb aritu ade tanye dermatologist kat prince court dia kata kalau  ...

tula...skrg ni mkin bnyk produk kcantikkn mcm ni.aku nk try tp takot..aku tgk ade org nk cntik siap mkan bergelen pil sume.bnyk sgt ubat2 an bkn elok pon utk ksihatan.merosakkan buah pinggang adela.xtakot ke??so far aku cume amalkn vitamin e n vitamin c yg kat pharmacy ke.xbrani nk bli produk ksihatan dr internet.

Sy pon sama.. takutla skarang ni byk sgt produk kecantikn.cantik.segera plak tu.. x takut ke...

WawaRaRa posted on 3-5-2013 01:40 PM
blh x tepek gambo scoop tu kat cni... sy baru seminggu (x smpi seminggu) guna aurawhite tp da nak  ...

klau kita minum 2 scoop mlm 2 scoop pagi ,memang x smpai sbln pn..

WawaRaRa posted on 3-5-2013 01:40 PM
blh x tepek gambo scoop tu kat cni... sy baru seminggu (x smpi seminggu) guna aurawhite tp da nak  ...

saya try tepek nanti eh..
xtau la boleh ke x sebab pc opis ni xleh bukak photobucket..

saya dh abis 2 jar AW sekarang masuk jar yang ke-3, beli  spree ngan Putri. so far ok la, tapak kaki dah licin, kulit rasa lembut, ada cerah sikit, tak mengganggu period, dan yang paling penting sakit lutut kiri saya beransur-ansur hilang. kini saya boleh solat dengan selesa.

cmf_ladybird posted on 7-5-2013 04:35 PM
saya dh abis 2 jar AW sekarang masuk jar yang ke-3, beli  spree ngan Putri. so far ok la, tapak kaki ...

so far memang yang ni paling best,

lawas pun ya...kulit bertambah halus...whitehead and blackhead berkurang.....dan...selera makan pun berkurang.... pasal tu saya gagah gak la ....buat spree...pasal product ni bagus

walau untung tu lepas kos sana sini..x untung lipat2 tapi berbaloi....

baru je beli aurawhite thru fb..hrp2 sesuai la dgn diriku ini..baru prasan blh join spree kt sini..so, klau ok, next time i join okk..

yancute79 posted on 8-5-2013 09:43 PM
baru je beli aurawhite thru fb..hrp2 sesuai la dgn diriku ini..baru prasan blh join spree kt sini..s ...

Boleh aja join spree nanti...

memang best product ni...

miss_kikilala posted on 9-4-2013 06:52 PM
opismate sy dh ambik aurawhite 2 tin..
perubahan yg sy tgk..muka dia tetiba naik byk jerawat..pastu ...

opis mate  vase guna dah masuk jar ke 2 .... dia kate kulit kering jadi lembap, eyebag hilang, tapi malangnye jerawat kecik2 keluar dgn aktifnye kat muka dia ....maybe healing crisis kot .... kat opis ni diorg buat spree .... 10 jar = rm1k ....kalo 25 jar =rm950 .....

sarahsyahira posted on 26-3-2013 01:20 PM
Saya makan SNE, BE and excel Tea. Best. Sebab apa best? sbb die merawat dari dalam dulu. Die ikut st ...

SNE tu cm ne rupenyer....bape RM....cm berminat lak tang ilangkan jerwat tu..sbb muke sy berjerawat batu

babY24 posted on 29-4-2013 11:27 AM
NK LET GO AURAWHITE LOM BUKA.. PM SEGERA.. HARGA MURAH2 JE.. RM110 TRMASUK POS LAJU

nape nk jual pulok

fizameliza posted on 9-5-2013 05:07 PM
nape nk jual pulok

MALAS NK JUAL DAH.. SBB SEMUA ORG CAM JUAL MURAH... HUHUHU