CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: akughi

Edisi mengadu domba - patutnye anwar PM malaysia

akughi posted on 30-5-2014 03:45 PM
kan aku dah cakap jelas kat situ, skandal kapal selam dah kantoi....ape lg yg ko konar, kemain lag ...

Eh...kes beli kapal selam memang selesai. Tapi kes org mongolia mati kena bom sabit dengan kes kapal selam tak selesai lagi. Sampai sekarang kerajaan masih tak mampu jawab apa motif minah tu diletup, macam mana rekod kemasukan dia ke Msia boleh hilang dari data imigresen dan mcm mana bodyguard Najib boleh terlibat dlm kes ni.

Tengok raja konar dah mula konar. Melarikan diri dari menjawab isu pokok... jeng jeng jeng....

Itu le aku kata... standard macai mcm ko ni akan sentiasa bersandar pada benda yang tersurat. Sedangkan kt atas sana, segala macam magic boleh dibuat utk mengubah/menghilangkan bukti. Semua benda di bawah telunjuk mereka. Mereka akan gunakan semuanya utk memastikan mereka selamat dan bersih dari tuduhan.

Baca la benda2 yang tersirat.... jangan sokong membuta tuli. Ko mungkin ingat semua penyokong PR sokong anwar. Tak semestinya bro...   

Defcon2 posted on 30-5-2014 04:11 PM
Eh...kes beli kapal selam memang selesai. Tapi kes org mongolia mati kena bom sabit dengan kes kap ...

ko nak aku cakap "eh ye la najib la yg bunuh tuya" baru ko nak berenti cakap macai..konar...bla bla bla....baru ko nak tepuk bahu aku sambil ajak aku minum?