CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1576|Reply: 0

Home Movers? Sewa Lori? Pindah oh pindah......

Assalamualaikum dan Salam Sejahtera semua porumers.....

Nak tanyalah pendapat korang semua..... aku nak pindah negeri ni (Putrajaya - Kltn)... aku tgh cari lori nak pindah n angkut barang2 aku... ada yang cakap amik lori dari Kelantan terus la...ada yang soh amik dari sini (tempat sekarang)...ada yang soh amik Home movers la sebab barang2 lagi selamat... pening jap....almaklumlah tengah serabut.....
Boleh tak bg cadangan ape yang perlu aku lakukan....akhir Ogos aku nak pindah...adei....

Kalo ada contact number Home Movers yang korang penah guna/ada pengalaman..mehlah jangan malu2 habaq kat aku....kalau ada contact tokei2 lori angkut yang best pon mei la bgtau kat aku jugak....

Apa ek prosedur nak pindah? (macam over pulak penggunaan perkataan aku..) aku tak pernah pindah besar2an ni...dulu pun pindah angkut barang sambil jalan kaki je... penah jugak amik lori....tapi dia tak bawak pembantu...aku n adik yang gigih tolong angkut barang! pastu dia boleh mintak bayaran lebih!! hampeh...$#@%^$#%^  serik je aku ni......

Pendapat n pandangan kawan2 semua aku dahului dengan ucapan terima kasih yang tak terhingga...adiosssss

Wassalam.....