CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: abgboroi

Inspirer Melly Goeslow-Minggu terakhir Melly,Irmisa terkeluar...nabila kekal...

bye nonaaaaaa

Nabila suara sgt biasa ok ... Tensen je si edry tu aku tgk dia xpuas ati ngan result voting

aku 1st time konsert tengok lemau terus x hengen layan dah...nama & rupa derang pon aku x tau..hu hu

AF1- AF8 paling superb mamtop meletop kebabom...hebat,,,

selepas tu dah hilang taring....

AF yang baru ni...aku rasa baik masuk longkang je larrr...merepek merapu meraban...carca marba je

layan af1 dengan af2 jehhh....
lepas2 tu sume tak best

YNG KEKALKAN PESERTA AF BUKAN NYE INSPIRER TAPI PENGUNDI...PENGUNDI KAT MALAYSIA NI BANYAK YANG TAK PANDAI MENILAI KUALITI YANG BAIK DIKELUARKAN N YANG LEMAH TERUS UNDIAAN KEKAL....SEBAGAI PENONTON af KITA TAK LEH SALAHKAN TENAGA PENGAJAR SEBAB MEREKA DAH BERUSAHA SEDAYA UPAYA MEREKA NAK BENTUK BUDAK2 NI TAPI HASILNYA KURANG BAIK....

Follow Us
dr beribu g audition, dorg gak yg terpilih, maybe ade yg lebih bagus..ni nama nye dh rezeki or takdir dorg nk masuk,, tp bile dh ade rezeki tu polish la sikit persembahan nye..bwk lagu mencabar cam lagu whitney houston, michael jackson yg ballad/sedih nye,  celine dion ke..klu Msia lagu fransisca peter ke, ziana zain ke, rem ke..dh nama nk jd penyanyi mcm genre la kena try

Af paling sendu n hazabedah yg nie ar..tk penah tgk...kalo tertgk pn sbb tertekan n try layan...yallah sendu teramat...ermmm sorry nk tgk....baik bukak channel 723 or 703 lg best...sorry astro, semakin lama semakin tk kualiti progmu....

1st time tengok konsert af..kena pula part sapa ntah namanya..nyanyi lagu yuna...yaAllah...terkejut monkey dibuatnya... 'mcm ni boleh masuk AF?' err...apa nk heran? mmg program murahan kan..so switch channel..

true said : penyanyi yg terpilih masuk af ni mcm kononya the best la kan antara yg pg audition tu...tp suara lagi teruk dari yg tersingkir masa audition THE VOICE.

rancangan yg paling bangang dengan peserta yg suara mcm katak kena lenyek lori

net_level posted on 7-10-2013 08:47 PM
lepas2 tu sume tak best

aku suka AF1  sebab semua bangsa ada dalam tu...dan ada originaliti...pastu AF dikawal oleh makcik makcik dan org org felda....gila ooo...sekarang takde lagi dah menda menda camtu...takde peserta yg diorang pergi sampai ke kg ker apa...ehe

aku setuju juga pandangan korang kuburkan AF ni...tukar ajer ngan the voice ker apa....kalau masih nak guna Af...elok pakai format yg popular sebelum ni...ramai x boleh terima konsep baru...takde fan club...takde diari...takde drama big brother..takde undian naik turun setiap hari ...konsep sekarang pelajar bebas berinteraksi dengan peminat melalui FB dan twitter...sistem undian hanya boleh dilihat pada hari persembahan...penonton AF sebelum ni pun dah jemu ngan AF..tambah lagi konsep baru...

sapeka posted on 7-10-2013 09:14 AM
gedik...
dah ada anak suami pon tergedik3 nak masok AF
jadi artis..

siapa? siapa?
igt semua masih bujang trang tang tang.
dah ada yg dah kawen rupanya. ok, baru tau.

put3reen posted on 7-10-2013 09:47 PM
1st time tengok konsert af..kena pula part sapa ntah namanya..nyanyi lagu yuna...yaAllah...terkejut  ...

tu masa faizal tahir jadi inspirer....dia buat lagu tu jadi arrangement lain...tak boleh salahkan pelajar...mereka kena ikut inspirer...tapi inspirer kena fikir gak...kalau berat sangat nak bawak oleh pelajar...hasilnya mungkin x berapa menjadi...inspirer pun ada ego mereka...

abgboroi posted on 7-10-2013 10:04 PM
tu masa faizal tahir jadi inspirer....dia buat lagu tu jadi arrangement lain...tak boleh salahkan  ...

arrangement lagu memang inspirer yg buat ek...patotlaa best2 mase faizal tahir..kagum gak la
ms melly ni cam lemau...irmisa dah takde org guide kot..hancur change sane sini

and....seriously nabila patot tarik diri...tak malu ke asyik kene kutuk je..choiiiiiiii

so far yang paling annoying..indah and nabila

annezghaff posted on 7-10-2013 09:57 AM
yang aku nak tau sangat2 kenapa si aliff aziz dok serang suhada tu..adakah itu drama semata dr astro ...

Yup, dama semata2. Iols tgk sedutan masa konsert smbil iron baju. Terus menyeringai muka iols. Tak payah lah kot drama2 murahan sebegini rupa. huhu.

Amira- Ya Maulai memang hancur kat tangan dia
Nabila- kami duk tergelak tengok dia macam tercekik tulang duk nanyi lagu judika
Motif semua duk salahkan azhael
kalau dah ada bakat, campak je lagu apa mesti boleh nyanyi ok
jadi x payah nak cari alasan ok

aku rasa lagu2 yang dorg bagi tu okey jer cume tak suka arrangementnya. bising. aku tak dgr sgt ape yang dorg nyanyi. aku tgk indah best, azhael boleh tahan, ada jiwa. nona sape ni? yang aku sempat tgk semalam irmisa, suhada, nabila, indah dan azhael. yang ni je lah yang aku kenal

net_level posted on 7-10-2013 08:47 PM
lepas2 tu sume tak best

betul2. yang paling best af2. af1 pun best
lepas je  af2, terus berterabur af ni.

crunchez posted on 7-10-2013 11:33 PM
aku rasa lagu2 yang dorg bagi tu okey jer cume tak suka arrangementnya. bising. aku tak dgr sgt ape  ...

nona nyanyi paling awal...lagu treasure...nyanyian sedap..showmanship pun ok...tapi terkeluar...nabila...suara merdu sangat laa tu pulak masih stay....geram ok....

crunchez posted on 7-10-2013 11:36 PM
betul2. yang paling best af2. af1 pun best
lepas je  af2, terus berterabur af ni.

aku dah lama x tgk AF tapi tertengok pulak yg baru ni...ada plak roslan aziz ngan edry bantai budak budak ni...so layan ajer laa...