CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 45395|Reply: 459

Inspirer Melly Goeslow-Minggu terakhir Melly,Irmisa terkeluar...nabila kekal...

semua org tahu melly goeslow adalah inspirer kepada AF2013 selepas faizal tahir  dan beliau ingin melihat kualiti yg terbaik yg boleh dihasilkan dari sini tapi malam ni mungkin semua org terkejut...penyanyi yg baik terkeluar? aderkah berbaloi melly disini?

aku x nak cakap banyak2...sebab ni bukan thread realiti show yg penuh drama dan propangza yang mengarut...astro masih main game yg sama....

Last edited by abgboroi on 21-10-2013 09:01 AM

Muka mcm esah petai bini mat yo..sbb tu kot dia kuar

takde peserta yg outstanding pun af terbaru ni.

Aku tak tengok sangat pun tapi sempat tengok si indah nyanyi lagu Putih2 Melati....langsung out of pitch. Padahala lagu simple je pun. Si Nabila pun sama nyanyi lagi Aku Yang Tersakiti....macam makan nasi kosong, langsung tak kene melodi kecuali si Azheal....ada juga masuk jiwa bila mereka nyanyi.

Nona nynyi sedap gak dr amira
Suara ke laut mati x kuar plk

Aku x tgk af..best kah..xtau melly judge..aku suka melly gofast ni taw..lagu2 dia dulu layannnn  

Follow Us
Aku tak tgk af .... Mcm sendu je... Pengkritik sendu...semua sendu

aku tak tgk smlm.. sibuk layan 2 orang anak dan suami

Leonarzi posted on 7-10-2013 07:26 AM

ha'ah..stuju dgn ko,af yg baru ni segalanya penuh kesenduan..ntah apa motip diadakan smula program nih..pastu kebanyakkan studentnya menyanyi hazab gtu..ntah camne drg nih d pilih..

haku tgk seimbas lalu jek....sori to say....x best langsung...sendu....

Leonarzi posted on 7-10-2013 07:26 AM

kalau x tgk camner ko komen bro...aku x berapa layan sangat AF sejak beberapa musim ni tapi AF kali ni diorang cuba buat perubahan...at least tak teruk macam sebelum ni...nak kata pengkritik sendu x juga...sebab ada roslan aziz dan edry...kritikan teruk juga diorang kena...sampai roslan panggil bodoh kat pelajar pun ada....

cmf_blanco posted on 7-10-2013 07:35 AM
ha'ah..stuju dgn ko,af yg baru ni segalanya penuh kesenduan..ntah apa motip diadakan smula program ...

aku pun fikir camtu juga...konsep pertandingan nyanyian sebenarnya releven sepanjang masa...tapi dalam AF ni peserta macam x faham apa itu persaingan....kalau camtu baik hidupkan bintang RTM ajer kan...supaya masing masing boleh bersaing sendiri....x laa sendu sangat...

baby ni bukan la org yg arif dlm seni muzik tapi sering mndengar muzik tiap2 ari..bagi baby la, AF kali ntah apa2 kejadah ntah..kbanyakan peserta suara dan nyanyian mcm hampeh..pastu ngan arrangement smula muzik yg konon2 tak nak sama mcm yg lagu yg original supaya kalau budak2 Af ni nyanyi konon lebih fresh n ada kelainan TAPI bila jer budak2 AF ni bukak jer mulut nak nyanyi pitch smua kelaut ke bulan dan yg paling tragiknyer lagu yg sedap didengar bole jadi mcm tak pernah didengar..rasa mcm nak sepak2 jer mulut bebudak AF ni supaya nyanyi betul2 n ikut tempo, melody lagu tu ngan betul....addoooiiiii laaaaa

ape yang aku tau AF ni buat sakit telinga aku je beberapa hari rehearsal kat kawasan rumah aku ni....huh

alieyrina posted on 7-10-2013 07:23 AM
Aku x tgk af..best kah..xtau melly judge..aku suka melly gofast ni taw..lagu2 dia dulu layannnn  {:s ...

setiap inspirer akan diberi 2 minggu utk semua  pelajar...bermula dari faizal tahir,melly goeslow dan datok siti nurhaliza...80% pelajar yg dipilih ada tone suara yg bagus... mereka semua adalah raw material dan x seteruk musim lepas sehingga dimasukkan hazama utk selamatkan AF...

babyhungger posted on 7-10-2013 07:47 AM
baby ni bukan la org yg arif dlm seni muzik tapi sering mndengar muzik tiap2 ari..bagi baby la, AF k ...

sebenarnya semua org expect camtu...aku dari awal lagi x suka konsep AF ni..tapi tu laa...mereka ni x lebih x bukan hanya laa pelajar...nyanyian buruk ker apa tu laa learning process mereka...

abgboroi posted on 7-10-2013 07:53 AM
setiap inspirer akan diberi 2 minggu utk semua  pelajar...bermula dari faizal tahir,melly goeslow  ...

Eh btui la..ada bini matyo dlm af   (bedasarkan pic di atas)

Masa mula tgk dlu x da pun inpirer2 ni..awat panggey inspirer lak..judge sapa  

kalu af ni setanding dengan blinds audition #the voice mebi ai layan la af nii...

alangkan yang tak terpilih the voice tu lagi best dari yang masuk af ni..

*sigh*

abgboroi posted on 7-10-2013 07:57 AM
sebenarnya semua org expect camtu...aku dari awal lagi x suka konsep AF ni..tapi tu laa...mereka n ...

kesian sbenarnya ngan bebudak AF nih...rasanya dorg ni mcm da jadi alat experiment astro utk nak naikkn balik nama c FT, Melly n lepas Siti lak yg da lama x kuarkn produk dorg tuh walaupun da terang2 kbanyakan bebudak AF ni tak boleh nyanyi..adala 2-3 org jer yg mmang ada bakat..yg untung tetap astro..