CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: yipun_78

“ Nilai maruah saya lebih tinggi …” Norjuma Habib

Close [Copy link]
chempaka_ku posted on 28-8-2014 07:59 PM
datang untuk promo dan jual tudung kan?

Sambil menambah perisa to make sure the gusip is refresh
Juma di Brunei!!!!!!!!!!!..............

watachiwa posted on 28-8-2014 07:09 PM
wajib la renyih blk walopun x ikhlas

Aku xbole bayangkan juma merenyih sepanjang masa...hikhikhik..hilang aura debator die tu...

alisa21 posted on 28-8-2014 12:46 AM
Itulah dia yg dulu dipuji menantu 'setazah miss universe' dek keluarga Tun, pemes pasal meroyan ka ...

Bagi aku juma dengan nazim mcm same2 panas..juma kite tau die debator sure mmg kuat melawan..die aku tgk kuat pendirian...silap la nazim nak curang dgn die....agaknye die sabar aje dgn perangai nazim..pekak kan telinga butakan mata...sampai masa meletop..aku andaikan aje

Nham22 posted on 29-8-2014 09:40 PM
Bagi aku juma dengan nazim mcm same2 panas..juma kite tau die debator sure mmg kuat melawan..die a ...

kiranya lama jugak la die sabar, pekak kan telinga butakan mata huhu

muke melayu Ke mcm tu? sah2 la keurunan mamak n Ade drh Siam. kot melayu muke raja Azura tu

Nasib tak follow muka bapa die..sah2 mamak..

Follow Us
Nham22 posted on 29-8-2014 09:40 PM
Bagi aku juma dengan nazim mcm same2 panas..juma kite tau die debator sure mmg kuat melawan..die a ...

Bukan si juma ni ke yang curang dgn sb. Tuptup dah ade pengganti gitew.

Ak pun dgr mmg da cerai pn. Juma ni mcm gile talak pun ade. Tp tu lah org berduit ni mmg boleh lh coverline seluk2 poket. Aku dok fikir anak2 dia cm mne eyk. Typical sgt org malaysia ni lagi2 yg berhijab ni. Sume cop baik, skali hantu jadiknyer. Fikir gak si nazim tu bnyk duit , business bsar takkan lah die nk gadaikan bisness die tu utk scandal bodoh2 ni. Juma tu yg kaki duit lah gamak nye. Xpenah declare cerai tp heboh nk kawin sb. Biase ler feeling mude lagi kan. Sedar ler sikit tak lame lgi tue gak weyyyy.

jelita_millie posted on 30-8-2014 06:34 PM
Bukan si juma ni ke yang curang dgn sb. Tuptup dah ade pengganti gitew.

Biasalah stok2 mentaliti kalau pakai tudung tak boleh curang gerenti baik. Tak boleh nak terima yg Nazim tu cerai Juma sebab Nazim tak nak dayus! Nak juga percaya cerita Juma utk coverline, tebus-talak whatever tu, semata-mata sebab perempuan pakai tudung kan, cuba yg seksi-meksi zahida rafik ke yg buat sure dah kena cop p******.

Last edited by alisa21 on 30-8-2014 08:49 PM

alisa21 posted on 30-8-2014 08:47 PM
Biasalah stok2 mentaliti kalau pakai tudung tak boleh curang gerenti baik. Tak boleh nak terima yg ...

Btol tu. Mentaliti org2 ni kali di takuk rendah memang lah mcm tu. Kesian "tudung" kena salahkan. Juma ni Mcm gila kuase pun ade. Mybe xsempat nk konker nazim tup tup kena cerai. Jual tudung je pun kaya mcm family nasa plak. Semacam...

laki baru malu nak announce sebab beli bini ngan cara paling hamjad sekali kot?

bg aku, seteruk mana pun laki ko layan betina len, ko patut bercerai dengan cara bermaruah...

kalau wanita yang tak tamat darjah enam pun boleh diangkat menjadi tokoh ibu mithali, takkan ko yang mengaji sampai ke menara gading ni bertaraf pompuan di parit harta donia???? Last edited by waketheladies on 1-9-2014 07:25 PM

waketheladies posted on 1-9-2014 07:21 PM
laki baru malu nak announce sebab beli bini ngan cara paling hamjad sekali kot?

bg aku, seteruk m ...

Title tu la yg dia kejar kut. Hihihi  klo aku jd ank die sah2 malu siot mak aku gituuu.

Klo ak tau jual tudung design pembalut hadiah dah skirt gambar eskrem ley buat duit bnyk sampai naik private jet, dari darjah 6 aku start buat. Puihhh lah!!

Rasanya dia bercerai dapat muta'ah  4-5 jota, tu yang mampo
berjam Richard Mille, bawak misrati ,naik private jet sekali sekala
and modal bisnes tudung. Oklah tu daripada dicerai tinggal gigi
dengna lidah je............

maybe juga ada properties macam azrinaz tu la ia mampu.........

dapat motaah ke gapo ko, yang penting asal duit tu dari si nazim tu jugek. dasar pompuan tak sedor diri kaedahnya. dah dapat yang kaya nk lagi kaya. sekali kena cerai tup tup yg lagi satu tu mcm terkedu jerk. tak jadi kawin, bg duit je lah. ala juma ni kan wakil debat. mulut ada manisssss, feeling pendirian tetap. hati kering katakoo.. tiup telinga laki sikit, termuntah duit dari poket., mane ler laki tak goyah uii. insaf je lah dek non. kau tu kena ingat asal usul dulu shopping kamdar je pun. kawan aku pun tokey kain jugek, lagi lama dah bertapak 20 tahun kat jln tar tu. tapi xde ler sampai nak pakai maserati, private jet bagai dlm masa 2tahun niaga. dia tu kaya dari lahir. kau tu kaya dari ex-laki kau jer pun. ingat asal tanah ko kt mana tau.

sayang lah weyy muka cantik tp hati ? .

jelita_millie posted on 2-9-2014 07:59 AM
Title tu la yg dia kejar kut. Hihihi  klo aku jd ank die sah2 malu siot mak aku gituuu.

Klo ak ...

kalau aku, bukan jadi anak je...kalau jadi mak bapak lagi la malu...ntah mcm mana aku didik anak sampai mcm ni 'chanTAIK' perangai

demi jam tangan, jet peribadi nan hado...aku rela servis bodiku

pui!

jelita_millie posted on 2-9-2014 12:19 PM
dapat motaah ke gapo ko, yang penting asal duit tu dari si nazim tu jugek. dasar pompuan tak sedor d ...

aku sokong statement ko ni

bukan sebab dengki kat dia, tp aku rasa, ramai lagi wanita kat mesia ni yg berbulu ngan pompuan kaki kikis n xsedar diri...

aku sampai skrg xleh nak hadam knapa org minat sgt tudung dia...dahla rega ntah apa2...prelove sj sampai beratus...printed je pun. buta sangatkan wanita kita sampai xtau menilai kualiti? aku pernah tgk tudung dia...white label ka, black label ka... biasa saja...

mungkin deme bajet muka deme akan secanTAIK noorjuma kot after pakai tudung ghope ini...teruskanlah berangan

Aku tak penah heran pun tudung dia lagu mana sbb mcm ape je design twist and wear. Ala wey klo muka juma tu sangkut tahik idong kt muka pun org ckp comel. Semua dah kena kabur dah dgn dia. Tak jumpa lagi betul2 kot2 tah2 suara pun mcm hantu, terpekik terlolong. Eee mintak jauh lahh org yg kuat propa ni. Cane lah ley end up jadi retis weyy. Tak tau ke nanti klo kantoi hadap lah kau sengsorang. Hantu raya pun cabutttt ! Hahaha

korg ni x suke dia pon jangan lah mentaikidungkan dia plak..
rezeki dia atas usaha dia.. lantak pi la..
nak jd bini no brape pong(kalo btol kawen la)
AMH dulu pon jd 2nd wife..korg puja2 plak..

padan sgt dia dgn Nazim dulu. masing2 ade agenda..

watachiwa posted on 2-9-2014 04:04 PM
korg ni x suke dia pon jangan lah mentaikidungkan dia plak..
rezeki dia atas usaha dia.. lantak pi  ...

Kan ... I pun takder lah suka sgt kat dia ni, cuma menghargai kecantikan dan usaha dia. pompan mana yg tak mo senang dik non .. Ramai yg cantik tapi tak bernasib, ramai yg bernasib tapi tak cantik. Ramai yg nak vvip tapi vvip tak nak dorang, may b ramai gak vvip nak yg cantik tapi bukan semua yg cantik hadap vvip lah pulak ...