CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hanezzafirah

Edisi Semakkan Kepala :Nuruldepp menunjuk2 kawen dgn mat salleh, wartawan meluat

aku rasa, antara beberapa perkara yang kita bebas buat kat laman sosial, tapi kita takkan buat dalam kehidupan diluar adalah  kritik/maki orang yg kita tak kenal secara terus terang.

hanezzafirah posted on 31-10-2013 01:37 PM
org kuat herbalife kan kalau x silap...

org kuat ke? ingat intl distributor aje..ok la tu, kaya, senang hidup nurul dan babyZ nyer itoooh

tipuware posted on 31-10-2013 01:50 PM
aku rasa, antara beberapa perkara yang kita bebas buat kat laman sosial, tapi kita takkan buat dalam ...

so true.

meluat sungguh aku dengan nurul

mulut jazab taraf logi kumbahan
ter sangat terselah kePPRTan nya

juliez posted on 31-10-2013 01:39 PM
biar laa nurul nak membaiki keturunan .. tu pun nak dengki ka..

dulu2 masa beranak anak s ...

Z je.. maybe zack gila2 remaja kot...kikikiki

laki yg barukan pakar pemakanan.. yg lama pakar perempuan.. opsss

Follow Us
Penyanyi Nurul Wahab selamat cahaya mata keduanya pada jam 10 pagi ini. Berita gembira itu disampaikan sendiri oleh Nurul menerusi blognya.

Isteri kepada Eric Danial Depp itu juga memberitahu pangkal nama bayinya bermula dengan huruf  'Z'.

Nurul dan Eric bernikah pada tanggal 6 Jun 2012. Majlis perkahwinan mereka berlangsung di Duchess Places Ampang, Kuala Lumpur

Berikut antara catatan Nurul yang di blognya http://nurulwahabdepp.wordpress.com/

Syukur Alhamdulillah aku dah selamat melahirkan baby ‘Z’ jam 10:28 pagi tadi. Baby sihat dan begitu juga aku. Baby ‘Z’ dilahirkan secara normal dan beratnya 3.026 kg. semuanya okay. Aku sakit tak lama. Bermula jam 10:30 malam semalam – 1 jam sekali sakitnya – jam 3 pagi langsung ke hospital.  Syukur Alhamdulillah berkat doa semua, pengalaman kedua ini amat mudah bagi aku. syukur..syukur..

Di kala ini, keletihan melanda dan aku masih di computer riba menulis entry ini untuk memberitahu semua yang sememangnya menunggu kehadiran baby kedua aku, dan pertama bagi Eric. Aku tak sempat siapkan semuanya sebelum ini utnuk mengumumkan berita gembira ini. Aku tak tahu wajah siapa… baru dua jam.. tapi yang nyata kami sangat  gembira dengan kelahiran ini. Ayu di Johor akan mendapat berita ini selepas waktu sekolah nanti. Hari ini hari kurang stress Ayu kerana paper PMR agak senang padanya iaitu English & Geografi. Namun tetap juga aku risau kerana bimbang dia buat salah dek  terasa mudah. Ayu bakal pulang 11 Oktober dan aku pasti dia tak sabar nak habiskan PMR dan pulang ke KL!

Penuh emosi pagi ni especially dari ibu bapa mertua. Maklumlah kali pertama mendapat cucu. Roland & Germaine sangat bangga menjadi grandy! Soon aku akan letakkan gambar ya. Not today! Baby is here & I have to go.

Terima kasih sekali lagi di atas doa kalian. Aku amat hargainya. Semoga Allah rahmati semua peminat ku! Amin..

Tahniah kami ucapkan kepada Nurul dan suami atas kehadiran orang baru dalam hidup mereka. Mesti baby Z handsome kan.... heh.

dulu pon org panggil nurul ajai....skang ni nama laki baru dia la nurul depp..
kang nurul dah org tnya nurul mana.

suterabiru123 posted on 31-10-2013 01:51 PM
Z je.. maybe zack gila2 remaja kot...kikikiki

laki yg barukan pakar pemakanan.. yg lama pakar ...

laki dia muka kertu okay

tipuware posted on 31-10-2013 01:50 PM
aku rasa, antara beberapa perkara yang kita bebas buat kat laman sosial, tapi kita takkan buat dalam ...

betul i setujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... panjang x..kikiki

juliez posted on 31-10-2013 01:52 PM
laki dia muka kertu okay

mek juliez plzzz jgn jujur sgt... kikikiki

Atleast keturunan baby z naik satu kasta..horray..xde berkerak tinted metallic.

suterabiru123 posted on 31-10-2013 01:48 PM
hahahahah..

...

wartawan pondan kah ini?
dengki semacam jek
bagi aku no issue
maybe itu request suami beliau
dia mat saleh and mmg bagi mereka adat untuk wife take their last name
yang compare ngan retis hollywood kenape?

panjang berjela-jela membebel..bnyk ms tul..

miawpink posted on 31-10-2013 12:52 PM
@ ] nuruldepp Ye Ke wartawan meluat? Jap nak Tanya @dean_musthafa @makeupbydeqsha @slenfadzil @r ...

conclusion aku

1) wartawan hiburan pengecut
2) wartawan hiburan bermuka2.. depan jilat montot belakang kutuk kaw kaw
3) asal retis bekap - macai retis?
4) retis - hepi dibekap.

murasaki posted on 31-10-2013 01:18 PM
kecoh je ko nughul...xde maknenye jeles ko kawen mat saleh...bkn ko kawen brad pitt pon...bkn ko s ...

khennn?? confirm reputt semua memuji bagai :p

rsmlng posted on 31-10-2013 01:33 PM
sbb tu iolss xdek keyakinan diri nk buat thread huhuhu iols takut salah dan diseranah huhuh:sweat3 ...

nnti kalu ramai2 ada berita hot org dh takut nk buka benang... gara2 takut di seranah kan... i pon malas dh nk buka dulu pernah kena kunci ngan momod pastu momod PM i kata i gila benang... hahahahahah
walhal tajuk lgsg tak sama.. apa salahnya PM dulu suh tukar tajuk ke kot sama.. ni main katup siap komen gelak2kan i.. dah la waktu tu i nubie

tu mlas dh nk buka.. komen je.... layan je.. kalu xsuka senyap je.. xde nk report2 benang dah kelaut...byk je bng ke laut tapi momod ni bias.. so layan ke jela...kikikiki

OT jap maap

[ @ ] nuruldepp Uiihhh.. dah ber muscle Anak teruna ku #babyboy #babyZ #depp #deppfamily #deppjunior #23days #confinement #pettitedeppenasie #muscle #loveofmylife #love   5d
[ @ ] qyra1234 kak nurul doakan kmi yg msi brusaha utk hamil..   3d
[ @ ] shyleen_emjay susahnya jadi artis kt malaysia ni.tegamam baca komen akak yg marah sgt nak tgk full pic tu.   2d
[ @ ] nikforeverlove Kan kan@shyleen_emjay ..I pun terkejut baca komen kakak tu..Privacy org lantak lah nak letak gambar apa pun..Bukan artis je kena, kadang2 kita ni pun ada yg bising..Kadang2 I upload baby pic iman I tu slalu pun ada jugak manusia bising. Tak suka unfollow senang citaa..Sabar ya puan @NurulDepp .May Allah bless u n family..   2d

Read more at http://web.stagram.com/p/5750718 ... kaO0PDZ6Er08ir56.99

by the way nama anak nk buat PC dulu ke nak umum.. haishh retizz skrg makin melalut2,,,

igtkan bini johny depp

to me............. lantak ko la... but personally, aku still hormat bapak aku. aku suka berbinti bapak aku..
da mati esok aku dibintikan mama aku pulak...............

da jadik pompuan ni, laki dulu baru mak apak.. tu jek yang aku boleh dahulukan dengan nama mak apak aku...