CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: juliez

Mia Sara Hipokrit. Statement Bapa Mia Pg12

lazim posted on 26-11-2014 10:39 PM
walo pon aku cam meluat dgn mulut lepas mia ni tapi mcm tak sampai hati plk nk gosipk budak2

Aku rasa wartawan ni nak tegur bapa Mia secara indirect
mia tu mana reti baca suratkhabar / forum pung

Incanto posted on 26-11-2014 10:46 PM
Aku rasa wartawan ni nak tegur bapa Mia secara indirect
mia tu mana reti baca suratkhabar / forum ...

xsilap aku bapak mia mmg penah ckp mia mcm degil skit ke keras skit sbb byk bergaul dgn org dewasa. mungkin dia meniru. tmbah plk mak ayah bercerai. xbrapa mmpu nk monitor telatah dia 24jam,

chazey posted on 26-11-2014 06:58 PM
Kan memang ada gossip di sini oleh cikgu Mia punya kawan (penyampai) yang kata budak ini kekwat dan  ...

konsepnya, biarkan je laaa bodoh. takmo dgr ckp cikgu, belajar kat umah. panggil cikgu ajar.

willy_wonka posted on 26-11-2014 07:46 PM
Yes  i agree..
esp kalau budak perempuan yang cantik plus pandai..dorang akan wat 1 group pulau/k ...

Masa aku sekolah rendah darjah 5 kot gitu aku pernah dipulaukan bebudak pompuan kelas aku hanya karna aku rapat dengan budak laki hensom yang baru pindah masuk sekolah aku. Koser. Macam la aku bercinta pun dengan budak tu. Pemulauan berterusan sampai aku habis darjah 6 tapi hada mak kesah? Mak top student kat skolah okay.

Masa form 1 pula budak pompuan sekor kat kelas aku yang kunun termasuk dalam geng bbnu perasan hot, seksi dan cantek (tapi memang pun) tiba2 keji aku sundal gara2 aku bercakap dengan budak lelaki kelas aku jah. WTF? Budak yang keji aku sundal ni jenis dressing gi jenjalan pakai spageti strap dengan micro mini skirt ok. Aku lak jenis t-shirt and jeans all the time. Aku tak tau apa dia buat sampai budak pompuan kelas aku lebih separuh anti dengan aku. Miserable sangat hidup aku sepanjang penggal pertama. Namun sukor karma bit back masuk penggal kedua sheol pula merasa kena pulau oleh bebudak kelas sama macam aku kena. Yang bestnya masa tu aku dah boleh ngam dengan suma orang. Namun last2 aku kesian juga kat dia. Naik form 2 weol cool off gite dan boleh berkawan sampai la habis sekolah. Oh baru aku ingat. Sheol berubah jadi baik bila dah masuk form 2 sebab geng seksi, hot, cantek sheol sindri pulaukan sheol.

Itulah realiti bbnu. Dari dulu sampai sekarang cam haram tak berubah lansung.

hmm... bnyk jgk gossip2 yg bertebaran ttg kedivaan budak ini. hopefully parents dia take note laa, kalau btl diva still boleh lentur lagi budak tue, kalau x betul blh buat penafian terbuka.

Malas nak komen pasal perangai budak tapi yang pasti Mia lebih comel dari Balqis tapi Balqis lebih berbakat dari Mia. Kelebihan Mia kekurangan Balqis, kelebihan Balqis kekurangan Mia. Suka dengan bakat Balqis ni, memang mengagumkan bagi budak sekecil dia..

Follow Us
nashrudean posted on 26-11-2014 09:56 PM
mia dh pakai braces sbb gigi kekal dia tumbuh x elok..
cm x sesuai je pakai awal sgt..

Mgkin parents dia riso muka xcute xcantik kot lalu xde job?
Desakan nk glamour

nashrudean posted on 26-11-2014 09:56 PM
mia dh pakai braces sbb gigi kekal dia tumbuh x elok..
cm x sesuai je pakai awal sgt..

aku x rasa tu braces. aku rasa itu retainer. boleh bukak n pasang. so that gigi kekal dia nnt tumbuh ikut laluan retainer tu. xkan la braces. gigi kekal belum habis keluar kot.

kesiannye aktres cilik pun ade gossip tak best
hrp both parents alert la dgn anak memasing

chazey posted on 26-11-2014 10:58 PM
Masa aku sekolah rendah darjah 5 kot gitu aku pernah dipulaukan bebudak pompuan kelas aku hanya ka ...

kesiannye uols smpi gitu sekali kene pulau oleh sbb tu je?
naseb uols ni kental mengharungi cabaran dipulau tersebut

mia sara tersangatlah bosan lakonannya, dahla kayu, pastu tak variasi. Tergedik2 je lebih ko dik. Sama la kau ngan si rayqal ke apa nama budak laki tu. Naik meluat aku tengok dedua ni...kekonon macam pandai cakap la bila diinterview...choyyyyyyyyy. Balqis memang superb ye! Itu memang tak boleh dinafikan...

ida88 posted on 26-11-2014 11:52 PM
kesiannye uols smpi gitu sekali kene pulau oleh sbb tu je?
naseb uols ni kental mengharungi cabar ...

Tu baru sikit uol. Banyak lagi benda tak best lebih dari tu jadi kat iol. Sebab tu iol brani kata budak2 sedari budak2 dah memang ada yang jahat. Seperti biasa memang iol salahkan mak pak. Sampai iol pernah terfikir kalau iol ada anak, iol nak homeschoolkan saja anak2 iol supaya terhindar dari dunia yang jahat. *ikon nanges*

Kisah bnar kan.. Mmg btol pon

aiyoo sungguh beretika wartawan hiburan sekarang... budak kecik pun jd bahan gosip.

Iols rasa budak mia ni nampak comel masa dia berlakon cite adamaya dgn suara manja dia tu...tapi bila dah slalu sgt tgk muka dia je berlakon rasa boring dah...masa kat meletop hari tu pun mcm blur je budak niLagi 1 yg peliknya mcm mana la budak ni bahagikan masa...jgn sebab nak kejar duit n glamor pelajaran dilupakan

mia berlakon tahap kayu kayam macam lisa surirumah gak..

izat123 posted on 26-11-2014 08:44 PM
erin malek dengan elfira loy tu okay je sampai besar berlakon. hahaha

aziz m.osman lagi lah
dari kecik bukan takat sampai besar.... sampai tua, cuma lps jadi pengarah terhad pada aksi menempel aje lah, takat ekstra lalu lalang dpn kamera, ekstra memenuhkan lif, gitu2 je la

Adalah yg mengajar tu ... Bapak dia la kot since dia yg manage.. Bdk2 ni kalau x di ajar tk pandai pun nak buat perkara2 mcm tu

Balqis atau Aqish tu wayyyy jauh level dari Mia Sara.

hebat ko dik mia..... kedivaan ko kalah retis2 yg tua tau.