CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: altimi

[Tempatan] Kecoh Dyana Sofia berskandal dengan laki orang

munchkin posted on 20-10-2014 06:11 PM
Tak. Dgpa post kat fb wanita tu. Admin fb jawab pendek je itu fitnah.

So ada satu lelaki suruh ...

oooo.....mati idup balik pon dia tak bg gambo real tu...

lkick2113 posted on 20-10-2014 06:24 PM
oooo.....mati idup balik pon dia tak bg gambo real tu...

Jenuh lah nak belek gambar satu satu nak ambil pose sama pakai baju sama. Nak cari balik background dalam kereta, atas kapaiterobang, ngan kat taman tu. Pastu gambo cama dalam satu bilik (rambut ikat tepi). Sure senang punya nak cari kan kan kan. Sebab tu gambo edit. Gambo fitnah.

Ps kalau gambo dia peluk kucing tapi orang edit letak gambo anjing boleh cepat dia buktikan. Apa susah sangat nak buktikan dia posing selfie sorang sorang pastu orang edit kan. Until the end of time gitewww.

munchkin posted on 20-10-2014 06:28 PM
Jenuh lah nak belek gambar satu satu nak ambil pose sama pakai baju sama. Nak cari balik backgroun ...

yang engkau gigih sangat nak aibkan orang lain ni pehal?

ladydutch posted on 20-10-2014 06:29 PM

Yang engkau terasa sangat ni pahal. Orang gila stalk aku berbulan berbulan semata aku tak setuju pasal zizah pastu now pasal dyana. Stalkerrrr

Ini mesti stunt in.....kat holiwud sana kan byk yg pakai stunt in...
Sbb tu la tak dpt tunjuk gambar asal...
Aku budak maltimedia tau laaaa.

Biasalah jangan tak tau sini ramai menyamar melayu..lpas tu dok laga2..last2 yg gado kita

Follow Us
Yg pasti org buat gmbar ni mesti bn sayang cam ppopogomol

ladydutch posted on 20-10-2014 06:29 PM

Ko pulak gigih cerita bertahun aib orang boleh pulak. Pastu berbulan bulan kaco aku. Mmg dasar. Oiii, baik ko pi cari kerja. Go gigih ikut aku berbulan bulan tak bergaji. Pegi cari kerja valid bayar hutang ptptn ko tu. Dasar bebankan negara dgn hutang ptptn ko tu. Gigih berbulan bulan reply post orang semata tak suka orh kutuk zizah nak jadi mb now pasal dyana.

siapa ntah aibkan siapa. Depa sedap bercium ciuman amik gambar, orang lain pula dituduh sebar aib.

Dahlah click follow aku. Pastu bangun pagi hari hari tengok aku post apa kat sini. Pastu marah. Mmg dasar stalker. Pegilah check mental ko. Orang normal tak buat cam ko buat ni. Clik follow orang yg ko benci which is aku, pastu suruh aku minum makan racun. Ingat ye. Dah banyak kali ko tag aku suruh minum makan racun. Nilah dia penyokong pakatan terpseong. Tak suka suruh orang mati makan minum racun. Penyokong pakatan lain relaks relaks je. Takde macam ko jadi stalker hanya kerana azizah dan dyana ko personal attack orang. Pasni ntah siapa pulak. Pi cari kerja lah oi. Mana nak dapat duit kalau kerja siang malam pagi petang dok follow post aku kat sini.

Burp lega. Last edited by munchkin on 20-10-2014 06:53 PM

munchkin posted on 20-10-2014 06:42 PM
Ko pulak gigih cerita bertahun aib orang boleh pulak. Pastu berbulan bulan kaco aku. Mmg dasar. Oi ...

dia tuhan dah kasi sijil itu aibkan org....kita tak ada sijil tu..

bagus..sesekali sekolahkan budak tak mahu bayar hutang ni..cakap pasal agama bukan main...hukum bayar hutang pun jahil..

Christopher lim sah ada hubungan sulit dgn dyana...celaka cina ni

aku tengok macai2 felda pprt ni, kalau pasal pegang anjing, nampak pulak bodoh macam lebai kampung...
bila bab2 fitnah ni, hilang kelebaian mereka...

Anak_Nogori posted on 20-10-2014 06:54 PM
dia tuhan dah kasi sijil itu aibkan org....kita tak ada sijil tu..

bagus..sesekali sekolahkan b ...

Dia dalam setiap post dok jaja cerita orang tu bertahun tahun. Dok disney disney disney. Nak masuk 1 dekad selangor dah pr pegang. Masih dok disney disney disney. Udang udang udang. Setakat tu jelah kemampuan dia. Ada hati nak suruh ptptn lunas hutang dia. And ada few yg saya kenal hutang lupus sebab dapat first class degree. Maklumlah orang pandai dapat first class degree so tak yah bayar hutang ptptn.

Selain dari tu kemampuan dia click follow saya berbulan bulan berhari hari  follow. Malah beberapa kali tag suruh minum makan racun. Jangan tak tahu. Tengah pertimbang nak report pasal dia buat ancaman jelas ni. Suruh orang minum dan makan racun. nak buat report rasmi pasal dia buat ancaman minum makan racun.

burp lega.
Last edited by munchkin on 20-10-2014 07:04 PM

munchkin posted on 20-10-2014 07:02 PM
Dia dalam setiap post dok jaja cerita orang tu bertahun tahun. Dok disney disney disney. Nak masuk ...

itu yg dia tuntut ilmu dari duit ptptn tu tak berkat...tu dia jadi macam tu...hidayah tak ada..

so..anggap dia tak sekolah dah lah..tak perlu pun dipanjang2kan..tapi kalau nak jugak..ok jugak...satu pengajaran gak buat dia...

djflux2000 posted on 20-10-2014 06:35 PM
Biasalah jangan tak tau sini ramai menyamar melayu..lpas tu dok laga2..last2 yg gado kita

yep ramai keling kasta pariah menyamar melayu.....keling menyamar yahudi pun ada...donia..donia..

Anak_Nogori posted on 20-10-2014 07:08 PM
itu yg dia tuntut ilmu dari duit ptptn tu tak berkat...tu dia jadi macam tu...hidayah tak ada..

...

Nak report pasal ancaman suruh mati makan minum racun. Sedangkan pasal senaman bontot depan rumah ambiga pun lelaki tu cakap saya beri amaran pun dia anggap perkara tu serius. Apatah lagi ni ancaman jelas suruh minum makan racun.

Burrrrppp kenyang lega sangat ni.

Kalau betul fitnah kasi tunjuk gambar asal selfie tanpa pasangan masing masing yea. angle dan baju sama background sama yea. Biar ajar sikit tukang fitnah ni.

Tapi bila dah kantoi (pastu tak pulak tunjuk bukti gambar asal) sambil tuding jari kata orang lain yang buat. so tu bukan fitnah pada orang lain pulak yea. I see baru ku tahu. Last edited by munchkin on 20-10-2014 07:17 PM

Nak cakap kene hack with doctored picture je ke? Senang nya zaman skarang. Asal tersalah buat apa2 je boleh salah kan teknologi.

cina dan menipu berpisah tiada

Anak_Nogori posted on 20-10-2014 07:08 PM

...

hoi macai... sehari tak merapu tak boleh duduk ka? bahlol sungguh

Aku x menuduh tapi pada aku pix tu mcm real.lah..