CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: freekey

Sikap Ramah Fizz Fairuz Buat Wanita 'Cair'

dah baik dari sihir ker???? or
makin teruk disihir coz statement choyyy sungguh......
x menahan....

blah la ko pizperus...bajet ensem...

uweekkkkkkkk!!!!!

boleh muntah darah baca statement tak menahan kau ni. piss off je lah

mak aihhh..dah dia menggatal..bole cakap peramah lak. chaittt

ada je...rmai kot suka dia putus tunang. ada je aku tgk budak2 kat fb hari2 kot post psl fizz, kunun tgk drama dia pon cair...ada gak kwn yg ajak aku g bukak puasa dgn fizz , ntah la kelab ke diaorg buat...x kuasa, terpaksa la aku kata bz..kang kata menyampah malu lak kwn tuh.

Follow Us
lelaki ape kisah kawen lambat..klu pompuan lain la nak cemas xpepasal umo dah lanjut xkawen lagi..chill la bro

tak hensem pon.. bagi free tak nak..

poyonya statement ..
mcmkn ramai sgt yg suka kat ko tuh ..
meh muntah berjemaah lepas berbuka karang .. huhuhu ..

aduhhhhhhhhhhhh...........angkat bakul sendiri......perasan

yer laa x hensem lgsung...mcm pati jek aku tgk
nk muntah bce statement ramah sgt smpi ppuan cair..bluwekkkk

IBU ALMY NADIA MENANGIS KERANA ‘FIZZ FAIRUZ’?

Dugaan demi dugaan menimpanya. Namun Almy Nadia dilihat masih tabah menyulusurinya satu persatu. Kata anak kelahiran Pulau Pinang ini, dia menganggap apa saja yang berlaku dalam kehidupannya sejak kebelakangan ini sebagai kehendak Ilahi. Antara kontroversi yang paling hangat membabitkan Almy Nadia adalah apabila dia putus cinta dengan aktor, Fizz Fairuz.

Kerana dugaan itulah yang membuatkan ibu Almy Nadia, Roshida Hashim menangis gara-gara luahan hati Almy Nadia untuk tidak mahu mempunyai insan bernama lelaki lagi dalam diari hidupnya. Bagaimanapun Almy Nadia memberitahu dia sudah melupakan kisah yang berlaku antaranya dengan bekas kekasih dan mengakui kini menerima Fizz sebagai kawan.

“Apa yang berlaku membuatkan saya menangis kerana saya tidak kuat untuk menghadapinya. Malah, saya juga pernah terfikir untuk tidak mahu ada lelaki lagi dalam hidup saya. Namun, kata-kata saya itu telah membuatkan ibu saya menangis kerana ibu memberitahu jika kita sakit, kita perlu insan yang bernama suami atau lelaki untuk menjaga kita,” ujar Almy dipetik dari laporan gua.com.my.

“Saya pernah meletakkan Fizz sebagai musuh saya dalam industri, namun saya berfikiran positif dan menerimanya sebagai kawan. Saya tak nak bermusuh dengan sesiapa kerana sebagai hamba Allah, saya kena berkawan dan berbuat baik dengan semua orang. Saya kurang berkawan dengan rakan artis yang lain. Tetapi sebab dia bekas kekasih saya, saya berkawan saja. Alhamdulillah, kami tiada masalah untuk berkawan. Malah, kami juga turut bekerjasama dalam program ‘Seiring Sejalan Raya’,” ujar Almy memberitahu tidak terfikir untuk kembali semula kepada Fizz.

“Tidak pernah terlintas langsung soal kembali balik kerana jika terlalu memikirkan mengenai hal ini, macam meletakkan harapan saja. Saya serah kepada Allah kerana jika terlalu mengharap kita boleh kecewa. Lagipun, soal kembali balik ini benda yang ke-100 saya nak fikir sebab banyak lagi perkara lebih penting seperti keluarga serta kerjaya yang perlu saya fikirkan,” ujar Almy lagi.

Sebelum mengakhiri perbualan, pelakon yang bakal meraikan sambutan Aidilfitri di kampung halamannya, Pulau Pinang ini turut menganggap apa saja yang berlaku dalam kehidupannya sejak kebelakangan ini sebagai kehendak Ilahi.

sumber: http://www.ammboi.com/2013/08/02 ... kerana-fizz-fairuz/