CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bedah_cun

Bila Aidil Bersuara

X abes2 nk compare edil dgn bosned tu.. Bosned tu share jga dre dgn bee.. Edil dpt ke share jga anak2 dia dgn rita? Bwk blik seremban pon rita da kecoh anak2 kena culik.. Bole plak siap bersyarat edil nk jmpe anak2 kena ade dia skali.. Wadehel..

LoveSungmin posted on 14-10-2014 07:57 PM
X abes2 nk compare edil dgn bosned tu.. Bosned tu share jga dre dgn bee.. Edil dpt ke share jga anak ...

Kenalah usaha dptkan hak penjagaan bersama.

Edel...edel.. Ko lelaki edel. Nak lembutkan hati pompuan bukam dgn kekerasan. Gi lah pujuk rita elok2. Wpon mulut lancau tapi hati rita ni lembut.

Ko bawaklah fikir elok2. If rita x bagi ko bawak anak2 dgn jemah.. Ko ikutkan dulu. Lama2 dia lembut.

Jgn kau campak petrol dkt api yg tgh marah.

Pompuan ni... If ko berkeras dia akan patah.. Akan jadi super degil.

Percayalah.

scarflicious posted on 14-10-2014 08:11 PM
Kenalah usaha dptkan hak penjagaan bersama.

Edel...edel.. Ko lelaki edel. Nak lembutkan hati p ...

Setuju apa yg ko cakap.

sayawifenikmie posted on 14-10-2014 11:44 AM
..... cuba kalau aidil tu macam si ned tu ...selalu ambil anak  ..bawak anak  jalan2 .... jaga ...

lagi meroyan kot..
sebab mesti nak ke aidil balik...
so lagi nak attention..
(di luar kotak dah ni)

novlin posted on 14-10-2014 05:24 PM
Rita, ko benti je keje... suruh jantan tempurung carikan rumah ikut kemampuan dia...sediakan keter i ...

Ko ni suruh rita benti keja lak..klu bnti kos prblanjaan ank2 sapa nk tngung..susu pempers sakit dmam kang kbulur pulak budak2 tu..jntan dungu tu kan dh ckap susu pampers jgn duk ambil kira ank dh besar dh mkan mknn pejal n pi toilet sdiri jgn duk mnta banyak2..

Santeira posted on 14-10-2014 12:14 PM
biasakla. pompuan mmg emo. set2 emo saja jg bajet ngerti perasaan RR mandrem ni, maybe tak boleh f ...

sbb tu hak lafaz cerai talak segala takleh kasi kat pompuan.... silap sikit cerai....
dr cara rita die nak tunjuk edel tak peduli anak2.... dgn taktik die tu yg bodoh bengap je leh percaya.... sorry aa karats rita... psl mesej delete tu pun dah nmpk bengap...

Follow Us
Aku harap sgt2222 edel tuntut hak lawatan bermalam...tgk RR bntah ka tidak..1001 Alasan ka tidak..karat bntah ka tidak..negetip tinking ka x... Br tau hati tu camana..sgup ka tidak edel bawa anak2 tu..

Kepoh Sgt kn tuduh edel bpa xguna.. Xpnh pikir ka edel llaki yg sesuai dptmukan dgnnya.. Xpnh bsyukur.. Dia x pikir ka kalu dia DPT lelaki bijak..dah lama angkat kaki..Cuba DPT laki btgjwab..sifat kebapaan mcm awie.. Camanaaa

Last edited by perembes on 14-10-2014 09:23 PM

Statmen membelit leher sndiri pun masi rasa suci..

perembes posted on 14-10-2014 09:18 PM
Aku harap sgt2222 edel tuntut hak lawatan bermalam...tgk RR bntah ka tidak..1001 Alasan ka tidak..ka ...

bukan nak bg sgt pun...dulu sbb ade anak ingatkan leh jd senjata... tp tak jln.... skrg still guna anak leh la balas dendam... leh trus ajak karats hina edel satu family.... seronok nengok org jd wakil tukang kutuk,..
bile org dah mula kutuk die leh la putar alam.... psl jgn guna ig bagai.... yg bodoh fans die leh telan plak tuh... pelik aku....
sorry aaa aku bab2 hippo ni aku nak kutuk...

Balik2 msk mejalah pong pang PSL rumahtngga..XDA cite lain ka.. Pgorbanan..pgorbanan .. Pgorbaan.. Mcm dia ja IBU tunggl di dunia..

Baru kna cucuk2 ngan kuan yg ngandungkan ank dara org pastu suruh gugurkan dh lari tginglgang tinggal ank2..angkut brang2 abis siap abis gelang tgn emas dlm almari diambil..rita kata mcm perompak balik2 umah kosong..org cam nihh boleh ker jaga anak2..mlawat pun idak stakat bg msg yg dicopy paste..aduhh parahhh

silap rita cuma mulut dia
silap aidil?
melambak!
tu rmai yg mseh bekap aidil
kalo aidil byr duit yg rita tuntut, kompem dia snyap je
kalo aidil start dr cerai dulu igt dkat anak2 kompem xsekecoh skrg

dino posted on 14-10-2014 09:24 PM
bukan nak bg sgt pun...dulu sbb ade anak ingatkan leh jd senjata... tp tak jln.... skrg still guna ...

Dino.. Aku pun ppuan.. Aku bela ppuan teraniya.. Tp DLM kes Rita ni.. Pd penilaian aku dia yg byk aniaya diri sndri.. Dr keadaan yg blh d perbaiki terus hancur xbleh baik ..Dah la tu ank2 dia pun dia heret sm DLM kemelut yg dia cipta..

Jujurnya .. Aku pun x sgup ada org mcm ni msk DLM family..tak pndai bw diri.. Masuk kga org pandai2 la bw diri..SBR.. Tolak ansur..

Plg aku x bleh terima .. hina mak bapak..

hasniey posted on 14-10-2014 09:35 PM
silap rita cuma mulut dia
silap aidil?
melambak!

Akak..mahkamah blm putuskan jumlah..sbar

Cmne ye dorg brcinta dulu?skg ni aku rs dorg ni xkn brbaik wlupun skadar kwn...trbukti cinta itu buta

nazsh posted on 14-10-2014 09:31 PM
Baru kna cucuk2 ngan kuan yg ngandungkan ank dara org pastu suruh gugurkan dh lari tginglgang tingga ...

Crita kuan tu kan edel yg bgtau Rita.. Apasal Rita p buka crita tu?lgsg x pndai simpan rahsia.. Aku baca ayat kuan awal tu pun bukan kesat pun.. Trus Rita tratatat

OK kits tgk nanti Rita camna ya kalU edel tuntut hak bermalam dgn anak2

perembes posted on 14-10-2014 09:40 PM
Crita kuan tu kan edel yg bgtau Rita.. Apasal Rita p buka crita tu?lgsg x pndai simpan rahsia..  ...

Jahat noo depa ni mgandungkan ank dara org suruh gugur..dah laa brzina pastu suruh gugurkan..yg betina mulut puaka ngadu domba..yg tua mghalau..ishhh mnantu mana nk pi sembah klu dh taik lalat besaq sdiri yg canang tkkan trima slamanya..tkkan nk pi serah tengkok biar kna 'smbelih'.. ank2  sapa nk jaga..klu cam tu cerai pun takpa janji jgn duk ikut kpala org ngri 9 tu..apa2 pun sila setel smua tgjwab yg tertunggak dan semasa dh mmg tgjwab org laki..biar laa rita mlongkang klu tak jantan tu asyik lepas tgn jerrtt..

perembes posted on 14-10-2014 09:36 PM
Dino.. Aku pun ppuan.. Aku bela ppuan teraniya.. Tp DLM kes Rita ni.. Pd penilaian aku dia yg byk  ...

yg aku sakit hati nengok rita ni pun psl hina mak ayah org.....sbb tu aku kata family edel tu ok lg.... sbb dok perli2 je.... takde serang bagai...
ckp org takde agama la... taknak cermin diri dulu.... klau buang ego tu skrg ni insyaAllah bahagia dah..... my sis in law pun mak kite dulu tak brp berkenan..... tp pandai ambik hati... wpun aku tahu die berlakon jah.... maksudnya dpn mak die rajin.....tp takpelah org tak kisah... yg penting tahu bwk diri... tahu org tak suka pandai2 la berlakon... berlakon dpn peminat bleh plak.... mmg ckp sodap... tp koman2 takyah burukkan keadaan.....

ko bwk lari jauh anak2 tu pun ttp status ayah....ko hina mcm mana pun ttp status tak berubah..... sbb tu karats rita akai singkat.... yg depa tahu tanggujwb edel.... nafkah2..... rita menipu pun percaya...... wpun hakikat die tak ambik peduli pun duit masuk atau tak.... hope karats rita ambik fakta... jgn ambik dr sumber mulut rita yg berbelit.... lg satu nak bahagia hidup.... amal lah gaya mulut rita tuh.....klau dah gaduh ngan semua org maka itu bukti nyata hati tak sihat.....

nazsh posted on 14-10-2014 10:00 PM
Jahat noo depa ni mgandungkan ank dara org suruh gugur..dah laa brzina pastu suruh gugurkan..yg be ...

ko btul ke rita ek.....
btw ade org ugut ke kahwin sampai siam.... nanti sebut psl takdir.....so anggap jelah takdir dpt lelaki takleh hrp....

nazsh posted on 14-10-2014 10:00 PM
Jahat noo depa ni mgandungkan ank dara org suruh gugur..dah laa brzina pastu suruh gugurkan..yg be ...

Hai kak Rita.. Bawak2 besabar ya.. Becerai mmg sedih.. Sedih npk ex kita bahagia.. Bnyakkan baca Alquran agar jiwa lbih tenang..saya doakan agar akak tenang..dpmudahkan sgala urusan..dan bertemu jodoh yg lbh baik Dari edel.. Saya juga doakan edel byr nafkah dan lebih pentingkan anak2.. Gilir2 jaga anak2 dgn akak agar akak x pnat Sgt jaga sorang..amin