CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 10867|Reply: 46

Cerita seram di tandas pejabat

Gambar hiasan

Ok ceritanya macam ni. Suatu petang jam 4 lebih macam tu, cleaner di pejabat ni sedang mencuci tandas, mop lantai, cuci sinki dan lap cermin sambil dalam hatinya menyanyi lagu Kris Dayanti, mana saya tahu? Saya agak-agak je hehehe. Ok sorry kita sambung semula.

Cleaner tu bersendirian dan itulah rutin harian beliau, iaitu memastikan tandas dalam keadaan bersih dan wangi untuk kegunaan staff di sini. Memang wajib dibersihkan setiap masa sebab ramai kan pengguna toilet ni, jadi haruslah sentiasa dalam keadaan bersedia untuk diguna. Tiba-tiba matanya terpandang akan sepasang selipar yang berada di belakang pintu tandas yang sedang terbuka separuh. Biasalah fikirnya ada orang yang mungkin hendak keluar setelah selesai membuang hajat.

Emm takpelah dia fikir selepas orang tu keluar, dia nak mop lantai dan cuci mangkuk tandas tersebut. Sambil itu dia mengalihkan perhatian seketika untuk melakukan cucian di tempat lain dan kemudian perhatiannya difokuskan semula ke tandas berselipar tadi.

Alamak!!! Selipar tu sudah tiada dan bila ditolak pintu tandas tu tiada sesiapa pun di situ dan dia yakin dan amat pasti tiada sapa yang melintasinya sejak tadi.

Korang fikir apa??? Jeng jeng jeng….Selepas mendengar cerita makcik cleaner tu saya dan officemate semuanya takut nak ke tandas bersendirian. Sebelum ni ok aje ke tandas tak kira jam berapa pun, berseorangan pun, walau untuk tujuan apa sekalipun. Aduyaiii kali ini memang tak sedap hati langsung nak buang hajat, sebab terfikirkan hal tu. Nauuzubillah minta dijauhkan dari berselisih dengan ‘dia’. Ya Allah mintak jauhkanlah hendaknya.

Saya seram juga beb!! Bila masuk tandas tu ok je, bila dah buang hajat dan nak keluar ke sinki untuk basuh tangan tu, dia terbayang macam-macam, korang boleh bayangkan kan? Eiii meremang bulu tengkuk, orang kata kalau meremang tu maksudnya adalah kan? Jadi saya paksa bulu tengkuk saya jangan meremang, boleh???

Sumber : http://www.ajumohit.com/

waww!pejabat mana tu ade cctv delam tandas
sekodeng org berak ye!kui kui kui

seram gak bila g toilet memalam sensorang..riso tetiba ade tangan ke..kepala ke..kluar dr lubang jamban

Bangunan lama ke opis uols ni? Iols punya hq mmg bangunan lama.dah lebih 10 tahun take penghuni..tandas memang angker la. Ada staff cite penah dengar suara budak menangis and menyanyi dalam tandas..even pal gad pun dengar

seram lak aku nk g tandas sorang2 pasni

pengalaman aku pada tahun 2002 kat tandas sebuah syarikat / kilang / warehouse .

keadaan tandas - seram..sbb staff sana tak pakai tandas tu kerana ada tandas kat ofis dorang tapi tandas kat warehouse tu kelihatan bersih . So aku gunakan tandas kat warehouse tu memandangkan tandas ofis ada yang mengunakan..seperti biasa aku tak suspek apa-apa pun yang menyeramkan kerana jam hanya pukul 2pm dan lebih menfokuskan untuk melepaskan hajat diperut...semasa dalam operasi diteruskan secara tetiba aku terasa belakang badan aku terasa pedih seperti dicakar-cakar . tapi aku tetap bertahan sampai operasi perutku selesai .

selepas selesai je aku terus membersihkan diri ( perasaan cuak tapi takmo nampakkan ) . dan aku terus keluar jumpa member dan bercerita apa yang telah berlaku kat tandas tadi..dan aku tunjuk dia keadaan belakang badan aku....Nahh!! kau..terdapat kesan cakar yang brutal sekali . ( patutlah pedih ) .

akan tetapi kesan cakar tu hilang ke esokkan hari....( pelikkan ) .

Follow Us
sinnerz posted on 6-5-2014 08:28 PM
pengalaman aku pada tahun 2002 kat tandas sebuah syarikat / kilang / warehouse .

keadaan tandas - ...

Dia tak suka share tandas kot. Tu pasal dia cakar2 hang. Heheh

Ko ke yang punya pengalaman ni?seram tuh

bbrp thn lps bila masuk tandas lps pkl 4 ptg aku akan dengar suara org dok humming..
suara tu mmg sebijik mcm org indon..lama jugak la kejadian ni berlaku..
skrg dh tak dengar apa2 dah..kekadang rasa seram gak bila sorang2..

opis sebelah ni pulak...ade staf die penah ternampak cik pon mencangkung atas tandas duduk
giler...mula lah aku asik terbayang jer tiap kali nk msuk tandas

Takut nk masuk tandas ni

sinnerz posted on 6-5-2014 08:28 PM

keadaan tandas - ...

ko terduduk atas die... so die cakar2 suruh ko bangun... haha!

hajimex posted on 7-5-2014 12:57 PM
ko terduduk atas die... so die cakar2 suruh ko bangun... haha!

Hahaha lemas dibuatnya ye

aku "terkena" tahun lepas, bulan 12.

Masuk tandas kat opis nie jam 6 ptg.....selalunya ada je org dlm tandas time mcm tu.  Ditakdirkan aku sengsorang....lg aku suka coz leh memerut dgn jaya nye....

Ada 5 cubicle dlm tandas tu....dan semua pintu cubicle terbuka......happy giler aku coz cubicle kegemaran aku mmg kosong.....

The moment aku melangkah ke cubicle kegemaran......baru sampai tgh2 area tandas tu....tiba2 aku terdengar suara perempuan panggil nama ku.........kuat dan lantang.....sekali je dia seru......

Mula2 tu aku terpaku.....then aku dok pikir siapalah budak opis nk pedajal kan aku.....then aku tgk lgi sekali ke arah semua cubicle....sah.....semua cubicle kosong.....

Aku pun apa lagi....bukak langkah seribu ler keluar dari situ.....terus ilang rasa nk memerut.....

citer antu ke cite lawak nih...

tandas kan tempat peberet hantu..

aku kalau org nak cerita bab seram2 kat tempat keje aku langsung tak mau dgr...sama jugak kalau cerita seram area rumah aku...nanti akan menakutkan diri sendiri......

Takut wei..satg dia keluar kot lubang jamban. Parah.

Waaaa baca cerita macam ni terus takut nak masuk toilet

Pandai Mak Cik clener. kurang sikit kerja.