CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Pengasuh Puaka Akhirnya Di Dakwa Sambil Lap Air Mata Dengan Tudung Cekelat

Stress anak ramai agaknya

bek polis pi cek ngn anak2 mokcik yg 8 org tu
tah2 diorg pon asyik kene ikat je ngn mokcik tudung cekelat ni

dah tua2 pon xde hati perut

Sialan beno wanita puaka ini. Menangis yek? Hanya kerna takut adja. Bukan sesalan pun....bior kene pijak didalam sana. Prison wanita ader ke buli2? Harap2 dia ini dihentak ikat didalam sana.

...saya masih ada sedikit simpati kpd perempuan ini ..... tapi selayaknya lah di dipenjarakan .. kesian jugak kat anak2 dia yang 8 orang tu ...  pasti susun paku ...kecik2 lagi .. huhu

Dia ade laki tak?
Moga anak dia adala pnjagaan
Maknye yg chelaka
Bukan anak anak dia

betul ke dia ikat sbb budak tu nakal tak reti duk diam?

bila tgk org sampai ikat budak nakal makin risau lak kalo nnt ade ank lelaki, mmg nakal sgt ke weh bebudak lelaki nih?

Follow Us
pompuan gumuk memang sakit otak...

lagi dera baby...cam maid indon je..

[youtube]YfA2f9vzN9g[/youtube]

Anak sendiri risau. Habis anak orang tu boleh pulak buat macam dia takde mak bapak. Kalau kene kat anak aku memang kena tumbukla kau.

Nak duit la tu je... Padan muke kau

Modngengade posted on 31-10-2014 06:28 PM
Baru tahu nangis ummah pprt ni...yg budak nangis ko ikat kaki tangan tu ko x pernah ada rasa kesian  ...

Baik sayang jaga anak kita yang bongsu yang baru berumur 4 tahun tu....bahayalah bagi kat pengasuh.

yang ni dah kena dakwa yg satu lagi tu , yg tekup muka  tu dah dakwa ke belum ?

tadi tgk kat tv the way budak tu kena ikat......mencengkam jiwa

sayawifenikmie posted on 31-10-2014 11:02 AM
...saya masih ada sedikit simpati kpd perempuan ini ..... tapi selayaknya lah di dipenjarakan .. k ...

ya...aku pon bersimpati dgn pengasuh ni & keluarganya...x sangka sampai thp dia ditahan reman...sebab sblm ni byk kes2 yg lagi berat mcm bayi meninggal kt taska sebab kecuaian, tapi semuanya senyap...lepas..takde apa2 tindakan
mungkin dia x berniat buat camtu, cuma nak gertak sket bdk tu jer sebab hyper sgt...lagipon duduk kt flat tinggi kan bahaya
lagipon doktor dah sahkan takde langsung kesan lebam/ penderaan fizikal....

tadi aku tgk berita tv...tgk cara ibu bdk ni mcm nak carik publisiti sgt.....mcm ada agenda tersendiri...sampaikan parut kudis gigitan nyamuk kt kaki anak dia pon disua kt wartawan kekonon kesan dera...siap wartawan interbiu lagi budak tu, dan butir percakapannya langsung tak jelas...so sape yg jadik saksi yg kata bdk tu x diberi mkn oleh pengasuh?? mak bdk tu??

sepatutnya si ibu jika x berpuashati, cari jer pengasuh baru...x perlu sampai usung anak dia merata tmpt semata nak war2 kes ni sambil meraih simpati....kasihanilah nasib anak2 wanita ni seramai 8 org tu...apalah nasib dorang kalu ibu dipenjara

Kangkung1M posted on 1-11-2014 12:50 AM
ya...aku pon bersimpati dgn pengasuh ni & keluarganya...x sangka sampai thp dia ditahan reman...se ...

Aku tak setuju! Tidak ada kompromi utk bangsat yg mendera kanak2, tak kira apa status dia sekalipun, seorang ibu atau seorang pelacur. Bagi aku polis mmg patut buat siasatan n dakwa pompuan tu. Jgn hanya krn dia seorang ibu kpd anak 8 org yg tinggal di flat pprt maka kesilapannya perlu ditutup mata dan dilupakan. Hati aku menangis tgk budak lelaki tu diikat kaki tgn mcm tu ko pulak nak suruh diamkan kes ni? Di mana perasaan kasihan ko pd budak lelaki umur 3 tahun tu? Seorang kanak2 yang tak berdaya utk mempertahan keselamatan dia sendiri. Sekarang ni ko berckp mcm pompuan tu tak perlu didakwa atas sifat tak berperikemanusaan n kekejaman yg dia lakukan??? Di mana rasa kasihan ko pd budak tu? Ko lebih kasihan pd org jahatt! Yes aku pun kesian kat2 anak2 pompuan pendera tu yg sampai 8 org, buat anak mcm mesen tak sepadan dgn kemampuan, hidup melarat kat flat pprt ambik mengasuh anak org tp tak sedar diri buat onar pulak.

Padan muka kau.. Logik ke ikat anak org mcm tu n tekup mulut..gile keji.. Kalau tak sggup jaga ..pulangkan duit n suh parent tu cari pengasuh lain.. Ni sb lapar duit sggup buat pangai keji mcm ni

Tak ada ke yang kerja dlm penjara? apa kata ikat kaki tangan kakak gemuk ni mcm dia buat to that boy. Kalau nak menjoyah bawa lah budak tu sama. Kalau lah rumah dia terbakar tak pasal pasal dgn anak dia sekali yang pergi.

So ibu ibu diluar sana minta majikan sediakan tempat mengasuh anak anak perkerja. Kena potong gaji pun tak apa kan. Or cari alternative lain (kongsi babysitter) dgn kawan kawan. Bayar lah lebih janji anak selamat.

Kerajaan kena bertegas kalau tidak ramai babysitter yang mata nampak $$$$$ sahaja.

10 tahun jer?

Mak anak lapan!!!

Ya Allah! Mana naluri seorang ibu!!!

Gila punya pompuan!

mbhcsf posted on 31-10-2014 11:57 PM
yang ni dah kena dakwa yg satu lagi tu , yg tekup muka  tu dah dakwa ke belum ?

Belum ada berita lagi aku pun duk tunggu gak terroris tu kena tangkap.