CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: changa=famri7

Bekas ahli kumpulan nyanyian popular rogol anak tiri kekal dipenjara 20 tahun

abas8888 posted on 18-9-2014 12:11 AM
Pastinya ada kena mengena..how far one could go to get what she wants..aku bukan cerita maslah kaw ...

confident sesgt la ko yg kawan ko tak main forum ni. apepun ko tak layak nk citer masalah kawan ko tu sbb bukan ko yg duduk serumah dgn lakibini tu. ko pun tak tau ape masalah diorg. erra fazira pun lepaskan hak penjagaan anak kt laki die, arni nazira pun. ade ke masing2 buat citer anak pompuan kene rogol ngan x-laki? xdekan. aman2 jah walaupun tak bersama. lgpun kes ni takde kene mengene. sbb terang benderang ditulis kt situ perogol merogol anak tiri. ade ke si perogol tu dpt hak penjagaan utk anak tiri sendiri sdgkan maknye masih hidup lg? peguambela perogol kesayangan ko tu pun tak dpt menimbulkan keraguan kes, kalau btul la perogol kesygan ko tu innocent, mesti ade loopholes mane2.

faraway1 posted on 17-9-2014 05:20 PM
Kebodohan mana mengaitkan keimanan dengan kes ini, buta hati ke apa tak baca news punya ramai oran ...

cuba uols baca #57. luahan si ibu. suami nampak sgt alim, tp mengamalkan seks ganas, pastu duit nafkah tak penah kasi bak kata poremer CI kepala atas kemas berserban, kepala bawah pancut sana sini

sape ni..
teruk btul ler...

annehuda posted on 18-9-2014 08:18 AM
confident sesgt la ko yg kawan ko tak main forum ni.  apepun ko tak layak nk citer masalah ka ...

kawan aku tak tau id aku kat sini kecuali orang sini gak yg bocorkan..kih kih kih...aku tak kata dia tak rogol cuma statement dalam paper amatlah ringkas..cikgu berwibawa, trauma ke sekolah sebab takut berulang...

ini link berkaitan yg ada news report..  http://mforum.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=753104

yg ni thread dan link melodi http://mforum.cari.com.my/forum. ... p;extra=&page=4

dari rumah sebelah http://carigold.com/portal/forum ... =313078&page=16

abas8888 posted on 18-9-2014 08:48 AM
kawan aku tak tau id aku kat sini kecuali orang sini gak yg bocorkan..kih kih kih...aku tak kata d ...

whatever la bro.... bg geng2 penegak kebenaran mcm ko ni mmg dah tertutup pintu hati tak dpt nk menerima kenyataan gitu. sedangkan peguam bela tertuduh pun tak dpt nk menimbulkan keraguan kes, kalau ko rs ko ni hebat sgt ko jadikla peguam bela perogol kesayangan ko tu.

annehuda posted on 18-9-2014 08:22 AM
cuba uols baca #57. luahan si ibu. suami nampak sgt alim, tp mengamalkan seks ganas, pastu duit na ...

hahaha..sebab tu lah aku suka forum ni..seni kata mereka hebat..terkesan ooo..hahaha..

Follow Us
annehuda posted on 18-9-2014 08:56 AM
whatever la bro.... bg geng2 penegak kebenaran mcm ko ni mmg dah tertutup pintu hati tak dpt nk me ...

ya la..kalau betul dia buat memang aku harap ada la kat penjara kajang tu yg terkam dia dari belakang dan buat keganasan kat dia seperti yg diceritakan dia buat kat anak dan isteri dia.....baru dia tau erti penyesalan...

straycat posted on 18-9-2014 01:10 AM
Ginilah ya.

Memula bicara di Mahkamah Sesyen Kajang. Disabitkan kesalahan.

ya betul..awak pemerhati dan pembaca yg baik..tq..

kerja...kerja..bye..

abas8888 posted on 18-9-2014 08:48 AM
kawan aku tak tau id aku kat sini kecuali orang sini gak yg bocorkan..kih kih kih...aku tak kata d ...

satu hari nanti bila anak ko kena rogol aku harap ko cukup daya utk berdebat mcm ni.

kucen_miang posted on 18-9-2014 09:09 AM
satu hari nanti bila anak ko kena rogol aku harap ko cukup daya utk berdebat mcm ni.

Dari  caranya menyampaikan fakta tak logik, so obvious iq rendah dan pemikiran so pprt..so jangan ambil hati sangat..

kucen_miang posted on 18-9-2014 09:09 AM

itulah..hebat mak orang tu sampai masuk melodi lagi..hahaha..sangat kuat one meh....rasanya macam susah je nak jumpa mak mangsa rogol sanggup keluar tv cerita macam2 details kat tv..but in this case??? hahaha..bye

mrsLucky posted on 18-9-2014 09:20 AM
Dari  caranya menyampaikan fakta tak logik, so obvious iq rendah dan pemikiran so pprt..so jangan  ...

ok lah..u lah yg iq tinggi..i bagi kat u semuanya lah..hahaha..cukup?? bye...

abas8888 posted on 18-9-2014 09:24 AM
itulah..hebat mak orang tu sampai masuk melodi lagi..hahaha..sangat kuat one meh....rasanya macam  ...

kalo anak ko jadi mangsa rogol ko duduk meraung dlm bilik aja ke?

dah sah2 peguam bela die dah xdpt menimbulkan keraguan..
peguam bela die bodoh sgt ke xtau nk ungkit balik pasal dna test yg xdilaporkn media..
pasal kesan koyakan lama sahaja yg dilaporkn media...

kucen_miang posted on 18-9-2014 09:29 AM
kalo anak ko jadi mangsa rogol ko duduk meraung dlm bilik aja ke?

dah dia kata dia malu orang tau anak dia kena rogol tapi pi masuk melodi lagi siap cerita detail mulut kena tutup dan perlakuan seks sama dgn cara dia kena.....pening nak faham ni..saying one thing but doing another thing..

dalam video melodi tu siap cerita ado company nak sponsor check dna yg akan buktikan siapa pernah berhubungan dgn mangsa..tapi last sekali no result dna provided..ke salah company ni???

abas8888 posted on 18-9-2014 09:25 AM
ok lah..u lah yg iq tinggi..i bagi kat u semuanya lah..hahaha..cukup?? bye...

Yes betul dah cek pon...but sorry i cakap low iq coz statements you lack intelligence dan logik but luckly you got high eq..
Anyway...
Rajin2 lah melawat perogol tu..kasian dia boring kat penjara..tanya sekali sebatan tu sesedap merogol budak tak..
Last edited by mrsLucky on 18-9-2014 09:57 AM

abas8888 posted on 18-9-2014 09:40 AM
dah dia kata dia malu orang tau anak dia kena rogol tapi pi masuk melodi lagi siap cerita detail m ...

suka ati dia la nak citer apa pun, dah poen dia ngan anak dia. yang ko pening2 mabuk todi berjuang sorang2 dlm thread ni mempertahankan perogol tu dah kenapa? ko skandal dia ke?

Salam...
Tak tau nak cakap apa...
Hanya Allah saja yang maha mengetahui...
Kalau betul adik ni jadi mangsa..memang kesian sangat dia ....
Kalau si Jebat ni di fitnah.... juga kasihan....
Satu kisah benar yang akak nak kongsi...
Di tempat akak dalam 10 tahun lebih yang lalu... staf gomen tempat akak kerja jugak....
Zaman tu bohsia tengah tumbuh dengan lebat..
So anak staf ini telah mengikuti kumpulan bohsia ini.. rosak seteruk2nya..
Sampai mak pak tak leh nak kawal...
Bila kurung kunci kat rumah...
Dia panggil col pakwe dia suh pecah pintu..bawak dia kuar..lari ikut jantan ni.. umur adalah dalam 14 tahun gitu.. rosak dari zaman skul rendah lagi...
Mak pak dah tak tau nak letak muka kat mana.. bukan orang senang...
Kuar paper kata anak hilang...
Akhir jumpa kat satu negeri...polis dapati dia lari ngikut satu jantan...
So kat balai dia bagi tau polis..naper dia lari ikut jantan...
SEBAB BAPAK DIA PERKOSA DARI SKUL RENDAH...
Giler xcayer kami penduduk setempat sebab kenal siapa brader ni.. memang bagus orangnyer...
TAPI di mahkamah BUKTI sangat kukuh... ada kesan lama baru la... dan percakapan mangsa diambil kira sepenuhnya....
DAN akhirnya brader ini dhukum penjara..sekarang ni ada di penjara Kajang.
Pengajaran dari peristiwa ini....
Apa yang diceritakan balik oleh si ibu... masa si Ayah dijatuh hukum.. dia sempat bercakap dengan si anak..
..@@@ Ayah ampunkan dosa kakak.... biar apapun dosa kakak pada ayah...Ayah terima hukuman ini..Ayah redha mungkin ada kehkilafan yang ayah dah lakukan... Tapi harap pengorbanan ayah ini..buat kakak insaf dan berubah...
Dek kerana malu.. si ibu telah menjual rumah dan berpindah ke tempat lain....tak tau apa kisah keluarga mereka sekarang....