CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SS87

Ada benda cuba mendamping

next story..taip saje story selagi ingat..untuk cuci minda hari ni..heheheh

dihempap...

aku mmg sentiasa kne hempap-hempap..taktau aper masalahnye..bnda tu suke sgt kco aku tdo gamaknyer..kalau time muda mudi dulu..mmg xleh tau klu nk kne tindih2 ni..tdo x sedar2..nmpak org tapi wat bodo je..mase tu..pikir kene tindih tu bes..sebab mimpi tak mnakutkan macam time jadi anak dara...

so start kena tindih ala2 triller time blaja kt utara dulu....haishh jgn ckp lah nk ngis..klu boleh dh nangis..tp sbb ade rumit xnk lah dia pun takut...so bilik aku dulu share ngn junior dia budak jenis jiwa kntal..jenis tdo lewat mlam..aku dh tdo dia x tido lagi..so satu malam ni..aku tdo cm biasa tibe2 rase mcm pns je bilik ni..so aku tolak selimut ke hujung kaki..baru je nk lena..tup..macam ade bnde lompat atas badan..hermm..pehtu ..stat ler..rase sesak nafas..dia dh tindih dah..hishh..x igt kt org ke..susah payah aku nk bgun..nk pngil rumit x boleh..tp nmpak time tu rumit tgh tgk movie..haish..cmne lah..gigih angkat tangan..iyah...iyah..zas...ha amik ko..terangkat tgn aku terus tjaga.. aku nmpak rumit aku pndang mesti dia pelik pehal lak pompn ni tdo tetibe angkat tgn kn..ahhahahah...so aku tdo ler bali..esoknyer kawan cosmate aku dtg..aku ckp ler kt dia.."weii..aku kne smalam wei bnde tu menumpang"..ha yeke ko ni..pepandai je.."lah btol  x caye ko tnyer dak kecik ni "  " ika smlm time akak dh tdo..ika perasan x akak angkat tagn tetibe"..dia ngn muke blurr jawap.." aah nmpak..nape kak?".."heheh..xde aper..ha kn aku dh ckp..ko je tak caye.

abis...pehtu ade lah beberapa kali kne..tapi aku wat bodo je...

Hmm byk nyer kisah seram tt..mmg seram..siap terbyg2 lg. . Klau selalu jmpa, automatik hati jd kering..sbb dh bosan dgn benda2 ni.. tp klau dia dtg versi cik pon..rasanyer leh kojol kt situ jugak

himpap & terus himpap

lpas tragedi himpap2 di U..bnda tu terus menyelubungi aku sampai ke rumah..pada awalnyer..aku rase mcm takde apa2 la kot..tapi bila dh kerap kene ini mesti ada sesuatu yang tidak kene..kes nya satu hari tu aku tdo time tengah hari dalam bilik sesorang macam biasa yang lain kt bawah kot tengok tv tak pun sume dah tido..al maklum ler kan baru lepas mkan tengah hari.. bilik akau mmg panas sikit sbb dekat ngn beranda and bilik tu biasa so menjadi kebiasaan aku akan tido bukak pintu beranda and tido depan toilet..tak tahu nape..mmg port situ maybe sbb dekat ngn suiz port.senang cas phone smbil men game kot..so pintu bilik air pun terbukak bagi udara lembab masuk konon-kononyer..

baru saje mata nak lelap..tibe2 rase..panas sangat..rase mcm dh pasang kipas dengan kelajuan 3.(kelajuan yang biasa aku pasang)..tapi mcm x selesa..mata makin berat..aku dh start rase.ini bukan betol ni..confirm ada benda..pastu rase macam berat sgt badan..macam tido statik ke satu bahagian nak gerak tak boleh....ini confirmmm!!!!..dia dh dtg..start dh x leh nafas..masa tu mcm rase bnda tu nk cekik...aku cuba bace ayat kursi..tapi mcm xde kesudahanyer..baca patu mcm luper...otak buntu..sebut ya Allah..ya Allah...sambil cuba berpaling ke bahagian lain x boleh..last2 sebut Allahuaakhbar!!!..terus boleh berpaling ke tempat lain..n terus tejaga..aku tgk sekeliling..eh takde aper2 pun..mimpi je kot sambung tido..igtkan dah habis ler kat situ..rupanya..kene lagi2...last2 bangun..turun bawah...

benda ni slalu aku kene smpai kadang2 mcm dh tahu bila dia nak datg..bila aku tnya kt ayah aku nape asal tido kene himpap je..ayah ckp sbb tido dalam panas..badan kamu pnat...bila pk hish tak logik lah..

seterusnya bnda ni makin teruk..smpai kadang2 takut nak tido..baru nk tdo.rase je somthing aku terus kalih badan ..org cakap kalau taknak kne hempap2.tido jangan telentang bia mengiring....masalahnye..aku tido lah macam mana sekali pun benda tu mmg sibuk nak menempel..gatal betol bnde tu...kacau anak dara org...

ada sekali tu..aku tido mcm dekt nk asar..sbb pning kepala tgk tv bnyak sangat..aku naik bilik tak fikir ape..bentang toto terus baring and nak tdo..panas tak pnas malas pk...rasenya baru 6 minit aku tdo ke 15 min camtu..tibe-tibe rasa angin kuat sangat....kuat sampai x leh nafas...haish xkan ler kipas aku pasang kuat sangat kot...tapi x logik kalau angin luar masuk kemain kencang.selalu angin kalau hujan pun..bukan menderu cam angin ombak ..ni rase cam angin ombak..kuat sangt..last2 tanpa sedar aku nampak ada benda bersayap..warna putih..besar!!!!...tengah kibas sayap dia kat muka aku...kaget!!...tapi bnda tu samar-samar je aku tak nmpak pun muka dia...dalam otak cume setkn...itu..mainan...tido. then aku terus tido...

lepas kes ada benda datang mengipas sayapnya..makhluk len lak wujud..

Jembalang hitam

kalau difikir x takut..tapi kalau boleh taknak benda tu kacau..dah macam orang tak normal...smpai fobia nk tido..buat kali pertamanya aku nmpak benda tu selepas tak tahan..sampai satu tahap..aku ckp dalam hati.. ya allah..ko bantu lah umat mu ini..ko tunjukkan lah ape benda yang mengacau aku tido selama ni....tp yang realitinya...kpala ni ckp..tolong lah jgn dtg kacau aku...bagi lah aku tido ngn tenteramm..

ha skali amik ko...mmg tuhan nk tunjuk kot.apa yang gngu aku..sekali tu aku tdo.tak igt malam ke siang...masa ni tak tido kt toto dah..sbb dah beli katil..ha dgn harapn tuka posisi tido xde lah mengacau..sekli lagi 18sx ler pulak...benda tu datang..dah tau..confirm mesti badan rase pnass..patu mcm x leh gerak..tapi kali ni boleh rase katil ko mcm ade orang naik....OMG..OMG!!!!! terasa ok...macam filem mat salleh tu..tilam ko kene tekan...ko tak nmpak tapi ko merasakan....arghhhh!!!..setan dia dtg...dalam keadaan xleh gerak..aku nmpak bnda tu bsar...sgt besar!!! berbuluu..n hitamm...dengan selamba badak ..tak bg salam..terus himpap...ahhhhhhhhhhhhhhhh...ternoda berani betol dia himpap....mase tu nak nngis..knapa la..ko tunjuk bnda yang tak sehensem ni..????terus cuba gerak hujung kaki and allahuakhbar..bagun tdo bawah

so adakah benda tu hantu raya??? kalau sapa milik sapa?? napa aku je kene???? bukak kakak aku...adik aku ke...shit!!!!...ank dara gak dkacaunyer...

update seterusnya" mood kebosanan  biarkan ku menulis selagi teringat dan besemangat!!!"

Jembalang hitam n budak kecik

lepas kes aku dinampakan dengan samar2 aku ngadu kat ayh and mak aku..ade benda asik himpap aku..makhluk berbulu....tp boleh plak ayah marah aku balik...katenya aku tdo x bace doa..kaki tak basuh..tu pasal suma benda hinggap...aku balas lah balik...."takde.takde ni mesti hantu atok yang datang ni...tak pun ada bnda mengikut ayah..ayh kn suka balik tengah malam..ha dia ikut lah..kena plak rumah ni bnyak anak pompan...ayh tak rase lah sbb ayah dh tua sape nk..orang ni muda remaja..sengsara...."

yang mak aku plak bleh plak ckp" tido bace doa bnyak2..letak yasin kt kepala tu"...pastu smbil selamba.."mak x tahu ler kamu ni..tu la banyak sangat bopren ha tu kn dah ade lah tu yang sakit hati hanto bukan2"....hish kesitu plak mak aku...klu orang tu jht dah mati dh ank dia ni..xdenyer dia hanta hantu..nk noda2..buang karen je..

ok so berbalik pada tajuk..aku ingat pas dari nmpak bnda tu..xde lah kene kn..dgn harapan hope bnda tu malu wajah nyer sudah ternampak..hahahah...tapi itu sume bullshit...mcm"jgn harap ler ko nak terlepas!!"
kali ni dia x dtg sorang2..dia bawak perangkap...dia guna jelmaan ank buah aku...ah...setan toll...ank buah aku baru 2 tahun..so korang bayangkan ler..mcm mne saiz budak kecik y nk jd ank buah aku...n dah menjadi kebiasaan anak buah aku ni..if takde orang..dia akn ronda semua bilik cari orang layan dia..pnjat katil and main kt sebelah tak pun same2 tido kalau makcik2 dia tido..

so haritu..mmg rumah aku ank buah aku ni ada..tapi kt bawah..jrg dia naik atas..melainkan dia nekad nk tgk sapa kt atas..aku pulak nk tdo..entah2 dah tido..biasaler kalau bnde nak kne kita separuh sedar...jadi aku nampak ler anak sedara aku ni datang smbil bawak menan dia panjat katil aku....tapi aku taktau nape aku bia je budak kecik ni naik katil aku sendiri..kalau jatuh..sia-sia je kn...mmg benda macam selalu dia buat bila atas katil aku..bawak mainan..patu main duk tepi kepala aku....tapi yang menjadi kelainan..kalai ni..duduk betol2 atas kepala aku..sambil pegang kepala aku...haish..dah knapa..bila aku tgk2 erkk..bukan ank buah aku..budak lelaki..kecik...mcm jage je aku kt atas..tak nak bagi aku lari...and as ussual..badan keras..xleh gerak..and mcm biasa..benda tu naik dari kaki ke badan..arghhh!!...lagi sekali..sibuk nk tdo ngn aku...pantang orang nk tido..sibuk ler...hish...patu aku x igt aku buat cmne..rase aku bergelut..tapi budak tu memerhati je...

Aku nak ko mati!!!

lepas dh banyak kali kene..aku malas amik pusing dah..lantak ko lah..(walau hati ckp jgn gangu)..sbnarnye kakak aku ckp malm2 aku slalu terjerit tibe2..ade hari tu..dia ckp dia dh tdo...skali kul brape pagi..dia dengar org menjerit...dia lari r kebilik aku dia cakap aku ngigau terjerit...pagi tu dia bag tau la dia pening x cukup tdo..nak jage ank dia..jage laki..patu aku terjerit plak..gelabah dia bangun..igt ada perompak masuk ke..tgk takde ape ngigau....aku nafikan lah bila mase aku ngigau..aku dh ler sush ngigau2 ni..nk kluar aliur basi pun aku leh sedar..ni kn plak diri aku terjerit2..aku ckp aku tak mimpi apa2 pun malam tu...akak aku ckp.." kamu tak sedar.mana kamu tahu"..hemm aku snyup je lah...dh mmg aku x ngigau.xkn aku ckp aku ngigau..haahah..ketegaqq.!!!

sbbkn selalu kne himpap..aku ckp dlm hati" ko jgn gngu aku tdo..ko kacau aku nak buat aper" terus tdo..skali dalm mimpi malam tu..dia dtg..x nmpk betol bnde tu..tapi mcm lembaga hitam ler...dia ckp "aku nak ko mati".... sok pagi bagun..aku berfikir..apa bnda ler aku mimpi malam tu..dia nak aku mati..dah kenapa..bukan aku kacau dia pun..dia y kacau aku...

aku bg tahu kt bopren skng dh jd suami...dia ckp takde aper..bnde tu kesepian ler tu..pas kawin takde lah dia kacau....ha amik ko mmg pas kawin bnde tu tak kacau....smpai ler 2 kes..tnpa sedar berulang...fes kt rumah suami aku and 2nd.rumah mak aku...tu btol2 kerja gile..nnti aku cerita..

Follow Us
nape byk sgt gangguan ni..dari kecik smpai dh kawen tak putus2 kne kacau? mcm sesuatu je

duniaku85 posted on 10-6-2014 11:28 AM
nape byk sgt gangguan ni..dari kecik smpai dh kawen tak putus2 kne kacau? mcm sesuatu je

ngee..tak tahu ape benda..dah besaq menjadi2 lak bnde tu ngikut..xtau lah bnda same ke tak..hahaha..nasib xde sixth sense y nmpak2 bagai ni..kalau x..langsung tak leh hidup kot...itu ler macam sesuatu kn tapi gagal mencari apakah???

ada skali sblum kawin..makcik sedara datng..tetibe pakcik sedara tnya ayah aku..mase tu aku kt seblah ayah aku ler..so dgr ler dorg borak...pkcik aku tnya.."ada lagi tak gangguan"..ayah aku jawap"xda dah.(ada kisah sbnarnye ngn ayah aku ni dlm rumah tu...nnti story len ok).tapi yang sorang ni (refer tu aku)..asik kne kacau katanya" terus makcik aku pndang aku..dia tanya "kacau lagi ke skng"...aku jawap "xde dah..mne tah dia hilang.."..patu terus makcik aku bancuh air anugerah..makcik aku ni suke benor bnda2 mistik ni..hahaha..so klu dia dgr bnde2 ni..dia mula la promote air mcm2..nk halau hantu..so hari tu dia suh letak air anugerah kt tgh rumah..hahaha..mak aku suh aku ikutkn je la..dh akak dia kn...layankn aje...

SS87 posted on 10-6-2014 12:11 PM
ngee..tak tahu ape benda..dah besaq menjadi2 lak bnde tu ngikut..xtau lah bnda same ke tak..hahaha ...

dulu aku penah la dpt sixth sense ni..tp sbb seksa sgt..maka aku buang..so selamat la..ehehe..mmg seksa la klau dpt sixth sense ni..boleh sakit jantung la camtu

duniaku85 posted on 10-6-2014 12:18 PM
dulu aku penah la dpt sixth sense ni..tp sbb seksa sgt..maka aku buang..so selamat la..ehehe..mmg  ...

hahah..klu boleh buang xpe gk..hihi..klu dh buang ade balik..x ke haru..

SS87 posted on 10-6-2014 12:34 PM
hahah..klu boleh buang xpe gk..hihi..klu dh buang ade balik..x ke haru..

tak pe..tu kira generasi baru tu

aku pun nak citelah pengalaman aku. tp xtau seram ke x. 4 tahun lalu aku g memancing sorang. kat tasik tp xbesarlah tasik tu.ala2 mcm kolam gitu tp besarlah. air mcm kaler hijau gelap gitu.tasik tu letak dlm hutan.time tu aku pegi sekitar 10am. jadi x delah aku rs seram ke apa. tgh aku best layan mancing sambil hisap rokok, tiba2 mcm ada orang baling batu besar kt tasik tu dekat ngn tmpt aku dok pasang pancing.aku terkejut gile smpai aku terjerit what the fxxkkk!!! habis rokok aku jatuh.aku sendiri hampir jatuh kt dlm tasik tu. pastu aku dengar nama aku kena panggil dari seberang tasik tu.tapi xde sape. aku terus tarik pancing blah dari tempat tu. thn aku cite kat jiran sebelah rumah.makcik tu kata mmg tmpt tu keras.xde sape yang pg mancing kat situ.dl siap pnh ada orang mati lemas kat situ.

gorgoro posted on 10-6-2014 02:04 PM
aku pun nak citelah pengalaman aku. tp xtau seram ke x. 4 tahun lalu aku g memancing sorang. kat tas ...

berani btol mncing sowg2 tak takut ikut di hntu air ke?

duniaku85 posted on 10-6-2014 01:55 PM
tak pe..tu kira generasi baru tu

mutant generasi baru ke..ahahah..advance ler gitu..suke dia plk nk muncul x muncul

SS87 posted on 10-6-2014 02:43 PM
mutant generasi baru ke..ahahah..advance ler gitu..suke dia plk nk muncul x muncul

diorg mmg suka perhatian..nk kita tercari2 dia bila tak muncul..tak pe..at least awk jumpa muka2 lain..hehe biar habis katam 1 family jin ni..bahaaa

duniaku85 posted on 10-6-2014 02:46 PM
diorg mmg suka perhatian..nk kita tercari2 dia bila tak muncul..tak pe..at least awk jumpa muka2 l ...

adui..mintak simpang ler tgk muke2 ni..if snyum macam kak pon dlm mimpi tu dh mnjadi tanda tnya..ni kn klu yg kluar x semegah..hahha..nasib bek stakat ni sume xde y teruk2...kak pon tu ade susulan sbnrnye..nnti ler cite..pnat nk igt story..dh mcm diari dah aku buat forum ni...

SS87 posted on 10-6-2014 04:25 PM
adui..mintak simpang ler tgk muke2 ni..if snyum macam kak pon dlm mimpi tu dh mnjadi tanda tnya..n ...

itu la..mcm2 story SS ada..tak sangka byk betul cite dgn makhluk halus ni..kalau bab mimpi kne kejar ni penat sket..horror sgt

SS87 posted on 10-6-2014 02:43 PM
berani btol mncing sowg2 tak takut ikut di hntu air ke?

aku sblm ni xamik pusing bnda gini. but then, lps peristiwa tu skrg aku da mcm mudah terkejut pula. sblm ni tak.

duniaku85 posted on 10-6-2014 04:27 PM
itu la..mcm2 story SS ada..tak sangka byk betul cite dgn makhluk halus ni..kalau bab mimpi kne kej ...

mmg la penat dh macam banduan kene kejar..lari x berhenti2..tapi at the end if y menyelamatkan orangnyer hensem...hahaha jadi..berbaloi jugak lari2 ni..kahkahkah..

gorgoro posted on 10-6-2014 05:17 PM
aku sblm ni xamik pusing bnda gini. but then, lps peristiwa tu skrg aku da mcm mudah terkejut pula ...

tekejut camne tu gorgoro? ce cite sikit