CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lantodak

sesuatu sangat versi seram kelakar

ijui@long posted on 8-5-2014 09:17 PM
PutriAsik ko bila baca ni mesti frust menonggeng.

Dah tak dapat la geli2 manja tarik seluar.

Haha. Tah2 dia berkenan ngan seluar tido itu. Tu dibogelnye aku ini.
Hurmmm

lantodak posted on 8-5-2014 09:57 PM
Mak aih.takutnye. aduh cuak ni..cuba akak tanya kat ayah akak how to kesan if kita kene rape ngan  ...

ni ayah akak citer pasal kawan dia yg kna rogol tu la...

lepas kna rogol tu... letihnya mcm lepas 'buat' tu la... kat 'barang' tu ada kesan air tu... depa citer kt ayah akak... ayah akak kata hangpa dah kena ni... tapi waktu tu mana ada istilah jin asyik bagai ni... ayah akak kata tu langsiaq gatai...

Oh gitu ka? Legaaaa aihh..seb baik takdak kesan pape..fuhhh

Mngikut pngtahuan aku hasil dr mmbaca, kalo ko dah kene ngan jin asyik ni, nt ko jd lemah2, lesu. Sbb jin ni akan ganggu ko x kira masa once dia dh dpt. Nama pun nafsu jin. Musti lunyai ko nnt

Yg lg teruk, amal ibadat ko trganggu psl dok mlayan si jin. Plus dia akan ganggu habis2an klu ko nak kawen.

Jin ni klu kacau org yg dh kwin, mmg boleh bwk cerai berai. Sbb dia akan kongker life ko gila2.

Org ppuan lg x boleh mandi xde kain bshan, sbb bntuk bdn ppuan ni mmg sgt menarik pd lelaki dan jin.

Mungkin ko mnarik gak mcm ppuan kot, tu yg dia terpikat lalu tersengaje tarik sluar ko

Eh yeke? Ingatkan lesu sebab penat keje ke ape. Memang kekadang bangun pagi letih semacam je. Macam berperang pun ada.

Subuh pun kadang2 miss.wei takutnya.

Aku ada kawan.penah berubat kat darussyifa. Ustaz sana cakap both depa suami isteri ada yang berkenan. So masa depa jadi suami isteri tu memang panasla. Dok bergado je.

Sebab jin yang suka depa tu tak suka depa kawen. Abes kene kacau. Mungkin kah aku kene camtu gak?

Adoiyai. Takutnya

lantodak posted on 9-5-2014 08:37 AM
Eh yeke? Ingatkan lesu sebab penat keje ke ape. Memang kekadang bangun pagi letih semacam je. Macam  ...

kalo dh macam tu kronologi tu rsnye elok gak u g tanye sape2 yg pandai.. xsalah kalo kita ikhtiar kan.. kalo xde gangguan, Alhamdulillah.. kalo ade gangguan at least kita tau awal dan leh berubat.. Insyaallah... good luck TT..

Follow Us
lantodak posted on 8-5-2014 05:43 PM
Ke hadapan jin asyik,

Janganla stalk iols. Iols malu. Okay from now onwards iols tak menyeksi ma ...

ai ni sebenarnya jarang nak komen tp serious cite ni lawak. ampun TT. ang mmg lawak...

sure ke lebam kt peha je, kt lain lebam x?

sebelum tido bacalah ayat pendinding... kalo jd lagi bolehlah survey harga cawat besi plak

anilza10 posted on 9-5-2014 09:07 AM
kalo dh macam tu kronologi tu rsnye elok gak u g tanye sape2 yg pandai.. xsalah kalo kita ikhtiar  ...

Tulah..takut jugak orang nak test kita kan.

Haihh. Ommaaaa

cik.amy posted on 9-5-2014 09:27 AM
ai ni sebenarnya jarang nak komen tp serious cite ni lawak. ampun T ...

Hahahahah..lawak eyh? Baca2 balik mmg lawak..time kene tu kalau toreh muka pun tatau kua darah ke tak

Hahahahahha. Btw thanks uols..aku kene pi jumpa ustaz ni.

anilza10 posted on 9-5-2014 09:07 AM
kalo dh macam tu kronologi tu rsnye elok gak u g tanye sape2 yg pandai.. xsalah kalo kita ikhtiar  ...

btul tu.

dr pmbacaan, pngalaman aku, jin asyik ni ada yg tetibe je menempel sbb terpikat, ada yg dihantar sbbkan nak tgk suami isteri cerai berai.
ada jugak kes mak apak yg bekalkan anak dara dorg, dgn tujuan menjaga tp lama2 jin tu naik syok pulak.
x kawen la budak tu smpi sudah. wallahua'lam.

klu dah ko sendiri xtau apa motif tetibe dpt lebam, letih lesu mcm bperang bila bangun pg, ada baiknya ko mnta tlg mereka2 yg arif.
pegila darussyifa mcm kawan ko tu ke, mana2 pusat prubatan alternatif yg diyakini btul la.

lain ler ko askor tgh rekrut ke, kaki main paintball ke, bsukan malam2.
itu standard la kalo lebam2 n letih lesu, kalo ko ngadu kat sini pun aku buleh tolong tambahkan lebam2 tu

lantodak posted on 9-5-2014 10:33 AM
Hahahahah..lawak eyh? Baca2 balik mmg lawak..time kene tu kalau toreh muka pun tatau kua darah ke  ...

good2... Pegilah jumpa ustaz beb... nanti lg lama tunggu ntah benda apa lg ditanggalnya tgh ko tido aku dulu pn sebenarnya pernah kena camni gak mcm ko kena, tp tanak la cite lanjut sbb aku malu... huhu

semoga ko terselamat dr di usha oleh makhluk tak senonoh ni ye

cik.amy posted on 9-5-2014 12:25 PM
good2... Pegilah jumpa ustaz beb... nanti lg lama tunggu ntah benda apa lg ditanggalnya tgh ko tid ...

Yeke? Citala wei. Sikit pun takpe..

tak_tahu posted on 9-5-2014 10:42 AM
btul tu.

dr pmbacaan, pngalaman aku, jin asyik ni ada yg tetibe je menempel sbb terpikat, ada y ...

Tula. Ikut cakap kawan aku, ex laki dia tu mmg ada pendamping. Hat kawan aku ni, jin yang stay kat rumah dia tu.terbekenan ke dia.

Haip..jangan tambah lebam lebam dibadanku. Cukupla yang ada.hahaha

lantodak posted on 9-5-2014 01:17 PM
Yeke? Citala wei. Sikit pun takpe..

masa sekolah dulu2... duk asrama so handphone kena sorok2... satu malam tu aku duk balik langsir menghadap ke tasik, nak gayut punya pasal... sekali nampak la makhluk tu berdiri atas tasik belakang asrama tgh memandang... lepas drpd tu beberapa kali jugak la bila terjaga dr tido tgk2 baju dah hilang... elok je terletak kt sebelah...

aku rasa tt yang tanggalkn sendiri seluar tu, sbb x besa pakai selur panjang, jd otomatik masa tidur bila rasa panas/ rimas, tt tanggalkn tanpa sedar.

TT ni mmg sesuatu sgt la...

HAHAHAHAHAAHAHAHA!!!!! X boleh blah cerita ni!!! mmg kelakar seram.... aku pon penah kena gini....

siape_aku posted on 9-5-2014 03:32 PM
HAHAHAHAHAAHAHAHA!!!!! X boleh blah cerita ni!!! mmg kelakar seram.... aku pon penah kena gini....

ce cite.. ce cite...

cik.amy posted on 9-5-2014 03:11 PM
masa sekolah dulu2... duk asrama so handphone kena sorok2... satu malam tu aku duk balik langsir m ...

Weeee..jadik pape tak kat kau wei?

siape_aku posted on 9-5-2014 03:32 PM

Tulah ce kabo mike kene macam mana