CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 24353|Reply: 82

Nasib Serumah Dengan Students

Salam uols..kalau mod rasa thread ni xsesuai di sini,boleh padam2 ye.xmrh pon.hehe.
Aku ada masalah dgn bebudak rumah aku.Aku sendri pon dh pening kepala dh ni..nk dimarah,anak org.Ceritanya camni,

Aku dok menyewa rumah bujang.ada 9 org sumenye.sume budak kolej kecuali aku.kira aku yang paling tu dlm rumah ni so aku jadi ketua rumah la.sebelum2 ni pon mmg ada masalah psl housemate tp yg ni la yg paling teruk.sebelum2 ni aku dok berlima xde masalah.start masuk 4 org baru,terus rumah ni jd lintang pukang.baru masuk tp dh buat kepala sndri.sebelum diorang masuk,aku dan 2 lagi housemate lain dh bgtau peraturan rumah.bukan nk control sgt tapi sini kawasan rumah orang2 Islam.kalau boleh jgn lepak dgn lelaki lama2 sgt.sbb housemate lama aku dulu dh prnah kne sound dgn orang surau.tp yg bebudak ni degil xnk dgr ckp.pkul 2-3 pg lepak dgn lelaki.terpekik2 terjerit2 bunyi cm org nk beromen.pakaian pon dh macam pelacur.pkai seluar pendek(yg pendek sgt tu),singlet nipis.aku sndri pon xpaham.bile ditegur terus buat muka.

Kat dalam rumah ni pon boleh dikatakan byk brg2 aku.tv,dapur masak,almari,peti ais,tong gas,sofa.tp diorang langsung xhargai.xpernah skali pon mintak izin nak guna and aku sendri pon xprnah suruh diorang pkai.bila aku balik kje,masing2 tercongak dpn tv sampai aku sndri pon xblh nk tgk tv.last2 aku aku simpan remote tv aku.tv aku ni special sikit sbb button kt tv xblh tekan langsung.so bila aku simpan,masing2 dok kutuk aku.kata aku kedekut la mcm2.padahal aku cme nk mengajar diorg supaya pandai mintak izin bile nk gne brg org.

Kalau psl kebrsihan pulak xpayah ckp la.smpah xprnah nk buang,toilet xprnah nk cuci.kencing pon xreti nk jirus.ppuan jenis ape lah.diorg ni pon jenis yg pendendam bile xpuas hati ditegur.diorg akan sepahkan rumah,xkunci pintu bile mlm.ntah la aku sndri pon xpaham dgn diorg ni.

Yang sorang dh bertunang,tp kuar ngn llaki lain.Yg sorang dok bercinta ngn laki org.Yg sorang dh yatim piatu tp terlampau manja,asyik nk pkai seksi and kencing pon xreti nk jirus.Yg sorang lak terkenal kt rumah sewa dia sblm ni asyik bawak jantan.takut kt sini pon dia akan wt benda yg sama.

Aku ingt lps ni aku nk wt aggrement.spe xnk sain,sila blah.aku dh xtahan dh dgn perangai diorg ni.yg 2orang housemate asal aku pon dh ikut perangai diorang.tinggal lah aku ngn 2org lg housemate utk lawan dgn diorang ni.3 vs 6.Banyak lg hal diorang ni,tp setakat ni yg tu dulu lah.papae nanti aku update.Bye uols.

Last edited by gusikuberdarah on 6-8-2014 02:04 PM

la... kenapa macam tu

Dahsyat!! posted on 11-3-2014 11:28 PM
la... kenapa macam tu

xtau la.wt malu student kolej je.

Gila la budak2 tu,, sila refer isu yg sama, rasa ada byk suggestions

mahaniishak posted on 11-3-2014 11:38 PM
Gila la budak2 tu,, sila refer isu yg sama, rasa ada byk suggestions

thanks sis.mmg selalu gak cri reference ni.tu yg nk start wt aggrement.harap2 dpt kekuatan nk brcakap dgn diorg ni.

halau je kak..

sila halau awal2..

serius.. budak cmni kena halau..

sebab dh pernah kena ..

budak perangai cmni. bila dah dpt deposit rumah sewa dia akan rosakkan curi barang rumah..

halau awal2 senang..

Follow Us
Perghh sorang2 bermasalah..xbleh ka ang iklankan nak amik penyewa lain n tendang jah depa dari umah tu lps ada penyewa baru ?

AdamBillionaire posted on 12-3-2014 12:20 AM
halau je kak..

sila halau awal2..

kau menakutkan aku.nti abes tv aku kne jual..

alieyrina posted on 12-3-2014 12:20 AM
Perghh sorang2 bermasalah..xbleh ka ang iklankan nak amik penyewa lain n tendang jah depa dari umah  ...

nk jugak wt cmtu.tp aku dlm hati ada taman..still kesian kt diorang jugak.

baru aku tau pompuan lg huduh perangai,tu pun jangan,sampai ada thread hubby ada pompuan lain la,bla bla bla la..

Dewa19XKangen posted on 12-3-2014 03:34 AM
baru aku tau pompuan lg huduh perangai,tu pun jangan,sampai ada thread hubby ada pompuan lain la,bla ...

tu lah..kalau kuar bkn main lg mekap tebal 10 inci,perfume spray byk2 cm pkai ridsect lak..tp sivik xde..yg kes hubby curang tu lain..kne ade ferrari dulu

besar sgt ke rumah ko ni smpi bleh duduk 9 org? pd pendpt aku lah kan better ko bincang ngan hosmet lama ko yg 5 org tu. ckp kt diorg yg ko nak 4 org tu kuar. sbb rumah dh sempit sgt tak selesa. kalau diorg taknak kuar, ko jelah yg kuar. ko kuar nnt segala barang kt rumah tu ko yg bawak kan? ha lg payah diorg nk carik rumah baru karang.

rmai nya smpaiv 9 orng...aku ddk 6 orng dlu pun dah rimas...mcm2 perangai...
bising ja kat diorng hr..nnti dah x thn diorng pndah sndiri..hahaaaa kn snng..
klau kluar byr mhal skit pun x pa...janji selesa...

hoih dh besar pnjang kencing tak reti jirus..adakah harum sgt kencing dia tu? gila pengotor.. diorg ni dari negeri mana? yg bab sembang dgn jantan pkai seksi meksi mmg tak malu ke? dh tu xsejuk ke? adakah diorg ni  org islam??

My suggestion...
Sewa rumah lain...
Buat apa nak semakkan kepala dengan hal2 macam ni...

X senonoh ok kencing x jirus. Memalukan sangat. Dah la mak ayah dah xde, gedik pakai seksi pastu kencing pon xreti jirus. Mmg biol sangat ke hape? Mustahil la masa kekecik xde org ajar suh jirus leklok kalau kencing. Eee... Sukar diterima akal!

emm halau je, tensen tau klau duk serumah ngan org mcm ni sedangkan rumah adalah tempat utk kita beristirehat.. xpon ko warning derg, if buat perangai gak, mmg xde kompromi..
xpon betul gak forumer lain ckp, ko blah je dr umah tu, ajak yg lg 5 org tu..

pilihan dua je..

suruh mereka keluar atau ko yang keluar pindah rumah lain..

rumah agak besar jugak la.ade 4 bilik.kt area sini mmg payah nk cri rumah sewa.so bile dh dpt,mmg cm sardin lah.

bknnye aku xnk pindah.lgpon aku tau,klu aku pindah,kompom umah ni jd kosong sekosong kosongnye..tp pindah nk pkai byk duit.skrg ni tgh sengkek bru brhenti kje..wuaaaa...

yg psl budak yatim piatu tu,dia xde lah seksi sgt.dia tetap pkai tudung cme style dia pelik2.tudung pkai tp pkai baju jenis jarang smpai nmpk lurah.yg paling lawak prnah sekali dia nk amik kain jemuran kt luar umah,pkai singlet ngn suar tight pendek.dia masuk bilik jap dia amik towel goodmorning yg kecik tu wt tutup rambut.aku xfaham betul disitu..

sila halau mereka2 itu keluar b4 depa buat onar....
sekian