CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Anak_Nogori

Anwar: 'Adakah saya gagal dalam PRU?'

NAT_11 posted on 13-5-2013 09:23 AM
Hahahaha.........sudah tahu bertanya pulak!!!!!

Ini keputusan hasil undia PRU13:

kan.. lain la kalu dorg bertanding satu logo yang mewakili semua parti..
bila2 je dorg ni boleh tarik diri dari pakatan...

pakcik nuar kan pernah bersama2 BN sebelum ni, dia pun pernah bertanding dalam PRU, so tak kan lah tak tau macam mana nak bentuk kerajaan persekutuan.. atas dasar ape.. tak kan la tetibe kalah nak tukar terus semata2 nak menangkan dia..

ai skrg takut tgk muka dia..

BlueHand posted on 11-5-2013 05:58 PM
anwar ni sengau makin teruk laa

haah sengau la...selseme kowtt.....

d'zeck posted on 13-5-2013 10:01 AM
selama ni memang derang sepet,

baru2 ni je perasan konon mata derang

baru perasan tetiba boleh geng dgn org mata besar
puiii......

patriotik lah sgt cam amik tau sgt hal ehwal negara
siap berdemo kat negara luar kunun2 tak puas hati dgn pru13
puii lagi.....

blah lah
dulu hade ko nak amik tau psl mesia ni
sikit pun tak amik tau
negaraku pun tak hafal
rukun negara apatah lagi
puii lagi dan lagi

amal12bh posted on 13-5-2013 10:02 AM
kawan juju jaga kawasan mana?..mcm kes kt tmpt iols jugak jek..pengundi yg dtg tu tgk2 nama da ken ...

nanti dier masuk opis sy tnyer, dier kat makmal sekarang neh
yg pasti kt johor.

enchantedlurve posted on 13-5-2013 10:03 AM
kan.. lain la kalu dorg bertanding satu logo yang mewakili semua parti..
bila2 je dorg ni boleh t ...

jgn takut uols..anwar penuh cahaya menyinari

kate menang pastu pergi meraung kat stadium pulak

Follow Us
mengenai isu gay/lesbian di kalangan rakyat Malaysia atau orang yang kita tak sangka. saya secara general bukan berdasarkan fakta dan bertanya  kepada kawan baik atau saudara yang terlibat dengan kejadian in mereka berkata bagaimana  mereka menjadi gay/lesbian pengalaman kawan saya yang sangat hensem berpangkat besar dan bila dilihat dari luar memang macho dan idaman wanita dia kata dia terlibat gejala ini dari tingkatan 1 sekolah berasrama bila dia diperkosa oleh abang abang senior semasa di asrama.sekolah asrama mereka sekolah hanya lelaki saja.dia akan di pas bergilir-gilir oleh senior dan bila melawan dia akan kena pukul oleh senior dia.dia punya tempat tidur pada masa itu waktu malam ada orang sebelah dia dan dia kena ikut apa yang orang tu suruh.

benda ni berlaku masa tahun sebelum tahun 80an.masa tu mak bapak dia dari terngganu nak mengadu jauh dan miskin dia tahan je lah.bila dia jadi senior dia buat pulak kat junior.bila di pergi LONdon bebas lah dia sebebasnya sehingga addicted.bila balik Malaysia mak pak kenen kenen nak kahwinkan  bila dia kata nantilah.pada masa tu tahun 90an kawan saya umur dah nak dekat 35 masih tak hilang habit kat asrama dulu.bila dia nak cover line dia ada kekasih mat saleh dia dia cari kawan kawan perempuan buat buat ngaku ini adalah girlfren dia.tapi kat rumah dia duduk dengan jantan mat saleh.dalam diam simpan pulak anak ikan budak kolej untuk security takut kena tinggal bila duit dah banyak habis kat jantan matsaleh.

yang sedara perempuan saya memang cantik gila sekolah perempuan kat kl jadi minat kat perempuan je pun kes sama.dalam tandas selalu kena ragging dengan senior suruh buat apa yang patut .bila dia senior dia buat pulak kat junior walau tak duduk asrama.dalam tandas pun jadik.ini tahun 80 an.sekarang ni dia nak masuk 50 perangai lama tak hilang.dada dia tutup dengan bengkung,hisap rokok macam jantan,pakai baju melayu.ada girlfren cun melecun budak muda mana tah dia kutip,kerja bidang entermen.

limesherbet posted on 13-5-2013 05:01 AM
kikiki yeke. maafkan saye ye bukan-org-bn

so mananya bukti konkrit blackout n haper ke bendenyer tuh?

apa yang saya nak samapaikan kita mesti ada perasaan doubt tentang intergrity atau perwatakan orang tidak mencerminkan kalau dia pergi masjid pagi petang bukan dia bukan kaki mabuk/kaki perempuan.kalau dia rajin bersedekah mungkin dia juga kaki rompak tipu alam.imej seseorang boleh ditutup jika kita ada stigma pakai songkok islam,pakai ketayap haji.guna ayat QUran,dan pandai baca hadis Islam.ada je orang kafir gunakan hadis,ayat alquran dan juga khalifah tapi dia tidak islam.kalau orang tu pakai tudung samapi ke lantai belum tentu dia seorang yang mengikut ajaran islam yang betul contoh UMMU Jah  isteri ABU YA yang akan di pancung di Arab saudi kerana membawa ajaran sesat.

begitu juga stigma dia warak sekolah islam,sekolah pondok.ramai je lulusan sekolah pondok /pasantren di Indonesia ustad/guru mereka  yang meliwat pelajar pelajar mereka.begitu juga di Amerika/eropah.pendita yang meliwat ahli ahli gereja mereka di dalm pusat pemebelajaran agama mereka.kita tak boleh terima 100 peratus imej seseorang itu 100 peratus sama dengan perbuatan yang mereka lakukan.kita tidak boleh percaya membabi buta dan mengikut tanpa mengkaji secara dalam intergrity /character/perbuatan/percakapan mereka.kita juga tidak boleh menerima /menelan berita yang mereka samapaikan tanpa mengecek /meneliti fakta dan kebenaran yang mereka samapaikan.

pada aku la, Pakatan dah kalah. ye betul popular vote menang, tapi yg pentingnya dah kalah. aku pon sokong pakatan, tapi pada aku, demonstrasi nih semua buang masa dan sia2. betul, banyak keraguaan pada SPR itu sendiri, tapi Pakatan kena cerdik.

1. Submit bantahan beserta bukti ke channel yg betul dan sah

2. Menyuruh semua pengikut bertenang.

3. Pada mereka2 yg dah jadik wakil rakyat tuh, jangan abaikan kawasan anda. berkhidmatlah. jgn sibuk berdemonstrasi sahaja

4. Jadilah pembangkang yg aktif dan effective dalam parlimen. baru la kerajaan tak leh main2

5. Pastikan kerajaan fulfil depa punya Akujanji hari tuh.

juju_amin84 posted on 13-5-2013 10:09 AM
nanti dier masuk opis sy tnyer, dier kat makmal sekarang neh
yg pasti kt johor.

da hampir tu..kita johor jugak....nnt tanya ek..patu kita piyem2..

honeybee1802 posted on 13-5-2013 10:08 AM
haah sengau la...selseme kowtt.....

setau aku dia mmg sengau..

tapibukanaku posted on 13-5-2013 09:00 AM
kalau setakat bukti parody bagai, masuk bakul sampah lah. lagi satu, konon2 blackout kat bentong,  ...

Kalau ada pun black-out pun, kena bagi bukti kukuh peti undi asing dibawa masuk. Mahkamah bukan bodoh.

harimau76 posted on 13-5-2013 09:05 AM
masih dlm delusion dan tak bleh nak terima hakikat ker... udah2 ler tu.. org kata spr tipu, ko p ...

fakta ttp fakta k...x payah nak gedik2

Bell posted on 13-5-2013 11:03 AM
Kalau ada pun black-out pun, kena bagi bukti kukuh peti undi asing dibawa masuk. Mahkamah bukan bo ...

kadang2 rasa cam imaginasi kan. terlalu berangan-angan sampai tidur pun tak lena. selagi tak tercapai impian nak jadi pm, macam2 lah dakyah yg dijaja sana sini.

SINAR HARIAN ONLINE: Pada tahun 2008, Datuk Seri menjadi Ketua Pembangkang tapi kali ini dari segi komposisi kerusi, DAP mengatasi PKR.
ANWAR: Dari dulu pun kerusi DAP mengatasi PKR. Saya memang menawarkan diri untuk undur tapi kedua-dua, DAP dan Pas minta saya teruskan.
Saya ada beritahu tadi... tidak ada masalah sebenarnya jika YB Kit Siang (Lim Kit Siang) menjadi ketua pembangkang. Kelayakan dia, pengalaman dia. Saya boleh tumpu pada kerja-kerja lain. Setakat ini, DAP dan Pas berpendirian saya harus teruskan tapi saya akan bincangkan lagi. Jangan pula tulis Anwar letak jawatan... belum belum.

macam haram kaki putar alam ni

harisbee posted on 13-5-2013 11:06 AM
fakta ttp fakta k...x payah nak gedik2

TANG MANA faktanya.. cuba habaq sikit.. setakat sana fakta sini fakta.. rupa-rupanya fakta air liuq jah...

harimau76 posted on 13-5-2013 11:15 AM
TANG MANA faktanya.. cuba habaq sikit.. setakat sana fakta sini fakta.. rupa-rupanya fakta air liu ...

fakta dlm mimpi je tu...

akughi posted on 13-5-2013 11:11 AM
SINAR HARIAN ONLINE: Pada tahun 2008, Datuk Seri menjadi Ketua Pembangkang tapi kali ini dari segi k ...

orang yang suka membelit
sampai masanya tetap akan terbelit
leher sendiri

cumanya macai susah sikit nak kesan
unsur belitan nuart yang jelas di situ!