CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: xanderz

[Tempatan] Pizza Hut bermasalah lagi!

Kat kuantan ni dominos baru buka 2 cawangan hari2 full house je.. Pizza hut x lama lg bungkus la...

poyohabis posted on 29-11-2013 10:23 AM
tak ler kaya biasa2 jer...dah tu tekak aku skrg nie nak mkn sushi salmon jer(mengandung la punya p ...

hi taste sangat laa bila ko mengandung....belum beranak lagi dah kopak dengan makanan jepun especially salmon...

takper laa janji ko ngan baby kat dalam tu sihat...

aha jgn terpilih yg nipis lagi...

kari ketam? ko jgn wey...selera ko ni macam2...aku pun suka kari ketam...aku pulak naik selera...

Penah terkena dgn pizzahut ni. Da la lambat, then hantar pizza da terlebih masak.. So da itam pizza tu rse la hangit bile mkn

she posted on 29-11-2013 10:36 AM
dominos lg best la...ko oder smpai lmbt dpt free kupon..dah tu kalau oder byk pon..berkeping2 kupon  ...

kupon free tu kalau datang awal pun...ko bley try mintak...kalau dia cair ngan ko..dier bagi laa...ehe...

buat je la salad n pizza sendiri ... makan makanan kat luar ... byk yg tak betul dr cara penyediaan sehingga nak suap ke mulut.

teringat masakan mak ... penuh dgn kasih sayang

mast3r posted on 29-11-2013 10:39 AM
Penah terkena dgn pizzahut ni. Da la lambat, then hantar pizza da terlebih masak.. So da itam pizza  ...

ahaha tu biasa ngan PH...domino hanya bakar selama 7 minit jer pizza tu mengunakan doh sebenar(bukan frozen ok)...dan waktu dia kuar cukup2 15 minit....no more than that....

Follow Us
wow, ni baru cabaran Fear Factor!

teringat plak dulu masa potong kobis kat rumah...sekali tgh2 potong, keluar cacing mcm ni laa...terkejut punya pasal, aku baling kobis tu ke dinding.

abgboroi posted on 29-11-2013 10:39 AM
hi taste sangat laa bila ko mengandung....belum beranak lagi dah kopak dengan makanan jepun especi ...

aku time mengandung je jd sasau nak makan yg mcm nie..dl mengandung anak sulung nie pon tiap2 ari pagi petang duk mkn sushi unagi atau unagi don...sampai aku nangis2 nak makan bukan sebab apa...kalo mkn benda lain muntah teruk sampai kuar darah...muak wei makan tiap2 ari 9 bulan lak tu...org nangis gembira dpt mkn tu..aku nangis coz dah muak...nak tak nak kene sumbat gak...

aku ari tu mkn kari ketam kat sentul curry house...sedap wei..tp mahal la kan...nanti kalo turun kl nak pegi makan sana lagi ler...kari dia pedas menyengat mkn gan nasi beriani ngam2 je rasa dia... mkn kari ketam nie ok lak tak de lak muntah2nye..nie taste nak mkn yg mewah2 jer...pokai2 dibuatnye...

tu la kene cuba gak nie domino's nie ramai duk kata best2 nie..aku je ketinggalan kete api...mula2 cuba mkn kat kedai dia dl...mn tau nanti boleh delivery jer kan...lagi senang...tipon jer...

penah dulu order dgn pizza hut ni, hawaiian chicken dgn super supreme ke ape tah..yg pasti dua2 tu sepatutnya tak pedas.
sekali sampai rumah, anak aku mkn smbl menjerit.
apekejadahnya dua2 pizza aku diorg letak sos pedas.
nak pegi komplen balik dah malas, sudahnya order mcd pulak kat anak aku.

tengokjerrr posted on 29-11-2013 10:41 AM
buat je la salad n pizza sendiri ... makan makanan kat luar ... byk yg tak betul dr cara penyediaan  ...

pizza x berbaloi buat sendiri...sebabnya kos beli lebih murah dari buat sendiri dan lebih jimat masa...bahan asas pizza macam tepung,keju mozarella dan pelbagai jenis herba seperti oregano..basil ntah apa lagi...semua tu nak kena cari...dan harganya bukan murah...

mmg mengelikn.... tapi its ok la benda dh jadi, so next time sebelum mkn tgk dulu....baca doa mkn dulu ok

shysari posted on 29-11-2013 10:37 AM
Kat kuantan ni dominos baru buka 2 cawangan hari2 full house je.. Pizza hut x lama lg bungkus la...

kat kuantan dominos br bkk kat area mn?

iols nak gi rempit kesana skrg jgk! hahah

bnyk sgt complain psl pizza hut n kfc nie... hopefully jcorp take note laaa...
org melayu pon nak gak tlg org melayu niaga, tp cara niaga tue kne betol..

poyohabis posted on 29-11-2013 10:47 AM
aku time mengandung je jd sasau nak makan yg mcm nie..dl mengandung anak sulung nie pon tiap2 ari  ...

unagi? bukan belut ker tu...

sentul curry house? ko ni...ntah macha mana ko pergi melantak...janji curry house ...kat mamak biasa x menjilat jari ker?   hameed curry house ker apa....

nanti laa aku cadangkan dominos...curry crab pizza...dulu aku pernah cadang rendang pizza...dengarnya mereka berminat...ntah bila laa nak jadi ehe...

ehem kari ketam...

mitnick posted on 29-11-2013 11:01 AM
org melayu pon nak  ...

agak2 ko la kan kalo domino's tu org dap punya ada ke org melayu nak tolong..aku bab2 makan nie lantak kan ke..org melayu punya ke..org cina punya ke...sape punya ke aku belasah jer...janji aku konyang apa yg aku idamkan tercapai...

mitnick posted on 29-11-2013 11:01 AM
org melayu pon nak  ...

KEPCI dah hampeh rasanya...apa sudah jadi? siapa yg pandai2 tukar resepi...pastu ayam pulak x fresh...aku makan texas chicken ajer sekarang ngan ayam mekdi...puas hati....

patut saman je

abgboroi posted on 29-11-2013 11:02 AM
unagi? bukan belut ker tu...

sentul curry house? ko ni...ntah macha mana ko pergi melantak...ja ...

ha ah unagi tu belut la..sedap wei dah jd unagi..dia org smoked dl belut tu..tak de ms la aku nak buat kat umah..geli nak pegang belut seekor2 yg nie terpakse beli jer la...

wei sentul curry house nie glamour tau..dengar2nye owner dia penah kawin gan mas anizan lps ali bapu meninggal...pekerja dia indon pon ada..bangla pon ada..nepal pon ada..melayu je tak de... dah tekak aku skrg nie suka mkn yg pedas berempah mcm nie..nak buat mcm mn..selalu aku suka mkn sempoi2 jer..sup2,ikan bakar ke...

kari ketam dia pd aku best la pedas menyengat..pegi la cuba..dah jadi duta free lak tuk sentul curry house...

poyohabis posted on 29-11-2013 11:03 AM
agak2 ko la kan kalo domino's tu org dap punya ada ke org melayu nak tolong..aku bab2 makan nie la ...

betul laa tu..org bukan kisah owner cina ker apa...lagipun menda tu halal...secara otomatik owner kena beli dari org islam juga beberapa sumber yg memerlukan halal...walaupun owner cina tapi pendapatan perniagaan tu masuk ke supplier islam juga...