CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tupaiterbang

[Tempatan] Kompilasi Hina Menghina Dalam Fesbuk UPDATED 4 Ogos

v(T.T)v posted on 31-7-2014 02:01 PM
jangan lupa antar sekali caprut balik ke  Borobudur, where they belong

banyak betul rumah, banglo dan kampung-kampung yg akan kosong kalau camprut dihantar pulang...boleh buat sales hartanah kat Malaysia ni

Kelvin Yip nih dok mana?

awok doh le dok kat Malaysia..
Negara Bebas dari pencetus peperangan..
awok kene la hidup care orang yang bertoleransi..

setahu saya la kan..
semua AGAMA didunia nie Mengharamkan dari
MENGHINA AGAMA LAIN .. sudah sdia maklum kan..
kenape bende2 mcam nie boleh jadi kan... ??

jangan nanti sampai mase awok dipakse kelua dari negara AMAN MAKMUR nie....

ResellerMaxis posted on 31-7-2014 10:16 AM
Rasanya dia orang maksudkan takbir raya..apa motif takbir raya loud speaker ni??

rasanya lebih  ...

habih? tokong kat rumah aku nie? dengan jalan jem nya, paluan gendang nya, chenngg chennggg sampai kul 1 pagi, bunga api lagi, xpe? tuh kul 1 pagi, nie kul 7-8 pagi, lu pikiaq la sendirik

Acong posted on 31-7-2014 02:55 AM
barua sekoq nie patut dikurung dlm penjara & diazankan selama 24 jam sehari

sokong Acong....biag telinga dia bernanah...

PenjualAPAD posted on 31-7-2014 02:56 PM
habih? tokong kat rumah aku nie? dengan jalan jem nya, paluan gendang nya, chenngg chennggg sampai ...

dekat rumah aku pun ada kuil india.kalau ada apa-apa aktiviti..memang aku tak boleh duduk rumah di siang hari..bunyi loceng n bacaan keagamaan dia tu sangat menyakitkan ati..terus terang..aku xboleh beralah dengan aktiviti tu..tapi disebabkan agama aku lagi suka buat bising..sehari 5x kalau xder apa apa aktiviti tambahan..kalau hari jumaat lagi panjang.dari sebelum jumaat sampai waktu solat jumaat buat bising..

kalau time perayaan lagi lah..takbir raya berhari-hari..so aku terpaksalah buat buat sabar dengan kuil tersebut..sambil berharap suatu hari nanti semua aktiviti menganggu orang ramai ni boleh berakhir.xperlu lah buat bising sampai ganggu orang..kalau dekat kuil..buat lah bunyi yang sekadar boleh didengari dalam kuil..jangan ganggu orang luar kuil..macam tu gak parking kereta ke apa..kalau kuil tu xde kawasan parking..sila pergi kuil lain..jangan ganggu lalu lintas..begitu juga penganut islam yang pergi ke masjid..

Follow Us
ResellerMaxis posted on 31-7-2014 03:04 PM
dekat rumah aku pun ada kuil india.kalau ada apa-apa aktiviti..memang aku tak boleh duduk rumah di ...

aku malas nk tulis panjang2 sbb content lebih kurang cam ko...so, aku nk setuju sesgt ko ckp neh....benci aku pd mana2 ummah yg melampau tak kira melayu islam, cina, india dan lain2....

ResellerMaxis posted on 31-7-2014 03:04 PM
dekat rumah aku pun ada kuil india.kalau ada apa-apa aktiviti..memang aku tak boleh duduk rumah di ...

oh my god, mengaku muslim tapi sebenarnya bukan muslim lagi hina dari cina dan india yang dok cing cong  segala okay
bukannya sy tak kenal setiap post ko yang sentiasa anti islam

RED 666 posted on 31-7-2014 06:03 AM
si babi rasis ni mengaku dia yg tulis dan minta maaf lepas kena kutuk beramai2

mintak maaf saja ...

Pookimark cine babi. Makin lama makin seronok pijak kepala melayu/islam. Mana Najib dan pemimpin2 PAS? Mana telor korang?

darkness posted on 31-7-2014 04:28 PM
oh my god, mengaku muslim tapi sebenarnya bukan muslim lagi hina dari cina dan india yang dok cing ...

aku buukan anti islam..aku anti perangai orang islam jer.. contoh macam isu buat bising ni..bila orang marah nanti..dituduhnya orang anti islam..so walaupun orang bukan islam xluahkan..tapi pada fikiran dia orang..islam agama yang suka menganggu ketenteraman..

Aku tahu ramai orang islam xkisah pun dengan pandangan bukan islam ke pandangan saper ke..konon kononnya yang penting pandangan tuhan pada mereka..

tapii bagi aku..biarlah pandangan orang pada aku atau pandangan tuhan pada aku buruk..yang penting aku xburukkan ppandangan orang pada tuhan..

nah 1 lagi koleksi

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

ResellerMaxis posted on 31-7-2014 04:35 PM
aku buukan anti islam..aku anti perangai orang islam jer.. contoh macam isu buat bising ni..b ...

lu anti islam.            

Aku xphm umh cina2 ni kat mana..
Sbb aku xpnh alami masalah yg depa ni hadapi..
Rumah die mmg betul2 sebelah masjid/surau ke?
Semoga die mendpt hidayah..

Semakin kronik keadaan perpaduan kaum di negara kita ini, dan semakin menipis tahap toleransi antara kaum..., tak tahu mana silapnya... Cuma nak tunggu meletup je ni kalau tidak dibendung dgn segera... Tak boleh ke penduduk2 di semenanjung ni mencontohi perpaduan kaum di Sabah & Sarawak?

edoraixora posted on 31-7-2014 04:57 PM
nah 1 lagi koleksi

ok dah update. Terima Kasih

pearl.silver posted on 31-7-2014 06:38 PM
Aku xphm umh cina2 ni kat mana..
Sbb aku xpnh alami masalah yg depa ni hadapi..
Rumah die mmg betu ...

kan....aku pun tak pernah lagi dengar azan yg mcm speker duduk dlm lubang telinga...walaupun rumah aku majority kwsn melayu 80%....masjid besar pun ade kt area rumah aku......
secara logiknya sgt mustahil cina india yg bukan muslim beli rumah mengadap masjid atau surau......
takpe lah mungkin cina tu berhalusinasi nak sgt mdengar bunyi azan di dlm gegendang telinga....
dan aku doakan semoga org yg anti sangat dgn islam & yg anti sgt dgr azan ni....semoga 1 hari nti dia merintih menangis mdpt hidayah....

tu aje ke koleksinya

cina ni mmg kecioh
cuma dia org migrate obercee boleh x dia org praktis ugama dia org secara bebas kat western countries
suka suki cocok colok tepi jalan
buat  rumah merah (altar) bawah pokok
bakar colok luar rumah

jfq posted on 31-7-2014 08:14 PM
cina ni mmg kecioh
cuma dia org migrate obercee boleh x dia org praktis ugama dia org secara bebas  ...

Boleh lah. Saudara saya tinggal kat USA tak ada masalah ini semua. Malah Muslim pun boleh lakukan upacara keagamaan depa. No problem at all.

blackpaper posted on 31-7-2014 07:37 PM
kan....aku pun tak pernah lagi dengar azan yg mcm speker duduk dlm lubang telinga...walaupun rumah ...

Aminnn....