CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

Ezad Exist ditahan positif syabu

hurmmm,bakat dh ada,suara mmg meletop tp dh buat perangai tak elok plak..ko sendiri yg rosakkan masa depan ko.

atekome posted on 21-11-2014 07:21 AM
Dlu pnh dgr cte dr mmber yg fasha n saerah adik ct pn pnh ambik..tp ms blm kawen lh..tk tahu btui  ...

Iolss senyum je.. iolss speku membe uolss ni mesti kenal agak rapat jugak sbb yg rapat je tau. Heheh..

Ezad dah dijamin hr ni. Kene byr jamin rm2200. Katenya pengedar tu nak kenakan die. Die bru je dpt n pgg terus kene serbu.  n die mengaku mmg dh lama amik meth

I luv u b....
Hai...ada gak pompuan mcam ni...:lol

artis dan dadah berpisah tiada...
Nak share zaman aku mula2 belajar di UiTM dulu, maklumlah dari kampong p duduk Bandar besar... ada aku ikut sorang kawan aku ni, menyinggah kat umah abang angkat dia kat area Kuchai Lama. Abang angkat dia pengarah muzik untuk artis...... tet....... So, aku yang jakun ni, kira happy dan kagum giler lah bila nak p umah somebody yg related artis ni. Sampai umah abang dia tu, disambut oleh wife die yang tengah lalok. Rupa-rupanya abang angkat dia dan wife adalah kaki ice. Dan kawan aku pun p sana sebab nak lepas gian ice. Huhuhu.. bayangkan, betapa aku tahan diri aku bila aku pun dioffer benda tu. Dan siap suruh aku jadi kaki untuk menjerat budak2 UiTM suh amik Ice dan jualkan utk diorang... Nasiblah aku ni bukan jenis mudah terpengaruh...

dan betapa sedihnya aku, bila teringatkan si abang angkat dan bininya tu, duduk lalok dan selamber sahaja depan 2 orang anak mereka yang masih sekolah rendah..,...

so skrg ni, kalau dengar artis ditahan sebab dadah... terutamanya dadah Ice ni, aku rasa dah tak heran.. ramai lagi artis yang KEBAL kaki dadah tp tak kena tangkap2 pun.

nia_salina posted on 20-11-2014 12:59 PM
ahahhahahahha betul la tuh.tapi benda ni common sebenarnya.cuma yang pandai tau le dia mik ke tak. ...

yea betul tu.. kurus cengkung jln pun mcm tak ghok jerr...

berckp pun mcm tak phm sgt..  tp mkn byk pulak walo krempeng gitu.jd kesian plak tgk, tp sendiri yg cari penyakit.. sama sprt perokok, penagih juga hnya akn berhenti dr semua tu bila diri dia yg nk berhnti.

emmhhhhhhh.. kurus amik menda tu ngn kurus sbb gaya hidup sihat amatlah berbeza.

Follow Us
atekome posted on 20-11-2014 11:23 AM
Ble kurus trus tringat faizal tahir..kate kurus sbb mjg anak

huhu
org pompuan kalo tetiba kurus kering jrg org nk tuduh dia amik dadah sbb tau pompuan selalunya mmg obses nk kuruih
tp kalo lelaki tetiba kurus cengkung mmg ssh lah org tak kata dia amik sst, melainkn dulu dia gemuk tetiba sado plak., sbb org laki takdelah obses nk kuruih kering biasanya dorang nk taf  tu yg pi gym bagai.. kuruih lg lah dorang tak suke huhu.. hat kuruih semua nk kasi pam bg kekar dan mantap. Last edited by Suchi on 21-11-2014 11:12 PM

Takde job sangat pon main syabu... mende nak jadi la.. dah la baru berbini.. naya je!

zila_hakimie posted on 21-11-2014 02:15 PM
bazar ramadhan tahun sudah
pakyus jmbu pun buka gerai
nega nasik

Hang ddk dkt2 Selayang jgk ka saja2 singgah

miss_lavander posted on 21-11-2014 10:37 PM
artis dan dadah berpisah tiada...
Nak share zaman aku mula2 belajar di UiTM dulu, maklumlah dari k ...

kalau yang laki bini
si laki pengarah muzik - rambut panjang
yang bini laks
bekas vokalis kumpulan rock wanita tuh

mmg orang tahu
kaki layannnzz dadah

tu hari ada forumer gosip ngan ai gak

ezad neh dulu kena buang dari exist
sbb tak berdisplin kan
ada show, tapi tak muncul2
pastu membuta sampai thari

Dia job sendu kan...mari mano pitih..
Xkn wife dia yg sponsor???

malu nak ngaku sebenarnya, uncle aku ada sorang yg terjebak ngan dadah ni... Dan darpiada analisa aku buat, orang kaki dadah ni die sangat sayangkan bini dia. Time die tgh lalok tu, mmg die avoidkan sejauh mungkin dr anak bini sebab tau mungkin akan memarahi atau mencederakan bini dia.. So, aku mmg tak penah jumpa pakcik aku dlm keadaan lalok. mmg pandai ler pak cik aku menyorok... Bila balik umah plak, pak cik aku tu kerja kampung.. so nnt selalu ngadu kat bini dia, pergi kerja hari ni kena tipu lagi.. orang tak bayar gaji... atau bayar gaji sikit sahaja... Tapi dia ngan anak-anak dia dan bini dia, mmg sangat manjakan diorang.. walaupun tak dapat beli barang mewah, tp die manjakan budak tu.. tak penah marah, tak penah pukul walau anak dia salah, sampai anak di plak naik lemak....  

Apapun, masa hujung hayatnya pak cik aku ada jugak berusaha tinggal dadah. Dan sebab badan dia jd lemah kot tanpa dadah, akhir tahun lepas beliau meninggal sbb strok. ~al-fatihah utk beliau

So, tu lah, pada pendapat aku.. time org dadah ni waras, mesti dia kaw2 mengayat bini dia.. kalau tak, takkan ler bini boleh tahan kawin bertahun2 dgn org cam tu...

boyagombak posted on 22-11-2014 07:46 AM
Hang ddk dkt2 Selayang jgk ka saja2 singgah

tahun 2012 dok rawang
saja je tiap2 hari g param lain-lain

sekarang dok damansara damai..
tp dok p jugak kat selayang tu kdg2

kenapa le terlibat dgn dadah?
Suara awak merdu bro
carilah rezeki dgn menyanyi
Ya Allah, artis merosakan diri ini
makin bertambah2

Masuk berita sampai nak cecah tanah cover muka... Dah tentu2 pembaca berita dh sebut nama... Silap2 famili sendiri yg report polis...

Malu keluarga jer ....

Kesian. Smoga dia dibukakan pintu hati agar jd lebih baik.

berun posted on 20-11-2014 04:50 PM
SYABU leh senget oh mulut gigi semua, bila da ketagih dia punya getar tu mcm virbrate handphone 33 ...

oit.. penah rase ke.. aku ngak taw...

miss_lavander posted on 22-11-2014 11:55 AM
malu nak ngaku sebenarnya, uncle aku ada sorang yg terjebak ngan dadah ni... Dan darpiada analisa ak ...

mcm betul jugak analisa hang ni...aku pun ada jugak y agak rapat terlibat ngn mende ni...memang sgt2 baik...wife memang 'yang' je manjang dr kwen smpai anak 4 loving doving bagai..anak2 manja ya amat...smpaikan anak2 lapar ke apa slalu je mintak kt abah...tp tula kan...hemmm...kalau dh dadah ni org kata susah nak tinggal...xtaula aku..

note: rugila suara sedap2 leh buat duit bagai last2 kene tangkap dadah..isk3..