CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 16367|Reply: 99

Raja Ilya Gementar Dengan Aaron Aziz

Pelakon Raja Ilya menjelaskan dia berasa gementar bergandingan dengan aktor kacak, Aaron Aziz. Ilya kini sedang menjalani penggambaran sebuah 'supertelemovie' yang bakal disiarkan di Astro berjudul 'Suamiku Mr. Perfect 10'. Dalam projek tersebut, selain Aaron, Ilya diberi peluang bergandingan dengan Lisa Surihani dan Jehan Miskin.

"Dalam projek terbaru arahan Feroz Kadir ini, saya pertama kali digandingkan dengan Aaron. Watak saya sebagai tunang Aaron. Pada masa yang sama, saya juga mempunyai hubungan skandal dengan Jehan. Sejujurnya, saya gementar berlakon dengan Aaron. Sebelum melakonkan babak-babak yang memerlukan saya memeluk Aaron atau sebagainya, saya minta izin darinya dahulu kerana saya sangat menghormatinya sebagai salah seorang pelakon yang terkemuka di Malaysia," cerita Ilya.

"Untuk projek kali ini, sekali lagi saya diberi peranan antagonis. Saya merupakan seorang model dan telah bertunang dengan Aaron. Dalam masa yang sama, saya juga menjalin skandal bersama lelaki lain. Pengarah cerita ini memberikan saya kebebasan untuk mencorak watak saya sendiri. Saya rasakan agak berat sedikit kerana saya kena benar-benar jadi 'jahat'. Saya kena menghisap rokok dan sebagainya untuk merealisasikan watak saya," tutur Ilya ketika ditemui di Rafflesia Oriental Rhapsody at The Weld, Kuala Lumpur pada Selasa.

Ilya juga mendedahkan setelah dia dikenali dengan watak jahat dalam drama bersiri 'Dahlia', dia mendapat banyak tawaran untuk melakonkan jenis watak yang sama. Bersyukur dengan tawaran yang datang, Ilya menjelaskan sedikit sukar untuk dirinya menjayakan pelbagai watak antagonis untuk projek yang berbeza. Ini kerana cabaran yang harus digalas adalah apabila dia perlu mempelbagaikan lagi karakter lakonannya agar setiap watak jahat yang dibawa tidak tampil serupa dengan sebelumnya.

"Walaupun kini saya dihujani dengan tawaran watak jahat, saya rasakan ini sebagai satu perkara yang positif untuk perkembangan karier saya. Orang mula mengenali saya dan penggemar industri hiburan sedar dengan kehadiran saya. Apa yang saya harapkan ialah pengarah-pengarah lain memberi saya peluang untuk mencuba watak-watak yang lain pula," luah heroin filem 'Appalam' ini.

Ketika diusik soal cinta, Ilya menjelaskan yang dia kini selesa menghadapi kehidupan sebagai orang bujang."Saya masih sendiri. Sudah dua tahun saya kekal dengan status ini. Buat masa sekarang, saya selesa bersendiri. Belum lagi masanya untuk saya berdua. Saya mahu fokus dalam perjalanan karier seni saya sebagai pelakon dahulu," ujar pelakon ini penuh optimis.

"Sebelum melakonkan babak-babak yang memerlukan saya memeluk Aaron atau sebagainya, saya minta izin darinya dahulu kerana saya sangat menghormatinya sebagai salah seorang pelakon yang terkemuka di Malaysia"

mengada2...

maxim posted on 19-9-2013 08:11 AM
mengada2...

tu pun nk mintak izin ke?konon2 mintak izin kira halal kot

mamapea posted on 19-9-2013 08:19 AM
tu pun nk mintak izin ke?konon2 mintak izin kira halal kot

kan? patutnya die mintak izin dgn tuhan lah!

siap mintak izin bagai..hehehe

x nak mintak izin dgn wife aron ke? kalau bab peluk2 aron mesti la suka...bkn LELAKI la kalau menolak

Follow Us
kekdahnya konon2 minta izin dr isteri AA la kn....yer la seorg suami yg baik idaman ramai

suami yg ramai dpt peluk....

p/s: lg besar lg puas. x bleh blah iklan tu

aaron kari meggi

confirm tak baca skrip la ni...kalau baca skrip dulu mesti tau kena peluk bagai... tak payah la nak  mintak2 izinnn...hhhmmm....

dia ni mn la glemer pon...

nak glamer la nih kan

sapa nie?.. tak kenal pun

dia mintak izin kat DH jugak x???

"saya minta izin darinya dahulu kerana saya sangat menghormatinya sebagai salah seorang pelakon yang terkemuka di Malaysia," cerita Ilya.

xpyh nk mntak izin sgt..haram tetap haram..
baik ko mntak izin kt bini haron 2 yg ko 2 nk b'madu dia..

dia ni india ke melayu??? confuse aku...

so ape isunya? nak mintak izin? takot berlakon jahat ?

Ada aku kisah

komen2 korang ni mmg x menahan betullah...btw aku pun konpius bgsa ape dia ni?

aku pun sama menyampah dengan kata nak minta izin tu....hurm...nak juga...

jangan pula ko buat2 salah...pas tu cut..terpaksa amik scene peluk berkali2...

haruslah posted on 19-9-2013 08:30 AM
kekdahnya konon2 minta izin dr isteri AA la kn....yer la seorg suami yg baik idaman ramai

suami y ...

pompan ni x takot kena tengking ke dgn AA?
jgn FLIRT2 ok AA somi mithali taw

ntn ada yg post gambo gesel2 serata forum sambil mencerca